Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: renault megan 15 dci i peugeot 307 1.4 16v

  1. #1
    divlji
    Guest
    zanimaju me vaša iskustva sa renault meganom 1.5 dci80 comfort dinamic i sa peogeotum 307 1.4 16v mistral! potrošnja, brzina, ležanje.................

  2. #2
    brzi
    Guest
    cuj megan ti je za ××××× u svakom pogledu po drzanju i perfomansama a da ne pricam o ljepoti toliko za sada ja bok danijel-u dosadan si i vec jednom digni taj auto iz salona

  3. #3
    brzi
    Guest
    a ako ti kredit ne odobre sta ces onda

  4. #4
    brzi
    Guest
    nastavit ces se vozit u maminoj taliji

  5. #5
    divlji
    Guest
    cuo sam da ti peugeot troši 14 l u gradu stvarno je ekonomičan! ali mora se priznati da te curice sada gledaju drugačije

  6. #6
    divlji
    Guest
    ljudi zanima me sto mislite o fokusu nas kolega sa poslavozi 1.6 16v i kaze da nema boljeg auta od fokusa u toj klasi!

  7. #7
    brzi
    Guest
    neznam od kog si cuo ali od mene ne ali znas to je puno konja to fino papa a ne ko ova tvoja corba , sta se tice curica pozdravila te tihata ( 100 kilasica )

  8. #8
    brzi
    Guest
    fokus je jedan on najboljih ako ne i najbolji hahhah ali ga vozi bosanac ) ) )

  9. #9
    divlji
    Guest
    jadan više nisam u kombinaciji kod tihane od kada si kupio peugeota samo o tebi priča. ljudi ako kupite 307-icu zgarantirano cete biti glavni zavodnik!

  10. #10
    brzi
    Guest
    a sta kazes na astru karavan 1.7 DTI jel ide , a tek kad ju natovaris sa 300 kg zelira

  11. #11
    divlji
    Guest
    astra ide ko blesava sto je vise natovaris to je nizbordo brža, bio si najbrži kamion na cesti!

  12. #12
    brzi
    Guest
    da brzi od kamioma ali od one renolke 4 neznam bas baba kad je stisla bogami me ostavila ja pumpam pumpam a astra ni makac ×××× ga turbo rupa )

  13. #13
    divlji
    Guest
    brzi, pa nije valjda da nitko neće sa nama pričati ni komentirati svi voze nabrijane jugiće od 61 ks i misle da su face!

  14. #14
    brzi
    Guest
    a oni s jugom gvx su glavne face )

  15. #15
    crazy 1
    Guest
    Stilo, bilo koji motor,a ak možeš onda JTD. Imao sam focusa i nije loš,al je već pomalo zastario po svemu i nije stilu ni do koljena

  16. #16
    divlji
    Guest
    moram priznati da si me iznenadio sa mišljenjem o fokusu,nisam znao da je toliko lošiji od stila, sada će se mom kolegi srusiti svijet, a koji si fokus vozio?
    imas li kakvih informacija o peugeotu i renaultu

  17. #17
    crazy 1
    Guest
    Vozio sam najosnovniji model 1,4. Možda i u tome leži razlika jer svaki najosnovniji model malo lošije djeluje od jačih.Sad vozim stilo 1,6 i najopremljeniji model,al mislim da je sve stvar ukusa i kaj ti se sviđa to kupiš.
    Iskreno, ja sam patio za stilom od kad je izašao tak da nisam bio miran dok ga nisam kupio.
    Primijetio sam da kod stila kao i kod većine novih modela ima brdo sitnica koje te vesele u svakodnevnoj uporabi,što focus nema,al mislim da će sve to doć uskoro sa novim focusom.
    O peugeotu i renaultu nemam neka posebna saznanja. Mislim da su o.k.,a o kvaliteti se nemože raspravljat,sve ti je to isto.<br><hr><font face="Courier" size="+1" color="red"></font>

Slične teme

  1. peugeot, renault ili toyota
    By željka in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 01-11-2004, 09:42
  2. jel bolje kupit vw ili renault ili peugeot???
    By kola in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 12-10-2003, 19:48
  3. peugeot 406-renault laguna??
    By francuz in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 13-03-2003, 21:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •