...e sad, nije da sam neodlucan, ali vrtim se po svim mogucim autosalonima u zg-u vec mjesec dana, probao sam sva tri navedena modela, svaki naravno ima nesto svoje fabia: na prvi pogled izgleda dosta kvalitetno, izvana i iznutra, u principu kupujem auto iznutra (ipak se vozim u njemu ), 206 auto je estetski dobio po meni odlican, dosta je dugo na trzistu pa vjerujem da je vecina problema otklonjena, jedini problem je da ima strasno malo mjesta, pa jos ja 1.90m i auto je za troje, corsa: potpuno novi model, ali po cijeni, daleko najjaci od svih, naime uvjeti su mi: da je TD, klima, abs, airbag, odnosno ono sto je danas neki standard kod kupnje novog vozila. Najvecu ocjenu po meni je dobila mala corsa, jako puno mjesta kako naprijed tako i iza, auto mi izgleda relativno ok, cijena do 10k kuna niza od svih navedenih, i sad u cemu je kvaka. Recimo da svako malo cujem o nekim kvarovima, problemima itd. u vezi corse tj. opela opcenito,
susjed je uzeo benzinca, bez ikakve opreme za jeftine novce, i za mjesec dana, jedno jutro sjedne u auto, fino da kontakt i cijela ploca svijetli ko lunapark, veli da je riknulo racunalo.
I tako ako je tko stigao do ove recenice, a voljan je pomoci, dati koji savjet i sl., bio bih zahvalan.