Stranica 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112
Prikazujem rezultate 276 do 293 od 293

Tema: ODBROJAVANJE !!??

  1. #276
    Aero
    Guest
    Activa je samo bio informiran o svemu.

  2. #277
    activa
    Guest
    ...naravo , znam to !!??
    ...nisam ja uopste spominjao da sam ti ja ne daj boze nesto preporucio !!?? )

  3. #278
    Rossonero
    Guest
    Girrari, meni je i Vectra bila i jos uvijek je sporohodna. Ne mislim samo na onu 1.8 A nego i na ovu 2.0 16V B. Tak da mi je taj Punto apsolutno smijesan. Vozil sam ga i bil vozen u njemu. Nemoj se ljutit stari. ) <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  4. #279
    ŠULE
    Guest
    Aero, ti si sada ostvario san svih Alfista.

  5. #280
    OS FIAT>>>
    Guest
    "OS-Fiat, sorry stari, ali po mom misljenju bulaznis. Nije sramota nemati para za nekaj bolje, ali je bedastoca pljuvati po necemu kaj nebres imat. Kao BMW i sve njemacko je banana, a Fiat je taj koji ispunjava sve zelje."



    Po cemu sam ja to pljuvao?
    Rosso i ti os206 mislite da voliti automobile znaci iskljucivo imati i zanimati se za neke brze automobile?Imam legu koji je lud za automobilima, a obozava Spaceka.Nikada mi nije ni palo napamet ga ismijavati zbog toga i reci mu da se vozi u sporohodnoj kanti ili kakve vec vi nazive koristite.Neznam sta vi podrazumjevate pod ispunjavanje zelja.Meni je trenutno ispunjenje zelja da se vozim jeftino, a to neznaci nuzno da je sporo.Neki dan sam zbog posla isao u Zagreb i razmisljao sam dali da idem sa Bravom ili Puntom i otisao sam sa Puntom.Meni nije sporo voziti se po autoputu sa gasom do poda i 160 Km/h, pogotovo ne kad vidim SDI-e u svim oblicima od Skodilaka,VW-a ili neceg treceg kako ostaju iza mene.
    Auto koji trenutno vozim nema veze sa mojom materijalnom situacijom koju smatram znatno iznad hrvatskog prosjeka vec sa racionalnoscu. <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  6. #281
    activa
    Guest
    opet ce mo imati duel OS ...protiv OS !!!!?? ) )

  7. #282
    activa
    Guest
    da li se to zove " lokalpatriotizam " ...??

  8. #283
    206-os-
    Guest
    Os-fiat, kakve veze to ima s mojim postom? Jesam ja negdje u svom postu spomenuo tvoj Punto ili nesto rekao o tvojoj financiskoj situaciji? Hajde malo pazljivije citaj i nemoj se praviti glup..
    Ono sto sam ja komentirao je bio tvoj post gdje si rekao kako i ti mozda kupis BMW-a jednog dana..
    A to sam komentirao samo zato sto si prije par tjedana pisao da su svi njem. auti "selo moje malo" i da nikada nebi kupio njemacki auto pored talijanskog..
    Jel shvacas da si sam sebi uletio u usta?
    Pametnije bi ti bilo paziti sto pricas (dakle ne donositi glupe zakljucke generaliziranjem) da poslije od sebe nebi pravio budalu kao u ovom slucaju..
    A tvoja materijalna situacija i racionalnost svakako nisu predmet moga zanimanja..<br><hr><font size="+1" color="blue">There is replacement for cubic displacement-turbo..and Wankel!</font>

  9. #284
    OS FIAT>>>
    Guest
    "Os-fiat, kakve veze to ima s mojim postom? Jesam ja negdje u svom postu spomenuo tvoj Punto ili nesto rekao o tvojoj financiskoj situaciji? Hajde malo pazljivije citaj i nemoj se praviti glup.. "



    Pravis se ti glup malo duze vrijeme, a vec sam ti jednom prilikom rekao da me postedis svojih komentara jer oni nisu predmet moga zanimanja na ovom forumu.

  10. #285
    activa
    Guest
    ...samo napred momci !!!
    ...kao da sam vec citao nesto slicno !! <br><hr><font face="Impact" color="blue">citroen on the road again</font>

  11. #286
    OS FIAT>>>
    Guest
    "Ono sto sam ja komentirao je bio tvoj post gdje si rekao kako i ti mozda kupis BMW-a jednog dana.. "


    Ajde da i ovo rascistimo.Kljucna rijec u toj recenici je MOZDA i to prvenstveno iz znatizelje, a nikako iz neke impresioniranosti tim proizvodjacem.

  12. #287
    206-os-
    Guest
    "Pravis se ti glup malo duze vrijeme, a vec sam ti jednom prilikom rekao da me postedis svojih komentara jer oni nisu predmet moga zanimanja na ovom forumu."

    Molim te nadji sto je to toliko u mojim postovima glupo..
    Decko, pa nisi mi ni na jedan post odgovorio kako spada. ××××s cijelo vrijeme na forumu, a onda kada te netko na to upozri i pokaze da nisi u pravu, odbijas bilo sto reci nego se izvlacis na fore tipa-"postedi me"..
    Pa covijece, postedi ti nas s svojim izljevima gluposti koje pises na forumu..


    "Ajde da i ovo rascistimo.Kljucna rijec u toj recenici je MOZDA i to prvenstveno iz znatizelje, a nikako iz neke impresioniranosti tim proizvodjacem. "

    Ne, nego je kljucno da se tvoj stav iz ovih postova, znatno razlikuje od stava od prije par tjedana..sto znaci da si beskicmenjak..onda ti je BMW bio "selo moje malo" i nebi ga nikada kupio a sada bi ga mozda kupio iz radoznalosti..postedi me takvih ×××××× i ako imas imalo mozga i obraza, priznaj da si onda pogrijesio..
    ako ti ovo sve nije jasno procitaj ponovo post od 16:33..

  13. #288
    OS FIAT>>>
    Guest
    "Molim te nadji sto je to toliko u mojim postovima glupo.. "



    Tvoji postovi su mi sami po sebi glupi i pitam se zasto odgovaram na njih.


    "Decko, pa nisi mi ni na jedan post odgovorio kako spada. "



    Ako ti ovo nije jasno, procitaj recenicu iznad.


    "Ne, nego je kljucno da se tvoj stav iz ovih postova, znatno razlikuje od stava od prije par tjedana..sto znaci da si beskicmenjak.."




    O beskicmenjastvu na ovom forumu bi se dalo raspravljati da bi se cak i tema mogla otvoriti.Barem stojim iza svoga nicka i nisam ga bitnije mijenjao ovih
    godinu i pol koliko sam na forumu za razliku od nekih koji su dolazili traziti drugu priliku pod drugim nickovima.Vec ce se prepoznati takvi.To ja zovem beskicmenjak.

  14. #289
    activa
    Guest
    ...evo ja sam se prepoznao !!

  15. #290
    206-os-
    Guest
    Mislim da su moji postovi glupi samo ljudima skromnijih intelektualnih sposobnosti kao sto si, cini mi se, ti. Mislim ono, sto je toliko glupo i neshvatljivo u postu gdje ti pokazujem da sam sebi uskaces u usta. Ako ti je to toliko tesko shvatiti, onda nemam sto s tobom razgovarati..
    ××××te, trebali bi ispod nick-name-a staviti IQ, pa da se ne obazirem na pojedine clanove..

    I ocito nisi shvatio bit beskicmenjaka kada mijenjas temu na javljanje pojedinih clanova pod drugim nickovima..to nema veze s ovom raspravom..

    E eto, od sada si mi na ignored listi, tako da je svaka rasprava zavrsena..

  16. #291
    OS FIAT>>>
    Guest
    "E eto, od sada si mi na ignored listi, tako da je svaka rasprava zavrsena.. "



    Zahvalit cu Bogu na ovome.

  17. #292
    Bmw Touring
    Guest
    Fala kurcu vise.
    Dosadili ste vas dvojica )

  18. #293
    activa
    Guest
    alien5, dobro jutro , i prijatan dan ti zelim !!??
    ...lepo je kada je covek od ranog jutra pun duha i dobre volje za zajebanciju !!?? )

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •