Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Tema: Nissan & Nismo

  1. #1
    Cezy
    Guest
    Posto sam ludo zaljubljen u 350 Z,otvaram ovu temu za sve rasprave o brzim Nissan-ima.Dalke Z240,Z350,Zx300 twin turbo,Skyline gtr R32,R34,Sunny gti-R,etc..

    I nemojte sad da nebude nikakav odaziv na temu,zato kaj vecina nas nije vozila te aute.Nego stvarno recite kako vam se svidaju,sto mislite o tehnici koja kuca u tim autima,usporedba sa konkurenciom,i svakakve zanimljivosti su dobro dosle.

    A proci ce i opcenite raprave o Nissanu,neka ovo bude ajmo reci klub. <br><hr><font face="Impact">Racing is life...
    ... anything that happens before or after is just waiting.
    </font>

  2. #2
    Aero
    Guest
    Odlični auti. Recimo 350Z ima 3,5 V6 sa 280 KS, dok recimo novi MB-ov 3,5 V6 ima 272 KS...

  3. #3
    mc
    Guest
    Tko kaze da nitko nije vozio nesto od toga!?! Ja sam vozio Skylinea - u Grand Tourismu 2...
    Postujem sve nabrojano...
    ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  4. #4
    Aero
    Guest

  5. #5
    activa
    Guest
    zaboravio si z 260 !!
    a on je jedan od najlepsih !!??/ licni stav .. ) ) /

  6. #6
    Aero
    Guest

  7. #7
    Aero
    Guest

  8. #8
    Aero
    Guest

  9. #9
    Cezy
    Guest
    Tako,tako,takve vas volim!! ) )

    Mc i ja sam ih prasio u GT-u.

  10. #10
    mc
    Guest
    To si obicno jedino mozes priustiti na pocetku... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  11. #11
    Cezy
    Guest
    Jedan Ring ,prodaje svog Gtr R34 za 67 000 ojra. Auto je fakat mrak slozen,pun quratz djelova od karbona,vrijedi svakog centa.Da imam generalnu lovu,ne bi puno razmisljao.

    A onda udri po ......... ) )

  12. #12
    doc
    Guest
    Jedini Nissan koji sam vozio je bio Patrol II 2.7 TD.
    I bez obzira šta se radi o terencu, razočarenje je bilo veliko. Prije svega previše bučnim motorom i očajnom plastikom u unutrasnjosti koja je na nivou klase Twinga i Seicenta.

    350Z mi je puno ljepsi na cesti nego na slikama. Sve sreca pa ima cak jedan u Vz, i to točno ovakav:

  13. #13
    mc
    Guest
    ...svemu sto ti padne saka... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  14. #14
    Cezy
    Guest

    Ovo je novi Skyline!!

  15. #15
    Cezy
    Guest
    Moram otic do dilera,da bacim koji test drive sa Z 350. Zavalio sam se na sajmu u njega.Osim ruznih cukica,sve je mrak!!

    A zvuk tek!!

  16. #16
    doc
    Guest
    Dobri su ti to dileri.
    Ovdje kod nas je bila prezentacija ovlaštenog dilera Renaulta, pa si mogao isporbati rabljenu Opel Astru (koju je netko dao staro za novo)

  17. #17
    AR
    Guest
    Upravo sam čito u Automobilismu iz drugog mjeseca test 350Z, i pokazalo se tijekom testa barem po njhovim riječima da je auto fenomenalan i da vuče odlično od 1500do 4000, prave ceste po njima za taj auto su gdje jačinamomenta na niskim okretajima dolazi do vidjela. Kasnije navode da oko 6000 0/min amlo posustaje ali da se može zavrtiti do 7000bez beda.
    Još kao veliki + navode da u prvim brzinama zbog kratkog mjenjača okretaji malo padaju, pa auto vuče ko lud sa saundom mašine koji daje još veči gušt za volanom
    Za vjerovati im je jer inače novina preferira njemačku proizvodnju, kritizirajuči često talijanske i japanske uratke
    I po meni stroj vrijedi svojih 37000Eura

  18. #18
    Cezy
    Guest
    U njem. verziji jednog poznatog muskog casopisa sa zecevima,ima prekrasan foto sesion Z 350.

  19. #19
    activa
    Guest
    dilema - auto ili meso !!??
    naravno auto !!
    <br><hr><font face="Impact" color="blue">citroen on the road again</font>

  20. #20
    activa
    Guest
    <br><hr><font face="Impact" color="blue">citroen on the road again</font>

  21. #21
    activa
    Guest

  22. #22
    Puntocorse
    Guest
    Evo da se pohvalim da imam prilike voziti svakodnevno jednog jako rijetkog nissana, bar u Hrvatskoj, 100 nx 2.0 GTI. Auto je od frenda. Stvarno jaaako brz auto, ali kod nas uopće nije poznat. 2000 kubika, 143 ks, 0-100 8.3 sekunde, i to sve serijski! Recimo samo da razvikani civic VTI mu ne može ništa!
    Frend ga inače prodaje jel namjerava uzeti sunnya GTI-R, ali mu prodaja ide jako slabo jer ljudi uopće ne znaju kakva je to pila! A autić još k tome ima i dodatne opreme, malo kilometara, očuvan je, ali ×××ך ga nije golf! Eh da sam registriran poslal bi vam i slikice.

  23. #23
    activa
    Guest

  24. #24
    activa
    Guest

  25. #25
    activa
    Guest
    parking ispred jednog supermarketa u kraju !!?? )

Slične teme

  1. Nissan!!!
    By Yin in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 30-10-2004, 22:50
  2. Nissan ili Toyota
    By speed in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 19-08-2002, 22:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •