Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: modul za Daljinsko centralno, prodajem...

  1. #1
    Dr. Strangelove
    Guest
    Prodajem modul za daljinsko centralno zaključavanje Meta system, rabljeno, sa jednim daljincem... pošto su nova sa ugradnjom 800 Kn... ja bi ovo dao za 250 Kn... svaki električar će to znat instalirat...<br><hr>

  2. #2
    666
    Guest
    alo Dr.s....daj malo pojasni ..to je standardni univerzalni modul koji se moze spojiti na recimo moju astru koja ima centralno?????

  3. #3
    Dr. Strangelove
    Guest
    Da tako je... znači moraš već imat centralno i ovo ti samo omogućuje daljinsko otključavanje/zaključavanje... mala kutijica koja sa ugradi u konzolu...
    ...uglavnom kad se jednom navikneš nebuš više vozio auto bez toga...vjeruj mi...

  4. #4
    666
    Guest
    200kn i prodano.....

  5. #5
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ajde dogovoreno... već sam ga mislio ugradit u auto od staraca, ali ko će penzionerima objasnit da moraju ulazit u auto na gumb!

    Moj broj ti je ×××/738-138

  6. #6
    666
    Guest
    e Dr. nisam sad u HR,od iduceg tjedna jesam pa te nazovem ok! jel blinkaju zmigavci ,e a kaj si s drugim daljinskim napravio?
    al mislim smatraj prodanim....inace kog trazim ne valjda doktora...kak se zoves...ja sam darko

  7. #7
    Dr. Strangelove
    Guest
    Blinkaju ti žmigavci jednom kod otključavanja i dvaput kod zaključavanja... ta serija Mete je isporučivana samo sa jednim daljinskim... ali ako se nešto i desi možeš otić do Spektra Medie Mujkić...oni su ti zastupnici i mogu ti napravit dodatni daljinac (provjerio sam kod njih prijej par dana).

    Ja sam Davor, drago mi je... )

  8. #8
    Dr. Strangelove
    Guest
    Darko sorry buraz ali upravo sam prodo centralno... dečko je vidio broj, nazvao i došao po to....

  9. #9
    pack0575_
    Guest
    Tak rade pizde, deal is deal!!!

  10. #10
    Dr. Strangelove
    Guest
    ..××××ga buraz u banani sam s lovom totalno... inače se slažem deal is a deal...

  11. #11
    666
    Guest
    Real nice real nice!!!! :smile25:
    Samo mogu reci....NO COMMENT! :smile21:

  12. #12
    ZEGA
    Guest
    E a ja se suzdrzavam od kupovine jer reko covjek je sve vec dogovorio, prvi vidio i sto cu ga sad, a ti tako ccc
    ZEGA

  13. #13
    Dr. Strangelove
    Guest
    ××××ga..kraj mjeseca...kriza... sorry....

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •