Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: Alfa Romeo 147 gubi poklopac motora

  1. #1
    Info
    Guest
    NOVI problemi za kompaktnu Alfu, tijekom vožnje postoji mogućnost da se otkvači poklopac motora - javlja njemački Auto Motor Und Sport.

    Posljedice je već osjetio jedan vlasnik Alfe Romeo 147. Pri brzini od 150 km/h otkvačio se poklopac motora i samo ga je sreća spasila od katastrofe. Iako je vozač mislio da nije dobro zatvorio poklopac, kasnije je utvrđeno da je do neželjenog događaja došlo uslijed neispravnosti držača poklopca motora. Rezultat je to nakupljene prljavštine, koja je spriječila automatsko zatvaranje poklopca prilikom njegovog spuštanja, pa se tek vizualno činilo da je poklopac zatvoren.

    Svim vlasnicima se preporuča kontrola u servisu, te čišćenje cjelokupnog sklopa barem jednom u godini. Za sada je nepoznato da li će proizvođač prihvatiti postojanje serijske greške, pa kao utjeha ostaje podatak o dvogodišnjoj garanciji na vozilo, te obećanje da će dileri vozila buduće kupce posebno upozoriti na ovaj problem.

    Miljenko Nikolić

    :URL=http://www.index.hr/clanak.aspx?id=200200:IZVOR:/URL:

  2. #2
    Pocket Rocket Turbo
    Guest

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Ma nije to 150 nego 1500. Kaj sad da čovek napravi kad mu Alfa probija zvučni zid!? ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  4. #4
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    ) ) )
    Dom, pazi se...

    P.S. OVO JE ŠALA...

  5. #5
    Dom-Dom
    Guest
    Tom Auto motor und sportu vjerujem ko Vuku Draškoviću

    Je Alfa je drek i bežite od tog govna.Topla preporuka.

  6. #6
    Pocket Rocket Turbo
    Guest

    Eto dečki, kad vam Dom veli...

  7. #7
    Member
    Datum registracije
    Oct 2004
    Postova
    31
    Rep Power
    0
    mercedes se prevrtao, bmw-u je pedala kočnice propadale,itd itd

  8. #8
    alfist_zg
    Guest
    "...Rezultat je to nakupljene prljavštine, koja je spriječila automatsko zatvaranje poklopca prilikom njegovog spuštanja, pa se tek vizualno činilo da je poklopac zatvoren...."

    pa kreten švabo bi mogao malo i očistiti prljavštinu....da je Girro u pitanju, nema šanse da se otvori ni na 300 na sat.<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="red">Alfistički delirij</font>

  9. #9
    Aero
    Guest
    Ma meni je prekjučer oko ispalo, zbog prekomjerne prljavštine u tom prostoru... I kaj sad? Da tužim starog?

  10. #10
    Axl
    Guest
    Alfa se izgleda pocela predobro prodavati u Njemackoj i eto odmah reakcija Auto motor und sporta, koji je uz Auto Bild(da njega ne zaboravim) dobio najvise kritika nezavisnih strucnjaka a i UN-a . he he.

  11. #11
    S16
    Guest
    ×××ך ti to kad ti prljavština ometa rad čisto mehaničkih komponenti...

  12. #12
    Cezy
    Guest
    Daj sta ga ××××te majko isusova,pa to ne mogu vjerovat.

    Ko je kad od vas procitao sa razumjevanjem test neke alfe u AM u S-u?????

    Pa oni su vise pisali o emocijama i osjecajima koji budi taj auto,nego svi razvikani alfisti sa ovoga foruma zajedno.
    Dajte malo respekta!!!

    Pa kad kazemo njemacka,nisu svi plavi,sa fudbalerkom,koji mrze alfe i voze golfove,ima i kod njih frajera.

    A ako na autom,nema veze kojem sad,nesto nije u redu,i jos uz sve to opasno po zivot,onda treba pljuvat po tome!!

  13. #13
    Pocket Rocket Turbo
    Guest

    CEZY, ti si fakat mrak.
    Realan, pošten i fin.

  14. #14
    A L F
    Guest
    Ma hajd necemo zamjerit ko zna sta taj ludjak radi od auta.
    I meni se je na ocatviji digla hauba a drugi s eniko nije pozalio sad jel zbog prljavstine ili neki drugi stvari......ko zna, ja sam iso 120 a stari je zamalo pokvasio sic urinom

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Aj Pocket non kenjare. Da ti tak o Renaultu piše ne bi bil ni mrak ni realan ni pošten ni fin.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  16. #16
    Koko
    Guest
    Alfisti fakat Vas može biti sram. Pljuvati AMS . Daj prvo naučite Njemački, pročitajte koji test Alfe u tom časopisu, pa onda odite na veliku nuždu.
    Dosta militantnog stava spram svega što nije vaše! DOSTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  17. #17
    Koko
    Guest
    Dolje Alfisti, živela REVOLUCIJA!!!!!!!!!!!

  18. #18
    Girrari
    Guest
    Blablabla... pričaš bezveze... <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  19. #19
    Koko
    Guest
    Dolje Tin, Kedžo i Girarri!!!!

  20. #20
    Girrari
    Guest
    Ništa te neeečujem... tralala... <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  21. #21
    Koko
    Guest
    Pa normalno da ne čuješ kad ti je sluh oslabio od buke u servisima koje stalno posječuješ ) <br><hr>

  22. #22
    Girrari
    Guest
    Jok, krivo. Ne čujem te zbog prekrasnog zvuka V6 TB motora! Vrooooooom.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  23. #23
    piquet
    Guest
    .ebeš ams i auti bild.

  24. #24
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Girrari, ti misliš stvarno da sam ja opterećen sa Renaultom?!?

    Ma daj molim te, pa nek piše tko šta hoće, ja vozim svoju krntiju staru 15 godina i ×××× mi se živo...

    Al' ideeeeee....

  25. #25
    Bmw Touring
    Guest
    sad jos i brze )
    poboljsao Jozo aerodinamiku


    Sala

Slične teme

  1. Alfa Romeo 156
    By Stil in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 164
    Posljednji post: 30-01-2003, 11:58
  2. Alfa Romeo 156 2.4 jtd
    By sebastian in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 19-09-2002, 19:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •