Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: aliasi

  1. #1
    Rossonero
    Guest
    Nisam se mislio javljati i ogradjivati od postova koji su plasirani pod nickom vrlo slicnim od mog starog CZ, ali vidim da ima ljudi koji su popusili foru (Mara recimo) i latili se komentara...

    Decki mene nema na forumu danima. Nemam za njega niti vremena niti zivaca. Ne treba mi citanje ovakvih odvratnosti. Niti prozivanje od Doma u svakom drugom postu u kojem spominje BMW ili dusebriznika koji se boje izraziti misljenje.

    Prvo pogledajte nick, da li ima razmaka, velikih ili malih slova, zareza,... a najjaca stvar je broj poslanih postova koji je ispod nicka. Imate na member list moj stari account CZ koji je cak vec dugo skracen na Calibra Z. i ima isti broj postova (dva, tri soma) zadnjih godinu dana, a to nije njih dvadesetak koliko ima novoregistriran nick calibra Zender.

    Ne znam da li je zalosnije to kaj nasjedate na takve gluposti ili je zalosnija ova kreatura koja je autor tih gluposti. Samo mislim da se s registracijom za×××× i sad ostavlja trag iza svakog posta pa bi ADMIN mogao rijesiti ovu situaciju. Cak se usudim reci da je rijec o nekom od stalnih clanova jer se ista retorika provlaci unatrag dvije godine pod razno raznim aliasima (123,...). Zao mi je ako sam uzivo upoznao tog covjeka.

    Bok.<br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  2. #2
    Rossonero
    Guest
    BTW,

    Calibra Z. Forum Master 13.03.2002. (788 dana) 2624

    kopriano s Member list. Taj je nick mrtav od stvaranja ovog kojeg koristim i ima jednak broj postova vec preko godinu dana.

  3. #3
    Calibra Zender
    Guest
    Da, zaboravio sam reći, idem odmah potražiti ne čitavon netu koliko nas ima... )
    navodno smo mnogobrojni, ali i kreteni. Ja sam sana Crveno-crni

  4. #4
    Rossonero
    Guest
    E da... i nemojte se ubuduce pozivati na moje ima vezano s bilo cime sta se posta jer ja ziher ne mislim postati na forumu do daljnjega. Stovise, mislim da me ovo uopce vise ne zanima.

  5. #5
    Calibra Zender
    Guest
    Dakle, gospodo, čestitajte mi! Uspio sam u svojoj namjeri ) ) )

  6. #6
    Dom-Dom
    Guest
    Niti prozivanje od Doma u svakom drugom postu u kojem spominje BMW ili sta vec.

    Samo sam te jednom prozvao , jade ljudski.A ako misliš da sam ovo ja, onda zbilja nisi normalan.Law će pogledati tko stoji iza ovoga , već sam ga zvao!!!!

  7. #7
    Rossonero
    Guest
    Dom, ne mislim da je ovo postanje pod raznim aliasima tvojih ruku djelo. Ne pucam na nikog konkretno niti me zanima, ali pretpostavljam da je rijec o nekome tko duze vrijeme boravi na ovom forumu.

    Ali da ti budem iskren do kraja... gadi mi se ton kojim mi se obracas. Iako to vise govori o tebi.

    BTW, cijela sora na forumu je pocela s tvojim prozivanjem mog imena danima u raznim kontekstima. Na to je prvo reagirao Doc pa sam te i ja oprao isprovociran tvojoj konstantom retorikom. Sjeti se.

    E da... listal sam malo Alfa romeo temu. Kad je uletjela JTS hvalil si ju na sva zvona. Sad pljujes po autu. Treba kopirat postove? Nije bitno.<br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  8. #8
    Dom-Dom
    Guest
    Znao sam ja da nečeš izdržati doma u svom grizodušju.I blago tebi kad imaš vremena tražiti postove od prije godinu dana.

    NINO , MOLIM TE TE LIJEPO , IZBACI ME IZ SVOJE BLESAVE GLAVE, ONAK KAKO SI IZBACIO HONDA.

    HVALA!!!!!!

  9. #9
    Rossonero
    Guest
    Dom, imas krive pretpostavke. Listal sam Alfa romeo iz ciste dosade. Opet da ti budem iskren do kraja jer drugacije ne znam... ne zanimas me uopce niti razbijam glavu stvarima o tebi. Nisam mogao odoljeti, a da to ne spomenem jer je to jedan od detalja na koje sam naisao. A zna biti smijesno kakvih sve ××××××stina ima od svih nas pogotovo na toj temi pa je fora to sve opet na brzinu prolistati.

    Over and out.<br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •