Stranica 4 od 23 PrvaPrva ... 2345614 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 562

Tema: Novi Fiat Stilo 1.4 16v

  1. #76
    Tajo
    Guest
    Bok drustvo!
    Evo konacno sam i ja dobil svog Stilaca!
    Sve je super cak i bolje nego kaj sam ocekival.Presel sam 100 km i mogu reci da se jos jedino nisam priviknul na tu malo visu poziciju sjedenja ali i to bu se s vremenom sredilo.
    Negdje sam procital da je Stilo malo
    tvrd ali se sa tim bas i nebi slozil,mislim da je taman onak niti pretvrd ali ni premekan.
    Moram pohvaliti opremu koja je fenomenalna iako je to najjeftniji paket.
    I isto tak pohvala ide AutoPrikratkom i njihovim dealerima stvarno su vrhunski!!!
    Sve su mi organizirali od kredita,probnih tablica do nultog
    servisa i sve je to bilo u osnovnoj cijeni.(osim probnih tablica 30kn)
    Dobil sam i tepihe zabadava.
    Evo, jos bi i nekaj pokudil ali za sad nemam nist.

  2. #77
    ŠULE
    Guest
    Čovjek je iskren i zato:
    Tajo, nek ti je sa srećom.

  3. #78
    Tajo
    Guest
    Evo moram napisati i jednu pokudu i to na pleca Fiata.
    Prigovor se odnosi na Akumulator!
    Nemos vjerovat da ovi Fiatovci namjerno zele biti opet u ADAC-ovom testu prvi po kvarovima koji su btw uzrokovani najvise brzim trosenjem akumulatora.Naime akumulator je na Stilu zasrajfan pod posebnim poklopcem i toboze je bez odrzavanja!!! A kad kupis auto da bi uopce podesil putni komp moras to raditi pod kontaktom i za to treba vremena i akumulator se i ovak i onak trosi i zasto se nebi nekom omogucilo da sam odrzava taj ××××ni akumulator sa nadolivanjem destilirane vode i tako slicno. Zapravo imam doma i Fiat bravu 97 g u kojoj je takodjer bil akumulator kakti" bez odrzavanja" ali je bil lako dostupan i ja sam ga normalno odrzaval i trajal mi je vise od 5 god. dok su drugi koji su imali Brave mijenjali orig. akum. vec nakon 2 g. A oni svabi u ADAC- ovim testovima koji su vjerovali Fiatu su punili ADAC-ove statistike!!!
    Toliko za sad.

  4. #79
    Tajo
    Guest
    Za MJ-a
    Meni su rekli na ,izricito inzistiranje o 0-tom servisu da je vec napravljen i da netreba nikakav poseban servis do 20tkm osim da ako ja hocu mogu promijeniti ulje na 10tkm zbog zasumporenog goriva ali naglasili su da to ovisi samo o mojoj zelji

  5. #80
    MJ
    Guest
    Bok društvo...
    Tajo vidim da smo kupli Stilače u istom dućanu,ali meni su rekli da bi bilo dobro na 1500-2000 km zamjeniti ulje i filter...hahaaa kako je to smješno,jednom kažu ovako drugom onako,no nema veze zamjenit ću to ulje i gotovo.Inače drago mi je što si zadovoljan sa autom i ja sam sad imam nekih 1800 km već i mogu reći i tebi i drugima da sam zadovoljan i da motor sad ide sasvim drugačije..razradio se i samo ti kažem ne idi više od 3000 na okretajima prvih 1000km,a poslije može do 4000 a nakon 2000 km teraj sve do daske.Kaj se tiče ležanja na cesti odlično je neki sam dan uletio malo prebrzo u jedan zavoj sa nekih 140km/h ali nije ni trepnuo sve je bilo u granicama,jer prije sam sa puntom u tom zavoju sa 110-120 već bio na rubu izdržljivosti,eto toliko za sad.Želim svima i tebi Tajo puno sretnih i bezbrižnih kilometara.
    Bok...pitanja su uvijek dobro došla!!!!

  6. #81
    ART
    Guest
    Drago mi je cuti da si zadovoljan, uostalom nisam ni sumljao za Stila, i zbog toga sam ga i uzeo ali dolazi za nekih 7 dana! Mene konkretno zanima potrosnja, koliko ti popije u gradu a koliko u mjesovitoj voznji, u biti dali si zadovoljan s potrosnjom ili je ipak taj 1.4 rastrosniji nego sto kazu??

  7. #82
    Girrari
    Guest
    Čestitam dečki i javljajte se na FIAT klub te pošaljite slike Stilaća na klupski mail.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  8. #83
    Tajo
    Guest
    MJ hvala ti na savjetima kaj se tice razrade motora jer su logicni i ja ih slijepo slijedim iako su mi rekli u auto kuci da ga mogu odmah nagazit ali normalna je stvar da se svaka masina treba polako uhodat.
    Ja bi odgovoril na pitanje o potrosnji ali tek sam presel 120 km pa to ostavljam MJ-u.
    Jos se malo mucim sa putnim kompom ima jos par sitnica koje mi nisu sjele ali
    to bum jos danas skuzil.(trip B)
    Jedino nisam nasel nikakvu uputu za radio CD koji je Fiatovski prilicno jednostavan za uporabu ali me muci jos par tipki.
    I to je to za sad.

  9. #84
    MJ
    Guest
    Bok društvo!
    Kad smo već kod potrošnje recimo ja imam malo gradske vožnje i mogu reći da troši oko 6,8L na 100km.Mislim da i nije tako puno za taj motor,jer stvarno otvorena cesta sa normalnim prometom mi je svaki dan,ali mislim i dodajem da u gradu ako se više vozikam potrošnja raste na 7,1L/100km.Eto to su podaci koje sam do sad uspio skupiti u roku mjesec dana odkad ga vozim,a sa klimom nešto malo više potrošite to je normalno,ali što Vi mislite da auto od 95ks troši 5L? to je nemoguće....jedino na autocesti u šestoj na 120-140km/h nekih 6,5L ili čak nešto manje još.
    Što se tiče muzike,muzika je ok i ja sam dobio posebnu knjižicu sa uputama o rukovanju i piše sve detaljno,tako da tu nemam problema,jednom sve naštelaš i nemaš više što dirati...da samo kaj su upute na engleskom no ali nije mi to neki problem bio jer spikam i pišem.Ako imaš pitanja samo pitaj pa ću Vam odgovoriti! Toliko za sad ....
    Bok

  10. #85
    Tajo
    Guest
    Bok!
    Evo javljam se sa novim otkricima!
    Otkril sam recimo da u autu nema pepeljare !!!! Nemres belivit uredno je ugradjen upaljac za cigarete, osatala oprema je stvarno cool ali nema pepeljare! Koja meni btw uopce nije potrebna jer sam nepusac ali da kojim slucajem jesam opal bi u nesvest jer mi to uopce nitko nije spomenul??!!Reklo bi se stednja na krivom mjestu.
    Kaj se tice potrosnje ovo kaj ti velis MJ- je stvarno obecavajuce , oko 7 l sa skoro 100 ks je stvarno cool potrosnja. da bi rec rekel...
    A kaj se tice onog posebnog tzv "A"servisa koji su tebi MJ predlozili odlucil sam da narvno nebum isel na tak nekaj, jedino bum sigurno promijenil ulje na 10tkm.Svom afteku zelim najbolje kak i ti ali ak oni u sluzbenim uputstvima vele da netreba nist do 20tisuca onda bu i ovaj na 10tkm i prek prevec.
    MJ fala na informaciji za knjizicu za auto radio sad bu ju mi morali dati
    pozdrav

  11. #86
    MJ
    Guest
    Jutro....
    Da kod mene je bila pepeljara okrugla i na onom mjestu gdje su držaći za čaše iznad menjača,ali pošto ne pušim u autu izbacio sam je odmah van.Što se tiče knjižice za cd-radio trebao si je dobiti sa svim onim knjigicama o autu !
    Ako nisi zatraži je kod njih!!!
    Toliko za sad....pozdrav
    Bok

  12. #87
    Tajo
    Guest
    Bok!

    Je i ja sam maknul tu plasticnu casu ( meni je zgledala ko casa s poklopcem) nema veze mislil sam na pepeljaru koja se nalazi u uputstvima ispod gumba za klimu , tam su ostavili samo plastiku , mislim sa su to mogli iskoristiti bar za neku malu ladicu kad su vec sparali na pepeljari, ma uopce mi to vise nije bitno , to su sve samo sitnice a ono najbitnije je da je auto o.k.
    Meni se bez obzira na na tu sitnicu i onaj akumulator kaj sam spomenul auto sad cini i boljim i ljepsim i kvalitetnijim nego kaj sam ocekival!

  13. #88
    Girrari
    Guest
    Tajo, odi im jebat majku i traži da ti daju pepeljaru.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  14. #89
    Tajo
    Guest
    Ha Girari poslani smo poruke u istoj minuti, kaj smo pogodili.
    Ma j.... pepeljaru ,knjizicu za auto radio to mi iz nekog razloga namjerno nisu dali ali bez brige dobil ju bum

  15. #90
    Girrari
    Guest
    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  16. #91
    A L F
    Guest
    MJ, jesi probao do koliko se protegnu 2. i 3. brzina, i jel limit na 6500? Mozda je ovo malo glupo pitanje jer auto je novo, al znam ja sta je FIAT
    , nakon 1500km deri, malo ko se moze strpiti )

  17. #92
    TA
    Guest
    Evo da se ja javim nakon 1400 km. Upravo sam se vratio sa puta u Italiji i mogu reći da sam prezadovoljan njime.
    Potrošnja je bila 7.1 l/100 km sa stalno upaljenom klimom i vožnjom od 120-160 km/h. Još da spomenem da sam imao i pun prtljažnik i dvoje djece odostraga. Riješen je problem sa klimom. Netko je spomenuo i pepeljaru. Dobio sam je u obliku čaše koja se vadi. Meni je praktična je iako nisam pušač lako se prazni. Visoko pozicija vožnje meni odgovara, a pošto imam problema sa leđima za to je još bolje. Što se tiče servisa rekli su mi da je potreban nakon 10000 km ili godinu dana.
    Ukratko mogu reći da sam zadovoljan njime jer za tu cijenu (13200 eur) dobio sam jako dobar auto sa puno opreme. Sve u svemu jako povoljno. Kad samo pomislim da sam mislio kupiti golfa 1.4 75 KS koji košta cca 120.000 kuna...
    Pozdrav svima koji voze Fiate.

  18. #93
    Tajo
    Guest
    Eh TA...
    Moj otac je imal ww BUBU 74 god. 24 godine bez znacajnijih kvarova (original akumulator mu je trajal 11 god.)jedino je malo trosila ulje od prvog dana.. i na kraju ju je prodal za 1.000 E bila je vec fakat dosta trula.
    A ja sam imal priliku i kupil sam Fiat Bravu 97 god. i zbog prica o Nemackim autima bil sam uzasno nepovjerljiv prema Fiatu. Moram priznati da sam prvih 50.000 km stalno drhtal kad mi bu nekaj otislo... a kad ono nist... nist posebno samo potrosni materijal a dan danas ni nakon 118 tkm mi jos ne trosi nist ulja. Servise sam na Bravi radil svakih 10.000 km iako je kak i za Stilo bilo predvidjeno na 20.000 km.Brava jos ima i pocincanu karoseriju pa mislim da nebu jos pocela hrdjati ni nakon 10 let.
    Bravu sam ostavil tati a ja koji sam se uvjeril u Fiatovu kvalitetu uopce nisam razmisljal koji bu mi sljedeci auto, naravno Stilo kojeg sad vozim iako mi dizajn Stila i nije nekaj senzacionalno ali ipak moze proci a njegove prednosti su vise iznutrad komfora pouzdane mehanike i jeftnog odrzavanja do jako povoljne cijene i cijene rez. djelova.
    toliko.

  19. #94
    Tajo
    Guest
    Vrijeme je da malo ozivimo i nasu temu!!!
    Ovak ja sam sa svojim Stilačem presel oko 2.000 km...
    U medjuvremenu sam imal " ABS FAILURE" na oko 300 km , trebalo je zamijeniti nekakve lezajeve u prednjem lijevom kotacu jer nisu bili dovoljno magnetizirani, tak su mi rekli u auto kući gdje sam realiziral garanciju i to me nije nist kostalo, a u voznji se nije nist osjecalo jedino je alarm povremeno tulil.Kad sam vec isel na tu zamjenu odlucil sam kupiti i alu felge a najvise mi se dopala jedna od firme Alessio i mislim da sad moj Stilo zgleda puno bolje, jedino mi te felge ne uljevaju neko povjerenje tj. vec sam ih lagano ogrebal a niti neznam gdje!?? To je sitna mala ogrebotinica ali pece, boli ko ih j... valjda nisu od papira (nadam se) tj. bitno je da se nisu deformirale za sad...

  20. #95
    Tajo
    Guest
    Prvih 1.500 km nisam prelazil 3.500 okretaja ali onda sam isel na more i jednostavno sam ga moral malo nagazit nisam se mogel vozit ispod 140 na autobahnu a onda i usponi gdje ga moras stavit u nizu brzinu i u vise okretaje ... i tako to, ali nije to bilo nekakvo deranje jer na 140 u 6 brzini je auto negdje na oko 3.700 okretaja a na usponima nisam prelazil 5.000 - 6.000 okr.
    Auto je sve podnio stoički i sve 5 za sad.
    Jedino kaj me smeta na tom Stilu s 5 vrata je poviseno vozacko sjedalo na koje se valjda nikad nebum mogel priviknuti .
    Kaj se tice ovjesa zbilja je malo lelujavi ali udoban kak je to vec netko primjetil i zbog te lelujavosti sam bil skeptican kak bude auto lezal na cesti ali ugodno sam iznenadjen, lezi odlicno a to je jedna od FIAT-ovih odlika koje nemaju drugi auti u toj klasi.
    Izmedju ostalog i masinica je sasvim ok i vise nego sto treba prosjecan vozac kakav sam ja, fali joj malo elasticnosti u 5 i 6-oj brzini ali sa tak ugodnim mjenjacem to nije nikakav problem.
    Prosjecna potrosnja je oko 7.8 l na 100 km. U tome je 80% gradske voznje.
    Sve u svemu posto sam vozil Fiata i prije, ocekivanja su manje vise ispunjena.
    Za sad zadovoljan...

  21. #96
    Stilo_16
    Guest
    Pozdrav grupi!

    Prije par dana naisao sam na ovaj forum i odusevilo me koliko ste super.

    Imam Stilo 1,6 s 3 vrata i prezadovoljan sam autom. Nisam mogao vjerovat kada sam se sjeo u njega. Auto je fenomenalan.

    Sto se tice sjedenja moram priznat da me iznenadilo kada sam stao na semaforu pored Stila s 5v. Tip je sjedio dosta više od mene. Pretpostavio sam da su napravili Stilo s 5v malo drukčije nego s 3v, jer je i vanjski dizajn drukčiji.



  22. #97
    mc
    Guest
    Tajo, ovo s lezanjem ti je za :smile25: :smile25: :smile25: - vidi se da si ti pravi fiatista...

    Stilo_16, koliko ti trosi Stilo 1,6 (grad/otvorena cesta)?<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  23. #98
    INTERCEPTOR
    Guest
    Šta to znači? Ja samo znam da je novi a3 imao problema ispred sportinga unatoč tome što je imao 17 cola 225, a punto 185 od 35 000 km.


  24. #99
    mc
    Guest
    Get serious... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  25. #100
    Stilo_16
    Guest
    Prosjecna potrosnja ocitana na komp. je oko 9l gradske voznje 0,5l vise sa klimom. Na otvorenoj cesti sam ga sa prosjecnom potrosnjom na 120kmh ocitao oko 7l. Znao je trositi i 11,5l na 100 kmh ali to je bilo sa razvlacenjem od semafora do semafora u crveno :smile23: <br><hr>

Slične teme

  1. Fiat Stilo 1.9 JTD
    By Parana in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 17-05-2004, 21:17
  2. Fiat Stilo 1.9 JTD
    By Alan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 01-09-2003, 13:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •