Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Tema: Fiat Brava 1.4 - pro et contra

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Snorky
    Guest
    Namjeravam uzeti, polovna, sve osim klime, 88000 km, '98 godiste... Vasa iskustva, misljenja... Molio bih misljenja samo onih koji su imali iskustva... Cuo sam da trosi malo vise nego sto bi trebala, ali da je uglavnom sve ostalo OK...
    Hvala!

  2. #2
    mc
    Guest
    Ja sam to cudo skoro kupio prije nekih 4 godine. Motor previse trosi za to sto daje - ja radije ne bi. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  3. #3
    Dr. Strangelove
    Guest
    taj motor voli popit... više od recimo 1.6 16v... Mnogi mu spočitavaju tromost, ali ja sam se dosta navozo Brava s tim motorom, jedino je imao protočni auspuh... autić je išao odlično za tu kubikaži i konjažu, tak da ne znam...uzeti u obzir samo ako se ne radi velika kilometraža...<br><hr>

  4. #4
    Brock
    Guest
    Većina ljudi tvrdi da to nije dobar motor, ni kvalitetom, ni performansama... spor, trom, puno troši (više od 1.6), kvari se,..

    Probaj naći Bravu sa 1.6 motorom... za taj motor samo pohvale...

  5. #5
    Mehanicar
    Guest
    i ja ne bi , SPI je stvarno los , 1.6 puno bolji izbor a JTD najbolji ako se hoces puno vozati !

  6. #6
    activa
    Guest
    ...kao i vecina preporucujem 1.6 16v , motor....nepoderiv je !!
    mada ni 1.6 nije mali potrosac !! , ali zato ideeeeee !!

Slične teme

  1. Fiat Brava 1.8 ELX pitanje
    By Snorky in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 02-07-2004, 10:34
  2. Fiat Brava HSX - misljenja ?
    By hsx in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 21-04-2003, 21:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •