Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Ljetne gume - RJEŠENO

  1. #1
    alfa099
    Guest
    ...iako sam oko bacio na Contice, odšetao sam do Vulkala i uzeo Good Year Hydragrip 205/60-15 V, sve sa svom montažom i čuvanjem, ventilima ispalo me je 1000 kuna jeftinije nego u Drydenu!
    ...a našao sam gumu i za GTV: Bridgsstone Potenza SO3, oko 1100 kuna sve za dimenziju 205/50-16W.
    ...pa sad vi vidite jel to vredi... ) <br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

  2. #2
    Ing
    Guest
    pa za te prve neznam...ja sam odustal od njih za Alfu, jer nije to klasa F1 i Dunlop maxx ja sam uzel ove druge(makar mi je cijena bila dobra),
    a kaj se tiče potenze S03 tu se nema kaj reči(klasa) i cijena je dobra, probaj još malo smanjiti pa ubodi

  3. #3
    Dom-Dom
    Guest
    Pa Continental su poznato skupe gume, ali su prema tim GY Hydragrip neusporedivo bolje.Dobro, razlika od cijeni od 1000kuna nije za bacit.Pogledaj si malo testove GY guma da su uvijek pri samo dnu tablice , jedino F1 GSD3 je uvijek pri vrhu.

    SO-3 Simply the best

    Jedino neznam kolko Yokohama Advan košta u Automehanici?

  4. #4
    piquet
    Guest
    prije par godina je yokohama bila po svuda, a u zadnje vrijeme je jako malo vidim.

  5. #5
    Dom-Dom
    Guest
    Navodno je neki vulkanizer zastupnik za Yokohamu u Vukovarskoj (ak sam dobro shvatio)????

    A i Yokohame su bile jako skupe kod nas ,pa baš nije imala prodaju.

  6. #6
    MONSTER
    Guest
    brodomerkur ili automehanika je zastupnik za yokohamu!

    alfa×××......da imas pravu pilu onda bi si ubo METZELER gume....a ovako moras se zadovoljiti sa nekakvim goodyearom ili bridgstoneom....

    .....frula.....


  7. #7
    Girrari
    Guest
    Ti čuti! <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  8. #8
    MONSTER
    Guest
    girrari....pazi se clijacha 1.6 16v....niti gumbic sport na alfici ti ne pomaze....a sto da je taj bio dvanulchek???? jaoooooo!

    (necemo o detaljima...ipak si ti tu moderator)


  9. #9
    Girrari
    Guest
    Priznam, Cliać mi se lepio na dupe jer je bio u ××××noj prednosti po seriji kratkih i oštrih zavoja gdje mala masa (izmjena pravca) i kraći međuosovinski razmak puno bolje funkcioniraju. Da ide dobro, ide. Ali na svakom dužem zavoju ili ravnijem dijelu sam mu bežal ko ××××ni Enterprise. Na kraju je tip odustal jer su bile samo kratke šnite za preticanje koje on nije mogel iskoristit. Napravil sam razliku od par autiju i otpičil dalje. STR nisam ni gledal jer je to na Alfi ergonomski toliko glupo postavljeno da mi ga ne pada na pamet stiskat dok letim po zavojima (skroz iza mjenjača).
    Da sam bil u staroj dami, ne bi ni prismrdil; ovako ga je izvuklo moje ne baš najbolje poznavanje auta.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  10. #10
    MONSTER
    Guest
    da.....a lik se vozio 4-5.....laganini...i cudio se kako je spor ovaj alfist!



    odoh po jaknu-osiguranje i motor!

  11. #11
    mc
    Guest
    Lijep dan za voznju motorom. Cuvaj se i sretno!!! <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  12. #12
    Girrari
    Guest
    Ju viš.

    Osim toga od kad pokupiš motor ima na promjeniš potpis u "Talijani su zaaakon!".<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  13. #13
    INTERCEPTOR
    Guest
    Yokohama advin - šta vam je to? Zar nije AVS Sport top model yokohame?

    Inače guma nije baš skupa npr. a539 i a520 su jednake cijene kao toyo r610. Mislim da ne trebam naglašavati koliko je yokohama bolja guma od uvijek upitnog toya (pogotovo na dulji rok). I onda mi netko trabunja da je toyo jeftin.

    Inače osim bridgestone s-03 dobra je i re-040.<br><hr><font face="Courier"></font>

  14. #14
    Dom-Dom
    Guest
    Cep , Yokohama Advan su top modeli te firme , inače namijenjene su race vožnji i imaju pol manje mesa od recimo normalnih guma.Ja ih zovem nešto kao poluslick gume.U Drydenu imaju i takve Toyo modele.Gume izdrže nekih 5000km i poslije kupuješ nove.

  15. #15
    piquet
    Guest
    za tebe dom bi to bila cjelogodišnja guma. ) ) )

  16. #16
    Dom-Dom
    Guest
    Pa sad i ne bi.Ja inače radim 10000km godišnje samo kaj nikad ne dođem na sjednicu sa Alfom pa večina misli da meni stoji auto u garaži.Alfa mi je uvijek za otvorenu cestu , rijetko za po gradu.

    Čuj 10 soma sa Alfom i 10 soma sa Ticom , čisto pristojno za Hrvatskog vozača.

  17. #17
    mc
    Guest
    Dobaaar... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  18. #18
    piquet
    Guest
    samo da spomenem da ja još nisam vidio tvoju gta.

  19. #19
    Dom-Dom
    Guest
    Pa nisi jedini, ak ti je to utjeha.

    Nije njih puno vidlo niti ostale aute.

    Ustvari , kaj pričaš da nisi vidio moju GTA, pa bila je na Velesajmu.

  20. #20
    piquet
    Guest
    dobro onda ako hoćeš nisam prdnuo u onaj prekrasni kožni sic.
    je li može pasti kakav dogovor za vožnju.

  21. #21
    Dom-Dom
    Guest
    Da , naravno, samo moram pogledati u rokovnik koji si po redu za vožnju.

  22. #22
    piquet
    Guest
    pa ×××××u ta gta ništa ne valja, težak nos, kamionski motor, a ono red za vožnju.

  23. #23
    Ing
    Guest
    nelsone zaboravil si još jednu jaaako važnu činjenici, a to je da nema original Alfa felge <br><hr>

  24. #24
    Dom-Dom
    Guest
    Da i sad ide lošije , pa je pljuga se voziti s njom.

  25. #25
    piquet
    Guest
    koji sam u redu?

Slične teme

  1. probušene gume
    By piquet in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 46
    Posljednji post: 13-11-2003, 21:25
  2. najbolje gume 195/50 15
    By panda in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 12-09-2003, 16:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •