Stranica 8 od 8 PrvaPrva ... 678
Prikazujem rezultate 176 do 183 od 183

Tema: Micek u banani...

  1. #176
    INTERCEPTOR
    Guest
    Cezy jesi probao 147? Auto je bomba u toj klasi ti govori što hoćeš. Pa to je skraćena 156 u svakom pogledu. GTA nije ni zamišljena kao beskompromisni trkač.

    Kažeš stilo ti je zakon, pa 147 je bolja u svakom pogledu od tog auta. Pogotovo ležanje i upravljivost. Sve što je na stilu loše, na alfi je odlično i sve šta je na stilu dobro, na alfi je još bolje, osim cijene naravno.
    166 ne može uspjet u klasi u kojoj vlada unificiranost i konzervatizam. Čak se i quattroporte mora dodvoravati tom stilu.

  2. #177
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Cezy, kralj si!


  3. #178
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    INTCP, jebala te Alfa.
    Slušaj, nađi to govno od 147 koji ide jače i leži jače od mog auta, pa idemo u auto ako treba.Pun mi ××××× više sportske Alfe koju jedan Clio 1.6-16V izubija do iznemoglosti(TAKO JE,JUČER NAVEČER se POIGRAO).Smeće od auta.

  4. #179
    INTERCEPTOR
    Guest
    pOCKET

    1. TE USPOREDBE S CESTE SU ZADNJE SMEĆE KOJE NIKADA NEĆE BITI DOVOLJNO DOBRE D ABIH IH IZNOSIO KAO ARGUMENTACIJU

    2. tvoj auto leži što je i normalno, nisam nigdje rekao da ne leži, al ga ×××ך. Iz totalno drugog j vermena, lakši, tvrđi, podešen za race jer je top model

    3. clio 1.6 16V je brži, ništa čudno lakši je.

    4. al baš da leži bolje ne bih rekao

    5. ja ti isto mogu rekao da sam sa 75-ivcom koja je bila totalno u kurcu (zimsjke gume stare 10 godina, napred energy od 50000km, jabučice propale odavno, samo što kotač ne odpadne, amortizeri od 150 000 km, seleni u k....) držao clia na proxesu koje ispred mene srekao. Al znam da te spike s ceste NIKAD ne mogu biti mjeropdavne jer ti ne znaš u kakvom je stanju auto ispred tebe, kakav je vozač i dal ga gazi do kraja

    6. uopće ne govorim da je alfa nešto nadrisportsko, al vi ××××te po alfi ko d aje zadnje smeće I TO ME ŽIVCIRA. šTO BI TREBAO SJEDITI PREKRIŽENIH RUKU?????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????

    vIDIM DA SI NA××××N DANAS.


  5. #180
    INTERCEPTOR
    Guest
    n EZNAM ŠTO SI HTIO REĆI USPOREDBOM 147 I TVOG AUTA, JAKO ××××× ARGUMENTACIJA.

  6. #181
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Gle stari, ovo je Micek tema, kužiš?

    Samo se o tome radi.

    Jesam, na××××n sam do amena...

  7. #182
    INTERCEPTOR
    Guest
    Nisam ja uopče načeo micek temu i vaše potezanje na alfu<br><hr><font face="Courier"></font>

  8. #183
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Ma sve 5, ajde, ne sekiraj se...

Slične teme

  1. u banani sam....uf
    By girl(14) in forum Hrana
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 15-07-2009, 07:57
  2. Micek Lancer SW Sport
    By mc in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 85
    Posljednji post: 07-01-2004, 22:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •