Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 118

Tema: Principessa

  1. #1
    Bmw Touring
    Guest
    Bravo Girrari!!!


  2. #2
    Bmw Touring
    Guest


  3. #3
    Bmw Touring
    Guest

  4. #4
    Bmw Touring
    Guest

  5. #5
    Bmw Touring
    Guest

  6. #6
    Bmw Touring
    Guest

  7. #7
    mc
    Guest
    U zivo izgleda jos bolje. Stvarno treba imati ljubavi prema autu da bi se ovako sredio - skidam kapu... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  8. #8
    Bmw Touring
    Guest

  9. #9
    Bmw Touring
    Guest

  10. #10
    Bmw Touring
    Guest
    za kraj

  11. #11
    mc
    Guest
    E Girro, ovo zadnje ti nije trebalo... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  12. #12
    Girrari
    Guest
    Hvala ti BMW T!!!

    Hvala i MC-u.


    Godinu dana je trajalo; puno novaca, još više živaca, ali isplatilo se. Ostale su još neke sitnice, ali u osnovi je to to.

    Coure sportivo TURBO!!! <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  13. #13
    Girrari
    Guest
    MC, za taj znak se živi! <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  14. #14
    ŠULE
    Guest
    Voljeti i biti voljen! )

  15. #15
    mc
    Guest
    Sepra je predlozio Girri da unutrasnjost presvuce u svijetlu kozu. Meni je ta ideja odlicna i mislim da bi auto super izgledao. Sto ostatak misli?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  16. #16
    activa
    Guest
    ....jel ovo girrari ?? / mislim na oviga sto ljubi alfin znak ??/

  17. #17
    mc
    Guest
    Zar ima jos pacijenata koji bi to napravili??? <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  18. #18
    Girrari
    Guest
    Unutrašnjost neće ići u kožu; to sam već rekao; pogotovo ne u krem kožu. Auto mora biti kakav je bio kad je izašao iz tvornice. Nikad nije rađen sa bež kožom unutra već samo sa crnom. To mi je kao da stavim Superleggere na juniorku GTA. Ne ide i đenja.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  19. #19
    Girrari
    Guest
    Je Activa, ja sam.
    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  20. #20
    mc
    Guest
    Girro voli starije gospodje, onak da su pred penziju, ali da se jos ne daju... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  21. #21
    Bmw Touring
    Guest
    za svijetlu kozu bi trebalo onda sve mjenjat.I plastike na vratima i na centralnom grebenu jer malo bi glupo izgledalo sa svijetlom kozom i crnom plastikom.
    Ja bi radije crnu ili plavu kozu frknuo unutra al meni se ovi sicevi svidjaju i nebi ja nista dirao tu

  22. #22
    mc
    Guest
    Ma sve stima Girro, samo malo anketiram... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  23. #23
    piquet
    Guest
    Girro voli starije gospodje, onak da su pred penziju, ali da se jos ne daju.
    iliti koje još uvijek rado daju. )

  24. #24
    mc
    Guest
    ...koje su gazene, ali ne razguzene... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  25. #25
    Brock
    Guest
    Krasan autić...

    Nadam se i nekoj test vožnji uskoro...

    A, beštija? Kaj... sad spava u garaži zapostavljena?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •