Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 200

Tema: off topic

  1. #1
    dudlica
    Guest
    neko je trazio muziku za "BEBE" evo jedne adrese:


    http://www.bbc.co.uk/cbeebies/tweenies/songtime/songs/l/index.shtml


    trenutno nemam mnogo slobodnog vremena....

    pozdrav



  2. #2
    activa
    Guest

  3. #3
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ajd kad se vec tema zove off topic da te pitam Activa koliko imas godina i cime se bavis u zivotu?

  4. #4
    activa
    Guest
    godina mnogo ../ 40 /
    sto se posla tice pogledaj ovaj link , sve ce ti biti jasno !!

    <br><hr><font face="Impact" color="blue">citroen on the road again</font>

  5. #5
    OS FIAT>>>
    Guest
    Godina bome podosta.
    Dobra ponuda, ali sam primjetio da imate slab izbor dig. foto aparata.Bas sam ovih dana bio u potrazi za tim.

  6. #6
    activa
    Guest
    pitaj sta te zanima !??

    cega nema u izlogu , ima u radnji !!

  7. #7
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ma vise mi ne treba, kupio sam.

  8. #8
    activa
    Guest
    nije valjda canon ??

  9. #9
    OS FIAT>>>
    Guest
    Nije Canon, zasto pitas?
    Kupio sam Olympus.

  10. #10
    activa
    Guest
    pa zato sto je ovde canon " in ",

    za dosta novca pruza malo / isto kao i golf !! /..

    Olympus je OK , ozbiljna firma , dobri aparati !!, mada ja preferiram FUJI !!

  11. #11
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ja Fuji nikako ne volim, Canon mi je OK.Kupio sam novi Olympus C-750 UZ (10X opticki zoom, 4 MP, potpuno metalno kuciste) i stvarno je opak.
    Jos uvijek imam i Canona koji je igracka za ovoga.Sad cu barem moci posteno slikati na street raceu.

  12. #12
    activa
    Guest
    kad ce biti slicica punta i brave ??

    sad ce sa novim aparatom FIAT-i biti jos lepsi / ako je to uopste moguce ??/

  13. #13
    OS FIAT>>>
    Guest
    Moram jedino jos kupiti vecu memorijsku karticu jer mi ova od 16 MB nije dovoljna za tako nesto.Za njega mi treba xD kartica koja je dosta skupa u odnosu na Compact Flash koju imam u Canonu.Ovdje 128 MB dodje oko 60 Eura.

  14. #14
    OS FIAT>>>
    Guest
    Punto i Brava su slikani sa Canonom i mislim da ce tako i ostati.Mozda Punta jos jednom poslikam na nekoj atraktivnijoj lokaciji pa posaljem Doc-u.

  15. #15
    activa
    Guest
    ....a , da , sto se tice FUJI aparata , ako budes imao prikiku probaj FUJI s 5000 ,

    sjajan aparat , 5 MP , 10 x opt. zoom, i vrlo pristojna cena !!/ nesto preko 300 e /

  16. #16
    OS FIAT>>>
    Guest
    Nece ici.Fuji S5000 ima 3.1 MP i takodjer kao i moj Oly 10X opticki zoom, ali nema ni metalno kuciste.Isto tako sumnjam da sa Fuji-em dobijes daljinski i punjac za baterije.

  17. #17
    OS FIAT>>>
    Guest



    C750 UZ

  18. #18
    OS FIAT>>>
    Guest



    S5000

  19. #19
    activa
    Guest
    xD memorijska kartica , 128 mb , proizvodjac PQI / vrlo kvalitetne memorije !!/ je kod mene 46 e !!

  20. #20
    OS FIAT>>>
    Guest
    Premda S5000 izgleda profesionalnije od C750UZ ipak se ne moze mjeriti s njime ni po gradji, a jos manje po optici ugradjenoj unutra.

  21. #21
    OS FIAT>>>
    Guest
    To je meni podjednaka cijena, Compact Flash je dosta jeftiniji.Koji ti imas digitalac?

  22. #22
    activa
    Guest
    znas kako kod FUJI aparata se nikada ne zna koliko MP imaju / zbog one prevare sa interpolacijom /..

    ja recimo imam fuji f 601 , i on je navodno 6.1 MP, ali zaista ima 3.2 MP, mada to i nije toliko vazno / kvalitet optike je presudan /

  23. #23
    OS FIAT>>>
    Guest
    Kod Fuji ti je fora u tome da ima sačasti raspored pixela na senzoru umjesto uobicajenog resetkastog pa na taj nacin valjda uspjevaju poduplati pixele premda je po meni to vise marketinski trik jer nevjerujem da ce na taj nacin ta kamera dati sliku kao neka koja zaista ima 6 MP, ali ce biti negdje po kvaliteti poput neke sa 4-5 MP.Sto se tice optike Sony naveliko iskoristava u marketinske svrhe Zeiss-ovu optiku koju ugradjuje u svoje kamere.Premda danasnji Zeiss nije ni sjena onoga sto je bio, jos uvijek zivi na staroj slavi i to Sony dobro iskoristava.Ova tema je bas off topic. )

  24. #24
    activa
    Guest
    sta hvali , ovo sa automobilima je vec dosadilo i bogu i ljudima ??

  25. #25
    OS FIAT>>>
    Guest
    Pa nista, meni je optika isto zanimljiva jer mi je to ujedno i posao.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •