Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 70

Tema: Streetrace (ne 402) Varaždin, Osijek.................

  1. #1
    Turbo Paljo
    Guest
    Ovako ljubitelji raceova po Heads up sistemu (klasičnom po kubikaži)ovdje ću vas obavjeeštavati o datumima pravilima i ostalom za navedene raceove iz prve ruke pošto sudjelujem u organizaciji oba natjecanja kao promotor veza s medijima, sitni tehnički detalji i naravno kao natjecatelj.

    6.6.2004. Varaždin Car Audio Show
    Mjesto radnje Varaždin airport
    Radnja - Utrka ubrzanja na 400 metara, EMMA Sound quality natjecanje u kvaliteti i glasnoći mjuze, i natjecanje u vizualnom tuningu + mnogo pratećih sadržaja.
    Nagrade za race 1000kn pobjedniku u klasi (možda će biti i više + nagrade sponzora, ali ni ziher) startnina će biti 150-200kn. Klase 1.4 , 1.6 , 2.0 , preko 2.0 i dizeli (možda se doda još koja klasa). Najmanje 5-6 autiju u klasi, koeficjenti standard turbo*1.4, nitro*1.5 itd..

    13.6.2004. Auto supersprint 505 Osijek
    Mjesto radnje Čepin sport airport (ko i prošle godine)
    Radnja utrka ubrzanja na 505 metara
    Pravila ista ko i za Varaždin (uz manje izmjene) + popratni sadržaji
    Nagrade bogate lova+bonovi sponzora - čim saznam konkretnu cifru javim!

    Prijave će biti na licu mjesta najvjerovatnije.

    Eto toliko za sada, molim sve dobre duše da prošire glas o ovim natjecanjima i sve pozivam da dođu.Čim se reše web stranice stavit ću adresu.

    Ako ko ima kakvo (naravno pametno pitanje) rado ću odgovoriti.

  2. #2
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ja dolazim...na osjecko natjecanje naravno.

  3. #3
    doc
    Guest
    Paljo, ovo u Vž će biit zajedno s motorijadom kao i prošlih godina, ili posebno orginizarno?
    Kolko sam vidio, dosadasnjih godina je to u Vz bila prava katastrofa, Dogde Viper protiv 325 kockice...

  4. #4
    Turbo Paljo
    Guest
    Dva dana motorijada, treći dan race. Ovak prošle godine je meni kao natjecatelju bilo full OK samo kaj je loše vrijeme sjebalo stvar. Po meni je bila loša promocija samoga eventa pa je odaziv automobila bio slabiji (a i zbog pljuska dvodnevnog), ali eto kad mi jedan od sponzora "BI-EL" to organizira uključio sam se u to do kraja u promociji tog, a i Osiječkog eventa jer tu mogu najviše napraviti. Baš smo jučer ja i Davor (organizator) u svrhu promocije i suradnje bacili đir KC-VT-OS-SB...recimo po cijeloj slavoniji. Tiskovine su obavještene, neki net portali, sa radio stanicama se rješava, a uz malo sreće bit će najava na TV. Eto radi se da stvar bude na oba raca bolja od 402, jer bez konkurencije nema napretka. ) ) )

  5. #5
    Megane_SB
    Guest
    Paljo, ako ti treba kakva pomoc ili kontakt adrese u Slav.Brodu, javi mi na mail stefo@vodatel.net, pa da vidim da li se moze pomoci na neki nacin

  6. #6
    TRANS AM
    Guest
    Odlična vijest! Budući da uvijek s oduševljenjem podržavam ovakve inicijative, nudim i pomoć (besplatnu). Obzirom da mi je PR profesija, a samim time tu je dobro poznanstvo s novinarima, urednicima i direktorima medija, mogu vam pomoći u organizaciji varaždinskog streeta, da na lakši i jednostavniji način sve to dođe u medije na području Varaždinske i Međimurske županije. Ako vam zatreba pomoć, tu sam! Mobi je: ×××/1662-666<br><hr>

  7. #7
    doc
    Guest
    Paljo, javi kad ces tocno znati u kolko sati ce biti utrke u Vz.

  8. #8
    OS FIAT>>>
    Guest
    Mgane SB, jesi li ti imao ikada Kadetta crvenog?

  9. #9
    Megane_SB
    Guest
    Jesam ... Što ?

  10. #10
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ma nista, pitam. )
    Reci ti meni jel dosao u Brod neki klitać sport?

  11. #11
    ....................
    Guest
    e hoćete da nagovorim frenda da ode sa YUGIĆEM na streetrace, auto ide 200km/h i ima 4 brzine.....auto je ludnica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  12. #12
    Megane_SB
    Guest
    ) )
    A tko nije imao Kadetta u Brodu

    Jedan Sport je u tranziciji, metalik sivi, mislim da je švicarskih tablica.
    Jedan crni stiže sutra (prvi sa SB tablama) a još jedan ( liquid yellow) pred kraj mjeseca.
    E TAJ JE MOJ !!!

  13. #13
    Turbo Paljo
    Guest
    Ha tek tak da se vratimo na prvu stranu )

  14. #14
    Turbo Paljo
    Guest
    & again

  15. #15
    doc
    Guest
    ma ne brini Paljo, doci cemo da bodrimo tvog malog Fiata! A naravno, i vozača... )

  16. #16
    GTT- the beast
    Guest
    Paljo kaj su naši auti u istoj klasi ili....?
    <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  17. #17
    Turbo Paljo
    Guest
    Jesu, jesu ja još imam i koji ccm manje od tebe

  18. #18
    GTT- the beast
    Guest
    E jebat ga onda, mislio sam se prijavit za Varaždin al mi se sad ne isplati.
    Nije da sam papak ili da se bojim ali kad znam da nemam šanse onda čemu sve to, jedino kad bi tebi neko recimo prije trke gume sprobušil he he...
    Šala mala!
    ) <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  19. #19
    Dom-Dom
    Guest
    e hoćete da nagovorim frenda da ode sa YUGIĆEM na streetrace, auto ide 200km/h i ima 4 brzine.....auto je ludnica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Jel plavi , spušten sa inox cijevi.U zagrebu?

  20. #20
    Turbo Paljo
    Guest
    GTT ak ti se ne fura, bar dojdi gleti

  21. #21
    GTT- the beast
    Guest
    Paljo doći ču sigurno, moram videti kaj taj tvoj mali monstrum dela he he!!!
    ) <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  22. #22
    GTT- the beast
    Guest
    Čul sam da si bil u Sesvetama kad su vozili oko čunjeva, ja dojdem, gledam a tebe nema...
    Mislio sam da češ vozit ali bolje da nisi pa organizacija je u kurcu a o samom poligonu da ne pričam, rupe, šahtovi od pola metra....
    :smile25:
    <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  23. #23
    Turbo Paljo
    Guest
    Šamaral sam ja grdo prije po čunjevima sa 75 i.e., pa i sa Turbom, ali nakon prerade više auto nije za to (ko bi reko da auto more biti prejak za nekaj ) ), za sad samo slalom i drag, a kad se zašpara za šperu i homologiranu sigurnosnu opremu (pun ××××× skupo) eto me na brdu :smile25: . Dakako postoji i plan ak neki jaki sponzor uleti da rentam neki autić (samo da završi) za reli

  24. #24
    GTT- the beast
    Guest
    Ma za tam je dovoljno 100tinjak konja a sve ostalo je preveč...
    Znači ciljaš na brdo e to mi se sviđa samo kak i sam veliš skupo, preskupo jedino ak se neki sponzor smiluje...
    )
    Vidim da si se prijavil na zmajevu pistu, mene nekaj auto ××××,stalno se zacukava ak ga ne složim do subote poludel bum!!!
    :smile25: <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  25. #25
    Turbo Paljo
    Guest
    Prijavljen jesam, ali sam još na vagi za nastup
    1. Radim (sviram) petkom i subotom navečer od 21h pa mi je malo bed
    2.×××××čine engleske iz Samco-a mi nisu isporučili crijeva za ugradnju grande aluminijskog intecollera , pa to još nije namontirano na auto, doduše to tak i nije bitno za Goricu sam sam htel tam probati ispod 14s.
    Očito će odluka biti na šefu, ak mi da da malo zakasnim na svirku nastup je nekih 85% ziher

Slične teme

  1. Varaždin 13.09.2003.
    By Brock in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 15-09-2003, 07:32
  2. Škoda Osijek - Računi ili???
    By gost in forum Auto servisi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 30-09-2002, 18:26

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •