Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: student formula

  1. #1
    pack0575_
    Guest
    Ako ste gledali Top Speed danas, sigurno znate na sto mislim. Netko je zapravo ovdje na forumu i najavio da ce biti nesto zanimljivo.

    Naime, kratak opis; grupa studenada fakulteta Strojarstva i Brodogradnje u Zagrebu radi na projektu po uzoru na SAD i Englesku gdje se voze studentske utrke formule.

    Bolid ima 610ccm i moze financijski teziti do 25000 USD.

    Navodno bi to moglo krenuti vec iduce godine, samo neznam odakle im lova. Ja bi recimo volio voziti taj bolid ali niti ja niti moj fax to ne mozemo platiti. Tko zapravo i moze? Neznam kako bi se zapravo trebali financirati timovi ali vjerujem da ministarstvo znanosti nece imati sluha za to.

  2. #2
    HaHaHa
    Guest
    Možda je u toj grupi onaj lik koji je prije mjesec dana govorio da ima nešto bolesno brzo za trke.... )

  3. #3
    Koshpa
    Guest
    E pa ja ponosno mogu reci da i ja sudjelujem u projektu Formule student, takodjer i Mehanicar.

    Taj projekt je vec na snazi kojih 3 mjeseca, zasad smo izradili maketu 1:1 kokpita tj. sigurnosnog kaveza koji je definiran pravilnikom.

    Sto se tice love, ne bi vjerovali koliko su sponzori susretljivi. Naravno da nam je ovogodisnji ZG Auto Show isao u prilog. MZT nece financirati nista, takodjer ni faks osim sto ce nam ustupit laboratorije.

    Vise o Formuli student i Studentskom reliju:
    :URL=http://www.fsb.hr/studrally:Formula student:/URL:<br><hr>

  4. #4
    Koshpa
    Guest
    Inace ako ima netko voljan donirati koju sitnu paru nek se javi ovdje, ja cu ga preusmjerit dalje.

    Inace ti bolidi imaju snagu oko 90ak KS zbog restriktora na usisu, ubrzanje oko 4s do 100 i brzinu oko 200injak km/h.

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Sve pohvale na entuzijazmu.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  6. #6
    Koshpa
    Guest
    Hvala! Ali mislim da cete nam s pravom kad (ako) formula prijedje svoje prve metre!

  7. #7
    Girrari
    Guest
    Daj mi se javi na Girrari@hotmail.com<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  8. #8
    Koshpa
    Guest
    Yes sir!

  9. #9
    Girrari
    Guest
    Reply poslan.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

Slične teme

  1. formula 1
    By tajni in forum Formula 1
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-12-2005, 20:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •