Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Tema: PLANET GOLF!!

  1. #1
    Cezy
    Guest
    Posto sam danas imao priliku na kratko vozit Golf-a 5,sad mi jos samo 1-inica fali. )

    Inace vec me dugo kopka kako to da KRALJ nema svoj thread,pa reko evo.

    Dakle sve rasprave o svima nama NAJDRAZEM automobilu,od sada ovdje.

    ALi samo Golf,ne i drugi fauvei!! <br><hr><font face="Impact">Racing is life...
    ... anything that happens before or after is just waiting.
    </font>

  2. #2
    activa
    Guest
    ...pa golf je uvek bio najbolji ??

    ...a tako je i sada !!??

    ...i bice .....!!??

    golf je uvek bio najbolja kupovina ??

    za dosta para dobijes vrlo malo !!



    <br><hr><font face="Impact" color="blue">citroen on the road again</font>

  3. #3
    activa
    Guest

  4. #4
    activa
    Guest

  5. #5
    Axl
    Guest
    Golf 1 - probijanje, uspijeh

    Golf 2 - ispravljanje gresaka sa 1 , dizajn pre.eben,kvaliteta, potpun uspjeh, najbolji golf

    Golf 3 - dizajn dobar ali kvaliteta losija, prodaja slabija od ocekivanog, zivi na slavi prethodnika

    Golf 4 - potpuni promasaj , to priznaju i u VW , jos uvijek zivi na slavi 2

    Golf 5 - ??? vidjet cemo, dizajn je OK

  6. #6
    activa
    Guest

  7. #7
    JAPOON
    Guest
    Meni osobno nova petica s dvoja vrata ima najljepši dizajn do sada...

  8. #8
    activa
    Guest
    <br><hr><font face="Impact" color="blue">citroen on the road again</font>

  9. #9
    activa
    Guest



  10. #10
    Axl
    Guest
    activa trebam te na off topic-u

  11. #11
    JAPOON
    Guest
    A šta ovom bijelom gore ova maska dođe nešto kao ralica za snig... )

  12. #12
    activa
    Guest
    a ...taj je za poljoprivredne radove , mislim oranje i tako to !!

    naravno dizel je , tdi sa 3 crvena i !!

  13. #13
    Hondo
    Guest
    A ovaj žuti je izbosne pošto ima 'brojke i slova' tablicu? <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  14. #14
    VEX_RC
    Guest
    yea , idem ja tamo za uskrs svojim dragim gradom, ka li rođaka izŠvicarske s svojom Tricom DOJAJA došo nama prodavat spike. Ima na gore naljepnicu preko cijele Šajbe " GOLFČINA " LOL kad nism umro na licu mjesta, uletio u jarak od smjeha. :smile25: :smile25:

  15. #15
    Cezy
    Guest
    Vex,a kaj se imas cudit. I seljaci moraju vozit. A voze svakakve aute,pa cak i neke jako popularne na ovom forumu.

    Inace Golf 5 me odusevio ponasanjem u voznji.Volan,Hendling,getriba ma jednostavno savrsen kompromis.

    1,9 TDi isto samo pohvale. Treba mu malo da zagrize,ali onda je tornado.Rekao bih da ima vise snage nego sta je deklarirano. Prostora ko u prici.Ovako prostrani kompakti,stvarno ugrozavaju ekzistenciu nize srednje klase. Ergonomija je vrhunska,sve je na pravom mjestu,jedino je mozda rucica mjenjaca,malo prenisko za moj ukus.
    A nevolim ni kocnice. Da grizu,grizu i to ukopavanje generalno,ali je pedala mekana ko puding.

    Sicevi su dobri,ali nista bolji od onih u Stilu. Pozicija za volanom,tak tak,nebi imao nista protiv da se nize sjedi. Dizajn volana je Rumunjska,ali su zato cukice fora.

    Fazit:Osjetno bolji za vozit od 4-vorke.

  16. #16
    S16
    Guest
    cezy, taj tdi ti samo zbog kicka turbine nakon t-rupe izgleda moćno... Inače,...

  17. #17
    S16
    Guest
    Dobro je netko reka, da dizela zna svaki idiot vozit zbog ogromnog momenta...

  18. #18
    Cezy
    Guest
    Dobro a zasto onda Jtd 100 ne grize tako??

  19. #19
    INTERCEPTOR
    Guest
    Zato jerje ipak golf golf, i to ide močno, i prestrahotično. Moj Golf.

    Koliko god je petica dobar auto toliko je seljačko vozilo da ga j... i nikad ne bi ni pomislio na njega samo iz razloga što se zove volkswage, pa zamisli užasnog imena i iskeširat te novce za auto koji se zove volkswagen i prati ga imiđ ruralno-seljačkog vozila. Protiv nasljeđa se ne može i tu svaka priča prestaje.

  20. #20
    activa
    Guest
    to sto golfa voze seljaci i poljoprivrednici je sasvim OK; nekako im pase , pa za njih je i pravljen / narodni auto ?? /
    ali kad vidim one gradske / " urbane " / / seljacine koje kupe golfa i misle da su uhvatili boga za m... !!??...i jos kada ga nasminkaju raznoraznim " ukusnim " detaljima , e od toga mi pripadne muka !!

  21. #21
    OS FIAT>>>
    Guest
    Cinjenica je da golf ima image "selo moje malo", ali ja novoj petici ne mogu poreci dobar dizajn.Naravno da ga nikada nebi kupio, ali isto tako za peticu ne mogu reci da mi je ruzna.

  22. #22
    S16
    Guest
    Cezy, zato jer je talijan... )

  23. #23
    Cezy
    Guest


    Ne za ozbiljno,vozio sam vec par razlicitih diesela od ca. 100cv
    Ali imam dojam da ovaj Pumpe Düse grebe bolje od konkurencie,iako je glasniji.

    Inace Golf bas nije generalna seljachia. Voze ga u prosjeku normalni ljudi koji zele,pouzdan,kvalitetan i funkcionalan auto. A ima cak i frajera koji ih voze.

    Meni je dvojka jos u naj sjecanju,jel niti jedan auto nisam tako klao. Koja je to sajtruga bila!! ) )
    Al padali su svi redom. Moju omiljenu "etapu" sam odvozio sa njim brze nego sa Puntom Hgt,Fiestom,Berlingom,E 220,190 D,Civic vti-om . Kratko receno niti jedan drugi auto nisam tako masakriro.

    Fazit:Jako dobro lezanje za auto iz 80-tih.

  24. #24
    VEX_RC
    Guest
    A još su jači šoferi koje kad gledaš odozada imaš dojam da im je sic na sredini auta jer su se toliko NAHERILI da im je glava ispod retrovizora


    Cezy posudim ti RC-a da probaš svoju omiljenu dionicu ?? ) ) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">PEUGEOT RULEZ
    206 RC 2.0 16v 180 KS

    :URL=http://pictures.care2.com/view/1/941742384:206 RC:/URL:
    </font>

  25. #25
    Cezy
    Guest
    Moze Vex,ali nije to to,kad auto nije moj,onda ne divljam. Naravno da sam sa Civic-om mogao biti osjetno brzi,ali ..

    I treba pogodot kad nema niti jednog auta tamo,onda je milina,inace ti u×××× sve,jel prolaze serpentine sa 20kmh.

Slične teme

  1. GOLF IV 1.4 16v
    By zbunjeni 777 in forum Auto servisi
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 12-02-2004, 00:11
  2. GOLF 2 GTI 16V
    By zarobljenik brzine in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 14-01-2004, 23:12
  3. GOLF II 1.6 TD
    By fersy in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 23-12-2003, 21:31
  4. GOLF III TDI
    By kkk in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 15-04-2003, 21:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •