Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: PRIJEDLOG-igrica

  1. #1
    JAPOON
    Guest
    Dečki,predložite barba Japoonu neku dobru igricu-auto simulaciju, jer nisan igra ništa od Grand Turizma 1 na starom PS1....da nije baš zahtijevno.
    Fala lipa.... <br><hr>

  2. #2
    Cezy
    Guest
    Za PC ili Ps1???

    Najbolji sim ti je GRAND PRIX LEGENDS,ali je zahtjevno u PM!!

    Probaj WRC2 ili Toca DTM2 !!

    Nije tak zahtjevno,pa cak ni realno,ali ima jako puno pila i naucit ces jako puna staza napamet.

  3. #3
    mc
    Guest
    Na PS 1 su mi odlicne Colin McRea 2 i GT 2 (drugi disk)... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  4. #4
    Cezy
    Guest
    Slazem se iako je Fizika u Colinu 1,puno bolja nego u dvici. Barem sto se trakcije tice

  5. #5
    JAPOON
    Guest
    Za PS...256 MB, G-force4

  6. #6
    JAPOON
    Guest
    ..odnosno koliko je memorije potrebno imati (jedne i druge)za ove najnovije PC-auto igrice,koja graf. kartica,driveri....
    TNX..dečki

  7. #7
    Hondo
    Guest
    JAPOON, pozdrav tebi!
    Pa nije li ti dosta igranja sa Hondicama? <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  8. #8
    ŠULE
    Guest
    Spyro. )
    Jedan, dva i tri.

  9. #9
    Hondo
    Guest
    Ja mislim da se za Hrv. tržište zove ŠPIRO! <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  10. #10
    S16
    Guest
    Japoon, za komp NFS 5 porše - odličan ako ti ne smeta šta imaju samo poršei. Inače, NFS 3 je zakon šta se tiče izbora auta (sa neta ima skinit i nabrijani yugo). Imaš za PC i "Racer" kojeg skineš sa neta, a imaš i skinit i dodatne aute za njega - definitivno skoro najbolja igrica.

  11. #11
    S16
    Guest
    Za NFS underground ti je teoretski minimum P3 700mhz, 128 (256)mb rama i grafička sa 32mb. Kako je to dovoljno samo za pokretanje, ništa ispod AMD-a XP ili Durona poviše 1300mHz (vridi i za Intel - P4 i celeron) sa 256+ DDR-a i minimalno Ati Radeon 9200 grafičke neće ti valjat.

  12. #12
    850
    Guest
    Kaj se mene tiče, Colin McRae 2 je odličan, trojka ne valja, ali sam zato nedavno igral četvorku demo, igrica je ludilo!!
    Isto tako je dobra Toca Race Driver, dvojku sam isto igral samo demo zasad, odlično, odlično...<br><hr>

  13. #13
    JAPOON
    Guest
    Pozdrav Hondo....ma nisam 4-5g igra nijednu auto igricu pa mi došlo.. )
    Još čekam CAI(cold air intake)filter i Skunk2 ispušni sistem-srednji i zadnji lonac,i tu će biti kraj igrama sa Hondama...(nadam se)..

    S16 kompa, moga si koji dan dopilotat do mene (Poljud)i donit koju igricu..
    ..bija bi ti kompa neizmjerno zahvalan..×××× ga čovik u godinan,moš me razumit..

  14. #14
    S16
    Guest
    Japoon, ne mogu baš dopilotirat s obzirom na stanje renola, ali bi svakako moga nabavit prijevoz ovu subotu pa da se nađemo i to... Al ti živiš na poljudu?

  15. #15
    JAPOON
    Guest
    Je kompa,moš me zvrcnit pa ću ja dopilotat do tebe...×××-305-280
    ...di je tvoj vigman???? <br><hr>

  16. #16
    S16
    Guest

  17. #17
    Girrari
    Guest
    U poslijednje 2-3 godine nije izašao gotovo niti jedan komercijalni naslov vrijedan spomena. Volan je ištekan, skuplja prašinu i čeka bolje dane.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  18. #18
    NOS
    Guest
    LJudi iman van rec da cekanju dolazi kraj izasa ja vec collin 3 koji je prelud za razliku od svog drugog nastavka koji je zivo ××××××....
    Dolazi i nova TOCA koja je pre pre bolesna i konacno izisa je i novi grand turizmo nedavno u kojem je fizika cista 5

Slične teme

  1. PRIJEDLOG ZA POKLON POD BOR????
    By www in forum Osijek i okolica
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-12-2007, 13:56
  2. PRIJEDLOG ŠTO STAVIT POD BOR ???????
    By WWW in forum Varaždin i okolica
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-12-2007, 20:37
  3. ××××na igrica
    By lasko in forum Računala i internet
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 10-08-2007, 14:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •