Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 107

Tema: 195/50 R15 - Best buy? Help...

  1. #26
    Black Knight_
    Guest
    Ma evo gledam cijene guma u molydonu i drydenu. Pa oni nisu normalni... u molydonu bi mi naplatitli 1200 kuna za KLEBER!! ×××× te ponude... 1550 za michelin pilot exalto... u drydenu isto nisu puno bolji... inace gledam 214/40/16 gume i te ne tesko nadjes na akciji a u obzir dolaze samo eagle F1 i toyo proxes.

    toyo proxes u furlanu 750kn.. popusti za gotovinu u furlanu i lasicu 5-15 posto.. povrat DDVa 18 posto... ma da mi naplate carinu ××××nih 100 posto ispadne jeftinije, sramota.. ×××××u sve opet popizdih

    tako je bilo i zadnji put kad sam gume kupovao za kaljibru, isto 215/40/16.. u lasicu 102 eura guma - eagle f1, dodjem u molydon i cisto iz zanimacije pitam cijenu, 1450 kuna... pa nemojte me zajebavat ljudi.

    nemojte molim vas kupovat gume u hrvatskoj, kad imaju takve marze nek propadnu ××××× im materina seljacka. mrzim slovence al red se mora znat.

    ista prica i sa felgama... nabijem ih na ××××× sve...

  2. #27
    INTERCEPTOR
    Guest
    Da ne bi ni ja kupovao, al vidiš šta pričaju da dobbiješ doma pisamce.

  3. #28
    Mehanicar
    Guest
    istina B. , 1 superleggera u slo s povratom DDV-a izasla 1050kn a kod nas 1900kn , mislim da ne treba vise uopce raspravljati o isplativosti, marzama i nasoj trgovini !!!

  4. #29
    INTERCEPTOR
    Guest
    Inače ja sam pitao u Italiji sa npr. yokohama a539 je 64€ bez poreza, znači 77€ i da ne tražiš povrat poreza, a kod nas je lijepih 700 kn - strava. Znači 500 kn manje na sve 4 gume, a ako se traži povrat, onda je ušteda još oko 450 kn.

  5. #30
    Mehanicar
    Guest
    pricaju, a jel tko dobio to pisamce ?
    tebi carinik lupi zig na racun i vrati sve papire i nista ne zapise i znaci tek kad bi ti otisao po povrat da ti onda njihova porezna salje te spise nasoj,( a sta ako ga uopce ne dignes ) mislim da to nema smisla, slo. su pre skrti da bi to radili za cjelokupan izvoz svih proizvoda na njihov trosak - znas koliko je to posla !!!!!

  6. #31
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ja moram priznat da nisam neki trkač niti zaluđen nekakvim ekstra uletavanjima u zavoje gdje bi mi nekoliko postotaka bolji grip značio sve... više me zanima ukupni dojam uključujući uz grip i kočenje mokro/suho, udobnost, trajnost na našim divnim cestama... ne zaboravite na ××××ni aquaplaning koji se zadnjih par mjeseci mogao bez beda istestirat na našim predivnim putevima bez drenaža (tu je GY Ventura bio par puta pobjednik na testovima)

  7. #32
    INTERCEPTOR
    Guest
    Trajnost i udobnost su kod tvog izbora bolje od bilo koje sportske gume na tržištu.

  8. #33
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ovako jel se mogu gume montirati na auto i onda tražiti povrat poreza? Nešto sam čuo da moraju biti odmontirane. pruimjerice u Italiji ti ne smiju na auto ugraditi dio, ne znam dal je tako i za gume, al ako kupiš npr. vrata, ne smiju ti ih ugraditi.

  9. #34
    piquet
    Guest
    naravno da možeš. bitna je stvar da ti sa kupljenom gumom prođeš granicu. da li je ona u gepeku ili na autu nema veze.
    ja sam montirao i felge i gume na auto i sve je prošlo bez problema. račun mi je ovjeren i onda sam se odmah vratio kod vulkanizera po ddv.

  10. #35
    Dr. Strangelove
    Guest
    uzmi u obzir da su oni sad u EU... i da se dosta toga promjenilo na grani... meni se neda probijat led za dve gume.... al ak neko ide, obavezno nek izvjesti ovdje.... sretno!

  11. #36
    piquet
    Guest
    da li su neke promjene zbog eu je već pitanje.

  12. #37
    Mehanicar
    Guest
    sto se slo. tice ja sam sve zivo imao montirano kad sam trazio povrat, cak i zvucnike i nije bilo nikakvih problema !
    kod nas ako stranac trazi povrat ( u Brodu je to dosta izrazeno, ipak je Bosna preko ) ne smijes imati nista montirano - ja mislim da je to do zemlje iz koje izvozis i njihove carinske politike !

  13. #38
    Mario Haas
    Guest
    doktore a baš bi se mogao upiknut u koju krivinu da vidiš kak leži pila )

  14. #39
    Dr. Strangelove
    Guest
    ) ) .... baš sam jutros imao ozbiljni okršaj sa Pasatom TDI u Mičevcu... dugi zavoj od 90... široka cesta... vidljivost maksimalna... al brijem da mi je ipak nos malo težak za neko pretjerivanje... (u odnosu na Bravo benzinca)...ali u odnosu na npr. Golf III Tdi... avion! )

  15. #40
    Mario Haas
    Guest
    čuj a ne bi ti u svog brava ugradio 2,4JTD iz Alfe... ko zna jel uopće stane unutra ali bilo bi fora

  16. #41
    Mehanicar
    Guest
    ha onda kocenje,3-2 brzina,kvacilo,medjugas i rucna i full gas (da malo dobijes oversteera ) i lagano bocno klizanje i srce u peti ! , poslije toga mislim da ce pasat odustati !!!

  17. #42
    Dr. Strangelove
    Guest
    ) )

  18. #43
    Black Knight_
    Guest
    Ma bit ce sverc komerc i to je to.. budem jednu subotu otiso kupit felge, malo se dzirat po sloveniji (ima negdje tamo kakav dobar karting da se usput malo zabavimo?) poderat gume i zaprljat felge natrag u hrvatsku. ovjerit merver na slovenskoj strani, prije hrvatske grane U zaokret, natrag u sloveniju po merver i opet natrag u hrvatsku ali ovaj put na malu granicu i to taman kad je smjena

    nek si jebu mater, i da mi naplate carinu cu proce jeftinije nego tu.. mogu mi i 500kn kazne naplatit pa cu opet proc jeftinije...

  19. #44
    MONSTER
    Guest
    pa ti si interceptore stvarno van konkurecije....

    proxes drzi extremne voznje cca 10-12 000km a do 20tak je solidna ali u odnosu na prvih 10tak tisuca....drze one jako dobro i kasnije!

    kakvih 2-3-4-5 tisuce km koliko tu citam....!? pa toliko slick za cestu drzi!


  20. #45
    Turbo Paljo
    Guest
    HITNO! 2 Dr. Strangelove!!!
    Ovako ako nisi još kupio gume ja imam za prodati potpuno nove GSD-HydraGrip 195/50-15, pošto si napisao da je za keš u Vulkalu 464kn/kom (a interesantna ti je), ja ti ju mogu rešiti za 400kn/kom (dostava u ZG gratis), pa ti ostane za špur i kavu !
    Ako si interesent ×××/770-339 pa se javi!

  21. #46
    igor
    Guest
    ja imam m.pilot exalto i sasvim sam zadovoljan. nakon 4 god i 60 000km nemaju nikakvih vanjskih oštečenja i isto drže ko prvog dana. ubiti sad su već za izmjenu,ali mislim da ću ih još na zadnjim kotačima progurat 10-15 tkm.

  22. #47
    Turbo Paljo
    Guest
    Ovako Blacky Yokohama A 539 ti je 795kn sa PDV, popust za keš je 10% u Yokohami što iznosi 715 kn, a ja ti ju mogu rješiti za 650kn za keš. U ponudi je i A520 samo je skuplja cca 90kn po komadu, broj je tu pa ak ti je interesantno zovi BTW nemaš troškova puta ni carine i ostalih radosti.

  23. #48
    INTERCEPTOR
    Guest
    Monster očito se ne voziš kako spada kad ti proxes traje ko meni yoko A539

    Tebi je A539 trajao 40 000, a meni 25 000 km, pa kako se to voziš? )

    Ako se ne voziš dovoljno brzo ne možeš znati jel guma promijenila svojstva guma drži, a iz dosta izvora sam čuo da je proxes upravo takav. Najekstremniji primjer je bio da drži 3000 km i više ne već plastika. Auto je bio polo gti.

    Dakle kolko novca tolko muzike, nema tu neke prevelike filozofije.

  24. #49
    S16
    Guest
    Interceptore, jesi li ti ikad vozija na proxesicama?

  25. #50
    doc
    Guest
    Best buy su bile Klebre Dynaxer, za 440 kn komad sa montazom. Ali bolje doplatit tih 50 kn pa imati GY...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •