Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Tema: ×××× Inu i njihovo gorivo...

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    mc
    Guest
    Do prije dva-tri tjedna sam tocio Eurosuper plus 98-icu na OMV-u i bio zadovoljan s tim gorivom. A onda mi je stigla Corolla za koju su mi preporucili da koristim novi Eurosuper 95 koji se moze kupiti samo na Ina-i i jedini ima mali postotak sumpora u skladu s Euro-normama. Stari Eurosuper je promijenio naziv u Super 95.
    Prvi pokusaj kupovine tog cudesnog novog goriva zavrsio je tako sto sam obisao 3-4 Ina-ine pumpe na kojima nemaju to gorivo, skoro ostao bez goriva i na kraju otisao na dobri stari OMV gdje sam utocio dobru staru zelenu 98-icu.
    Danas je dosao red na drugo tocenje goriva, ohladio sam se od neuspjesnog prvog pokusaja, pa rekoh: "Da probamo ponovno.". Kako sam se nasao u guzvi u Skorpikovoj, vidim Ina pumpu i vidim imaju Eurosuper 95. Utocim gorivo i na blagajni pitam lika, cisto da provjerim, jel to nova 95-ica? Pogadjate odgovor - NE!?! Pitam ga da zasto onda imaju krivi naziv goriva jer se staro gorivo sada zove Super 95, a balavac me krene uvjeravati da je obrnuto. Provjerio sam sada na Ina-inoj stranici i ja sam bio u pravu. Taman krenem pisati e-mail Ina-i i Mol-u i onda na racunu skuzim da to u biti i nije Ina-ina pumpa nego Automehanika.
    Pa ×××× im ja sve po spisku. Pa di su tu zakoni o zastiti potrosaca? Od sada pa na dalje Ina-u izbjegavam u najsirem mogucem luku jer tu ocito nitko ne zna tko pije, a tko placa. A taman sam pomislio da su se i kod njih pocele desavati pozitivne promjene - jesam naivac... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  2. #2
    piquet
    Guest
    kako si se uopće dao nagovoriti da točiš na ini.
    samo omv i 98ica.

  3. #3
    Dom-Dom
    Guest
    moj mc, promjene na Ini budu onda kad dođe Shell, BP i takve novotarije u Hrvatsku.A do tada , moli krunicu da ima što mane vode u benzinu

  4. #4
    Brock
    Guest
    ××××!

  5. #5
    HaHaHa
    Guest
    Mc, INA je za×××××.Par puta sam točio kod njih i nikad više.
    OMV mi je puno bolji,sigurniji i uvijek kod njih točim.Međutim,pošto stavljam uvijek supe8,jer s eurosuperom 98 auto lošije ide,malo mi je bed jer nema svaka stanica te benge...

  6. #6
    MONSTER
    Guest
    MC

Slične teme

  1. gorivo
    By GTI FOREVER in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 04-11-2002, 23:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •