Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 34 od 34

Tema: ...e sad: corsa/fabia/206 ili ....(help)

  1. #26
    activa
    Guest
    +pa javi kad dodje / narocito ako iskrsne slucajno neka lybra /

  2. #27
    Bmw Touring
    Guest
    no problem

  3. #28
    850
    Guest
    chris, ja imam doma corsu 1.2 16v Elegance (dakle s klimom i ostalom opremom, bez ABS-a), stara malo preko godinu dana, upravo je ovaj vikend obavljen servis na 15000 km, nikakvih problema, nikad se ni lampica nije upalila (osim one za gorivo ) Kakva je u diesel verziji, ne znam, ali općenito, s ovom nije bilo niakvih problema... Ako ti je ovo imalo pomoglo...
    <br><hr>

  4. #29
    Axl
    Guest
    C3 ili Lancia Y , razmisli i o njima

  5. #30
    Pato
    Guest
    Kako ti se uklapa u financije Octavia, sad ti je na akciji, pogotovo za tvojih 1,90.

  6. #31
    Axl
    Guest
    Octavia bi ti sad stvarno bila best buy

  7. #32
    alien5
    Guest
    Ma neću na Octaviu jer je to ipak dosta više, ali zato je Fabia pun pogodak.
    Iako bi pogleda i Micru- nisam uspoređivao cijene pa pogledaj i tu varijantu!

  8. #33
    mc
    Guest
    Da moram birati izmedju tri ponudjena, odabrao bi 206. Fabia mi je ××××no tvrda, sto ne pase mojim kostima, a pocetna privlacnost unutrasnjosti za cas nestane. Opele generalno ne preferiram, pa bi odluka pala na 206.
    Od ostalih automobila bi predlozio Mazdu 2 ili C3 ako je prostranost i prakticnost na prvom mjestu. Yaris bi mi isto bio pri vrhu liste ako mali prtljaznik nije prepreka.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  9. #34
    pack0575_
    Guest
    Moja frendica ima corsu 1.2 4 god. staru i guli je ko Pfitipaldi no nikad problema s njom. BTW, filter goriva kosta 5.60 kuna!
    Ja imam najveci Opel i s obzirom sta mu sve radim 3000KN servisa godisnje nije nista.
    Opeli su dosta izdrzljivi.

Slične teme

  1. clio ili fabia
    By pex in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 61
    Posljednji post: 28-05-2003, 23:41
  2. polo, ibiza ili fabia
    By tihić in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 16-02-2003, 19:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •