Prikazujem rezultate 1 do 25 od 30

Tema: CHIP TUNING

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    gost23
    Guest
    kakvi moroni pa to je strašno

  2. #2
    fergazer
    Guest
    Nemoj ti meni srat gostu dragi, ja sam se u svom životu susreo sa mnogim pametnjakovićima i osobama punim sebe, a vidim da ni ti nisi nikakav izuzetak. Ako se hoćeš kurčit i hvalit sa svojom Ibicom bolje odaberi novo mjesto jer je jasno da si ovdje došao samo sa tom pomisli. Ima sto boljih, bržih, kvalitetnijih i pouzdanijih auta od tvoje Ibice.
    Dal je vrijedno sjebat novi auto nakon 70 000 km samo zato da se možeš kurčit okolo pred ženama tipa "mala očeš đir??" ili prijateljima "gle kakav auto ja imam!" ja mislim da nije. Mislim naravno, mi smo svi ×××××× i kreteni šta ti ovo pričamo, kak nam je to uopće palo na pamet tebi "solit pamet" - jer si ti najpametniji na ovom svijetu.
    Bit ćeš faca, sve do onog trenutka kad ti auto stane na cesti a onda će bit ajoj...
    Ili (što je više vjerojatno) "tata/mama trebam auto novi..."<br><hr>

  3. #3
    FpuntoHGT
    Guest
    Kaj se kurcis s tom ibizom tak? Kaj mislis da si sad najbrzi u gradu?? Imas 15ak dizel konja vise od mene i par stotina kila si tezi, nemas sanse ni protiv mene, a kamoli protiv nekog jaceg!! Jel ti sad auto i jednako tak nevjerojatno dobro koci ko sto ubrzava? Imao sam se prilike trkat s takvim majmunima koji onda skoro poginu jer im kocnice nisu predvidene za takvu voznju... Sta mislis da si ti poseban slucaj? Razjebat ce ti se auto ko i svi s chipom ak ga prije ne razbijes...

  4. #4
    gost23
    Guest
    i to kažu konji koji voze fiata i renola

  5. #5
    gost23
    Guest
    u stvari, u pravu ste, neda mi se više prepucavati s takvim retardiranim neukim ×××××nima

  6. #6
    gost 126
    Guest
    ...tako je mentolčino, a a onaj broj iza gost je tvoj IQ!!! ) ) )

  7. #7
    FpuntoHGT
    Guest
    Da, seat je puno bolji i od fiata i renaulta, definitivno! Vidi se po prodaji! To sto ga je preuzeo VW nije zato sto bi propali sami za sebe nego tak, iz fore... Stvarno je seat napravio odlicne aute u proslosti i uvijek bio na vrhu u utrkama jelda?! Ma ti si faca, imas najbrzu zvjer u HR, da odes na street race niko te nebi mogao stic, a najvise mi se svida to sto kazes da ti manje trosi od kad imas chip, to me fascinira...

Slične teme

  1. TUNING klub
    By Aero in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 05-03-2004, 22:26
  2. Gdje Na TUNING?
    By Go in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 70
    Posljednji post: 15-12-2002, 14:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •