Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Pitanje za sve

  1. #1
    Info
    Guest
    Koje ftp prog. koristite za upload vasih stranica...
    po mogucnosti da su besplatni...
    Ja koristin WS_FTP

  2. #2
    Bosse
    Guest
    Gdje ja mogu naci NASU Zastavu??

  3. #3
    prelog1
    Guest
    >Citirano iz napisa HT-a o promotivnoj kampanji:
    HT kreće s pojačanom akcijom MAXadsl-a
    Hrvatske telekomunikacije danas kreću s pojačanom promotivnom edukativnom kampanjom o širokopojasnom pristupu Internetu MAXadsl. HT planira do kraja godine ovom akcijom prikupiti 20 tisuća korisnika, a uslugu nude u tri tarifna modela. Dosad MAXadsl uslugu promoviranu još u ožujku u Hrvatskoj koristi 5350 korisnika, što je mnogo manje od očekivanog, pa HT ovom kampanjom želi što bolje upoznati korisnike s prednostima upotrebe širokopojasnog Interneta. Usluga se sastoji od tri tarifna modela ovisno o cijeni i brzini prijenosa podataka-po 157,38 kuna, 340,38 kuna i 706,38 kuna, dok svaki paket podataka od 512 MB košta 24,40 kuna. Iscrpnije podatke nudi www.htnet.hr.
    objavljeno u 11:33;
    27. kolovoza 2004 / ns
    Kazu mnogo manje od očekivanog, moje pitanje je STO SU ONI OCEKIVALI KAD SU IZOSTAVILI SVE MANJE GRADOVE I NASELJA KOJI CINE VECINU NASEG STANOVNISTVA

  4. #4
    prelog1
    Guest
    NASU ZASTAVU SIGURNO MOZES NACI PUNO LAKSE U NJUJORKU ILI LOSANGELESU NEGO OVDJE DOMA <br><hr>

  5. #5
    tutan
    Guest
    Ako vam se mogu obratiti da mi neko odgovori u internet klubu sam postavio ADSL vezu i sa servera sve mogu pretrazivati ali sa umrezenih racunara nemoguce je se logovati na hotmail.com i pokrenuti msn
    Ako mi mozete posaljite mi odgovor i na ahmicn@hotmail.com

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •