Nisam se mislio javljati i ogradjivati od postova koji su plasirani pod nickom vrlo slicnim od mog starog CZ, ali vidim da ima ljudi koji su popusili foru (Mara recimo) i latili se komentara...

Decki mene nema na forumu danima. Nemam za njega niti vremena niti zivaca. Ne treba mi citanje ovakvih odvratnosti. Niti prozivanje od Doma u svakom drugom postu u kojem spominje BMW ili dusebriznika koji se boje izraziti misljenje.

Prvo pogledajte nick, da li ima razmaka, velikih ili malih slova, zareza,... a najjaca stvar je broj poslanih postova koji je ispod nicka. Imate na member list moj stari account CZ koji je cak vec dugo skracen na Calibra Z. i ima isti broj postova (dva, tri soma) zadnjih godinu dana, a to nije njih dvadesetak koliko ima novoregistriran nick calibra Zender.

Ne znam da li je zalosnije to kaj nasjedate na takve gluposti ili je zalosnija ova kreatura koja je autor tih gluposti. Samo mislim da se s registracijom za×××× i sad ostavlja trag iza svakog posta pa bi ADMIN mogao rijesiti ovu situaciju. Cak se usudim reci da je rijec o nekom od stalnih clanova jer se ista retorika provlaci unatrag dvije godine pod razno raznim aliasima (123,...). Zao mi je ako sam uzivo upoznao tog covjeka.

Bok.<br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>