Stranica 2 od 13 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 320

Tema: Muscle Car Club

  1. #26
    S16
    Guest
    Kojeg DSL-a?

  2. #27
    Wheeler
    Guest
    Ispravak:
    Corvette koju sam vidio u Sesvetskom Kraljevcu je iz '74.

    E da jos mi je ××××n i Pontiac GTO-The Judge

  3. #28
    savjest
    Guest
    jebli vas amerikanci
    oni nikad nisu znali napravit posten auto

  4. #29
    Wheeler
    Guest
    Bah... mi ostali imamo drugo misljenje. Ak ti se ne svidjaju ovi auti, odjebaj iz ove teme.

  5. #30
    activa
    Guest
    Wheeler ne nasedaj na prvokacije !!

    ja nisam bas neki ljubitelj americkih automobila , ali ne mogu poreci da su drukciji i exoticni,
    sasvim druga filozofija i pogled na svet !!!
    u najgorem slucaju su zanimljivi !!

  6. #31
    Aero
    Guest
    Pa reka si da ćeš ugradit DSL! ) ) ) )

  7. #32
    Wheeler
    Guest
    Ma znam Activa, krecem se ja po forumima, al mi bome Mustang nece dirat! ) )

  8. #33
    activa
    Guest
    ....ni meni citroena !!! )

  9. #34
    Wheeler
    Guest
    Kad smo kod Citroena, bila je ovdje jedna lijepa crna Žabetina parkirana.

  10. #35
    activa
    Guest

  11. #36
    Mehanicar
    Guest

    evo malo modernih i definiranih Musclea !!! <br><hr>

  12. #37
    S16
    Guest
    Aero, od idućeg miseca najvjerojatnije.

  13. #38
    Wheeler
    Guest
    Bez uvrede, nisam mislio ono Žabetina pogrdno. Dapace, lijep auto ispred svog vremena.

  14. #39
    Wheeler
    Guest
    Mehanicar, to nisu muscle cars. Muscle cars imaju 2+2 sica i nemaju tiptronic mjenjace. Od tih mi je najljepsi Porsche. Enzo i SLR su mi prosto ruzni. Ah da, i Muscle cars su "affordable". Npr. novi Mustang,300 konja dobis za 24000 baksa.

  15. #40
    activa
    Guest
    ma ne , nisam se uvredio !!
    svako ima pravo na svoj izbor i ukus !!
    a Žabetina je stvarno Žabetina !!!
    ali vrlo , vrlo zanimljiva !!
    )

  16. #41
    S16
    Guest
    Wheeler, muscle cars imaju V8, karburator (dupli, četverostruki), nerijetko supercharger, nesportski ovjes, zastarjelu karoseriju... Zato ih volimo

  17. #42
    Mehanicar
    Guest
    , znam da nisu, ovi su s puno manje masnoca i boljom definicijom !!!!!

  18. #43
    Wheeler
    Guest
    S16 majstore!
    Mehanicar, ali ima vise sanse da cu nabavit Mustanga nego Enza ili Carreru GT. Dapace, volio bih jednog imati, pa ga prodam i nabavim rulju musclea ) <br><hr>

  19. #44
    S16
    Guest
    Ne, varaš se - za Enza dobiješ Mustanga i plaćenu dvogodišnju benzinu... Ništa više... )

  20. #45
    Wheeler
    Guest
    Vozio bih ga vikendom.
    Znaci:
    Enzo prodati, kupit 3 mustanga i mazdu 6 dizel a ostalo za gorivo ) )

  21. #46
    ezba
    Guest
    Svaka cast osnivacu ovog foruma, prava stvar, a vidin da i ima papana koji pare oci na aute koje nece nikad imati a mozda i vidjeti u zivo, i onda pricaju o nekim muscle cars, joj JADNICI, ako ne znate da se se za 10 000 eura moze kupiti i DOBRO nabrijati (ako vec netko zeli) koji stari amer, i da vrlo jednostavno moze parirati u performansama s ovim novim plasticnim kutijama koje su vise nego precijenjene.
    osobno imao sam mustanga 71 SCJ 429, 400 KS s ram-air, 450 N/m. C600 automatik, do sto za 5 s!!!!
    cestovna formula, no ako puno brijes po razno-raznoj kemiji dodje te jednom glave, razbio ga, sa 150 km/h u krivini od 180, izletim, i sletim na sporedni cestu koja prolazi ispod i sasija mi zapne za betonski parapet i stane. steta: kiler, prednji ovjes i nista vise, cini se nemoguce, al ISTINA, 5 mm celisna sasija i 2100 kg (prazan), moje ozljede: nabijeno rame, istegnuta ledja i nateceno koljeno.
    Nemogu opist koliko mi je zao! al motor i getriba u OLICNOM stanju.
    Pa eto vam primjer zasto amer, jer da je bio kakav golf, vectra BMW ili kakvo slicno evropsko ×××××× nebih tako DOBRO prosao.
    Netko je jednom rekao:
    AMERIKANCI rade AUTOMOBILE, svi ostali vozila!!!

  22. #47
    S16
    Guest
    ezba, ti si iz HR?

  23. #48
    Wheeler
    Guest
    Covjece ezba, ludo!!!

    Ali ja bih htio Mach 1 428CJ iz '69, nakon 70. nekak su mi se mustangi pokvarili po dizajnu...

  24. #49
    Wheeler
    Guest
    vec u 70. su imali prednju masku koja vuce na dragog nam stojadina... U ××××te al vrijedjam... dobro necu nikad vise

  25. #50
    S16
    Guest
    Ezba je netragom nesta... Wheeler, znaš li da ti triba oko 800ks da se auto na startu digne na stražnja kola? Naravno, 800 muscle konja, a ne 800 običnih! )

Slične teme

  1. GM Club
    By Osnivac in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 16-08-2003, 19:38
  2. Muscle cars
    By INTCP in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 23-12-2002, 09:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •