Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 107

Tema: 195/50 R15 - Best buy? Help...

  1. #1
    Dr. Strangelove
    Guest
    Jutro comrads... Jučer mi je Valenčić na servisu skužio ××××n bruh sa unutarnje strane stražnje lijeve gume (veličine golf loptice)... moram pod hitno ubost dve gume u gore navedenoj dimenziji... Sava Intensa košta nekih 400 Kn i trenutno razmišljam o njoj... ali znam da se ovdje često spominju jeftine a dobre gume tipa Toyo i sl... ako imate neki prijedlog, što bi moglo biti best buy... pucajte!

    BTW.. Di se može u Zagrebu pitat za Pirelli? Onaj nesposobnjaković od Filipovića ih ××××no loše zastupa...

    muchas gracias compadres!<br><hr>

  2. #2
    Dr. Strangelove
    Guest
    Evo baš gledam kod Drydena:

    Toyo Proxes F08 504 Kn
    Proxes T1S 557 Kn

    ... iskustva?

  3. #3
    Dr. Strangelove
    Guest
    Evo riješio sam dilemu )

    U Vulkalu su nove Goodyear HydraGrip na akciji... 462 Kn za cash... obavit ću odma i špur... (120 Kn)

    ...hvala svima koji su sudjelovali ) ) <br><hr>

  4. #4
    piquet
    Guest
    nema na čemu.

  5. #5
    MONSTER
    Guest
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeee,

    u slo je proxes sa povratom u toj dimenziji nekih 300kn!!!!!!

    ma proxes je zakon za autice do 200konja!!!


  6. #6
    Girrari
    Guest
    Znaći za mene Proxes otpada... <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  7. #7
    ŠULE
    Guest
    Stavi jednu za početak. )

  8. #8
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ma ×××× me to kaj više nemreš realizirat povrat ddv-a...a da ne dobiješ čestitku doma od naše porezne uprave.. kaj ne?

  9. #9
    Girrari
    Guest
    Šule, bum je ipak tebi ostavil. Viš da ti kolega veli kak je za ove vaše igračke dobra. ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  10. #10
    S16
    Guest
    Proxes je bolja od tih good year

  11. #11
    ŠULE
    Guest
    Dok onak ide, sve nam dobro.

  12. #12
    široki
    Guest
    Bok ljudi!!!

    Ja imam isti problemčić, ali se kod mene radi o dimenziji 180/55 R13. Najvjerojatnije ću uzet Bridgestone (ne znam kak se točno model zove), cijena je 270 kn s montažom. Prijedlozi?

  13. #13
    Fresh
    Guest
    180

  14. #14
    INTERCEPTOR
    Guest
    Proxes je skupa guma s obzirom na to da drži dobra svojstva jedva 3000-5000 km.

    To mora držat jednako sve dok ima profila.

    Kolko novca tolko muzike.

    Gore mekano ispod tvrdo, tako to ide kod toya izgleda.

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Nije ni F1 mila majka jedino kaj traje nešto dulje od Proxesa barem prema pričama ljudi koji su vozili na Proxesu.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  16. #16
    Black Knight_
    Guest
    Trebam uskoro kupit felge i gume pa me zanima sto je ovo s porezom cestitkama i povratom DDVa?

    Planiram povest sa sobom troje ljudi u kupnju felgi, dvije gume i felge u jednom navratu prenijeti, dvije u drugom. I kao svako od nas je kupio jednu stvar, gumu ili felgu a tolko jedna osoba smije prenijet preko granice AFAIK. I tako ne bi platio carinu, vec bi platio cevape ekipi Ali kuzim sta sad s DDVom i povratom poreza? Ako ce mi porezna uprava na neku foru poslat naplatu PDVa onda je mozda bolje ni ne ovjerit merver? Ne kuzim kak nasa porezna zna za povrat poreza iz slovenije? Sta im slovenci salju neakve izvode?

  17. #17
    Dr. Strangelove
    Guest
    ja sam čuo da su povezani... da im prosljeđuju sve račune za koje je tražen povrat DDV-a... Ma danas se i kod nas da nać guma ne nekoj akciji, pa ti dođe isto ko da i ideš u Sloveniju... mene jednostavno ××××no živcira ić kod njih.... ako nije velka razlika... rađe kupujem tu....

  18. #18
    Dr. Strangelove
    Guest
    al ako su i felge u igri... onda se vjerojatno isplati.... čak i da ne vraćaš DDV...

  19. #19
    Seatibi......
    Guest
    To o povezanosti poreznih ureda u obje drzave je glupost.... pa ti dobis vracen njihov porez a ne hrvatski porez. Stvar hrvatske drzave je tu da ti na granici naplate PDV i carinu i to je to, a ako ti ne naplate...tko im kriv

  20. #20
    Mehanicar
    Guest
    Black carina ti je i tako nevazna stavka, 1% ili tako nesto a s porezom ce ti onda biti problem ako tako budes radio jer ti vracaju porez na robu preko 500kn po racunu a onda na to ide i nas porez i carina i neces dobiti potvrdu na njihovoj granici ako nemas samo po 2 stvari na racunu tj. ono sto bas iznosis iz zemlje jer ti znaju traziti da im poazes to !
    Ja sam prije 1,5mj. isao po Superleggere 17" i gume i sve stavio na auto i slo. carinik je sve pregledao i bio full ljubazan jos se raspricali o gumama i autima i presao i dobio porez natrag i sve 5, i nasa porezna jos nista ne salje !
    DR. kako ne mos vise realizirati povrat poreza, pa to vrijedi samo za zemlje EZ ???

  21. #21
    DD
    Guest
    Dottore , bez uvrede , ali mislim da si pogriješio.Toyo Proxes je svemir , prema toj GY Hydragrip.Bude druga prilika.....

  22. #22
    INTERCEPTOR
    Guest
    Girrari F1 traje 30 000 normalne vožnje, probano. Al nije to bitno kolko traje, to nije guma koja je stvorena da traje, al nek bar ima jednaka svojstva na 9000 kao i prvog dana ako već traje 10 000, a ne da nakon 3000 km postane plastika. Mislim sigurno da nije plastika kao michelin energy, al za takvu gumu postane plastika koliko sam čuo od nekih koji su probali. Jednostavno dati 300 kn bez poreza za jednu sportsku gumu mi ne ulijeva nikakvo povjerenje u proizvod na dulji rok kako performansi, tako i iz sigurnosnih razloga.

    <br><hr><font face="Courier"></font>

  23. #23
    Mario Haas
    Guest
    Kolega je uzeo 4 komada Toyo T1S mislim kod Furlana i izašlo ga je 190€

  24. #24
    GTT- the beast
    Guest
    O Toyo T1-s sam ćuo od svih da je max. 5000 km dobra a kasnije ××××××...
    <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  25. #25
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ja sam stavio nove toyo 330 alias govneto i već su neka ××××na izbočenja na bočnim stranicam, al boli me k.. to sam stavio samo za prodaju.


Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •