Stranica 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikazujem rezultate 126 do 141 od 141

Tema: Znalci, javite se!

  1. #126
    k0vac3v1c
    Guest
    nisam valjda zakasnio na raspravu o dusiku kad ga stavis u gumu kak kasnije reguliras tlak u gumama s vremenom se prazne (nemres punit na benziskoj) ! i nije ovo formula 1 da je svaki gram bitan ili otpor zbog razlicitog zagrijavanja gume taj dusik je nova stvar i uvijek ima tukaca koji zele imati takvu glupost prvi !

  2. #127
    g4sdi
    Guest

  3. #128
    fergazer
    Guest
    E kovach fakat mi se neda opet zatezat...
    Zemi si S-03 iako ti za zimu nisu bas najbolje, dosta su tvrde pa se auto zanosi ko pijanac sa 5 promila alkohola.
    Al za kisu ces bit glavni...

  4. #129
    radoznali
    Guest

  5. #130
    fergazer
    Guest

  6. #131
    f-toyota4
    Guest
    a nekako mi je goodyear f1 ipak najbolji,nekako me privlači...

  7. #132
    bad&blue
    Guest
    Ja imam f1 u dimenziji 195/50/15, auto mi je osjetno tvrđi, a volan malo teži! Gume su sasvim ok, jedino se malo prebrzo troše ali to ovisi kakav si šole! Čuo sam da je zadnji model dunlopa najbolji u klasi, raspitaj se!<br><hr>

  8. #133
    f-toyota4
    Guest
    ja san čitao na par mjesta da f1 traju dosta dugo...trebalo bi mi nešto za nekih 30 000km..vozim,elegantno sportski,nikakvo divljanje po cesti..
    a yokohama avs sport? ja bi uzeo 205/55 16,ove /50 su niske pa su zato i tvrde..valjda

  9. #134
    bad&blue
    Guest
    To ti je to, s njima računaj negdje do 30 000 ali više od toga jako jako teško! Evo baš sam danas došao iz Dežele (frend je stavio toyo proxes u toj dimenziji) pa sam se malo raspitao kako ih često mjenjaju! Lijepo izgleda, ali skup sport do boli! AVS strašno dobro izgleda, odlična guma, ali ju je po testovima potrebno dobro zagrijat! Odličan grip a s tim i držanje sveukupno, posebno zavoji! Par prijedloga ( Eagle F1, Dunlop SP9000 ili Sport Maxx, Potenza S-03PP, Continental SportContact) Raspitaj se, svaka ima svoje prednosti i nedostatke!</font><br><hr>

  10. #135
    f-toyota4
    Guest
    gledao san i pilot sport od michelina..ali ona je već malo skuplja..? hvala ipak..iman još 10 000ak t na ovim sada michelin exalto pa ću viditi za dalje..

  11. #136
    bad&blue
    Guest
    Po meni je malo preskupa, vrhunska na suhome, ali ima i određenih slabosti na mokrome kao i svaki Michelin! <br><hr>

  12. #137
    f-toyota4
    Guest
    exalto mi se čine sasvim ok po kiši...čak i po snijegu su se pokazale ok...ma koju god uzmem između yokohama avs sport,pilot exalto,s-03pp i f1 neću pogriješiti...mislin da ću ipak f1,ali u međuvremenu ću još 9 puta promijeniti mišljenje..

  13. #138
    Mikizr
    Guest
    Imam Golfa I i problem mi je sa stiftom koji se naslanja na AC pumpu. Stift se izlizao pa pumpa ne radi. Da li neko zna dimenzije i materijal od kojega je napravljen.

  14. #139
    radoznali
    Guest

  15. #140
    rs turbo
    Guest
    ?

  16. #141
    radoznali
    Guest

Slične teme

  1. štreberi - javite se
    By štreberica in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 22-04-2009, 15:07
  2. Znalci pomoć
    By tomek0022 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 11-05-2004, 11:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •