Stranica 23 od 23 PrvaPrva ... 13212223
Prikazujem rezultate 551 do 562 od 562

Tema: Novi Fiat Stilo 1.4 16v

  1. #551
    radoznali
    Guest
    Da li je netko primjetio da prilikom otvaranja vrata daljinskim se otvore samo suvozačeva vrata. Nakon toga moram zatvoriti, pa otvoriti vrata, pa je sve OK. Da li je to možda do baterija u daljinskom?. U svakom slučaju to se događa kada je auto duže zatvoren. Ako odmah nakon zatvaranja probam otvoriti nikada se ne dogodi takav slučaj <br><hr>

  2. #552
    mc
    Guest
    Jebate, pa kad ce vise taj Fiat na zelenu granu s elektronikom?
    Neki dan se vozim po guzvi iza Brava i gledam light-show pri svakom pritisku kocnice - lijeva strana i sredina ok, a na desnoj strani se upali zmigavac, ugasi pozicija, a stop svjetlo i dalje ugaseno... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  3. #553
    VERSO
    Guest
    mc bravo je stari model a sa novima je puno bolje!
    kaj onda treda reči za 80 % novih automobila??? pa svima brzo odlaze žarulje a pogotovo japancima! moj stari na avensisu u pol godine 2 puta mjenjao a dva frenda na coroli u 2 godine 5 puta!

  4. #554
    mc
    Guest
    Moj komentar se nastavljao na prituzbe vlasnika Stila da se znaju javljati sitni problemi s elektronikom - vidi post od radoznalog.
    Pregaranje zarulja zbilja nema nikakve veze s kvalitetom elektronike (mozda minimalne)... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  5. #555
    kresimir_zd
    Guest
    Hvala ti Thajo na informaciji. Onda se neću sekirati. Kad budem iša na servis nek mi to očiste i gotovo.

  6. #556
    mc
    Guest
    BTW, frend mi se neki dan zalio da mu na Merivi uzasno cvile i struzu kocnice kada koci pri kretanju u rikverc. Cini mi se kao slican problem, "bratske" firme... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  7. #557
    radoznali
    Guest
    Nisam baš primjetio da ima puno primjedbi što se tiče elektronike na Stilu. U svakom slučaju imam garanciju, a i dosad bi uvijek iz drugog puta otvorio kada bih imao problema. Prije nego što otiđem u servis probat ću promijeniti bateriju na daljinskom. Inače elektronika je svugdje problem, a pogotovo tamo gdje su loše ceste, jer dolazi do velike trešnje računala i elektroničkih komponenti, a oni baš i nisu predviđeni za veliku trešnju. Kada bi se elektronika zradila u auomoibilima da je imuna od svih trešnji, mislim da bi automobili bili puno skuplji<br><hr>

  8. #558
    kresimir_zd
    Guest
    Nisu to baterije radoznali, to ti nešto ne valja sa kompom. Odi lipo u servis.

  9. #559
    ART
    Guest
    Nije to problem nego si ti za×××× kad si dirao po kompu, pogledaj malo bolje da nisi aktivirao krivu funkciju jer imas pun k... tih kombinacija otkljucaj ovo, zatvori ono nemoj ono... puno sminke!

  10. #560
    kresimir_zd
    Guest
    Da ali nema funkcije da se otključavaju samo suvozačka vrata. Ima za individualno vozačeva i prtljažnika.

  11. #561
    kresimir_zd
    Guest
    Nego ljudi kakva kiša danas u Zadru. Strašno.

  12. #562
    kresimir_zd
    Guest
    Jeeeee! Napokon sam junior member.

Slične teme

  1. Fiat Stilo 1.9 JTD
    By Parana in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 17-05-2004, 21:17
  2. Fiat Stilo 1.9 JTD
    By Alan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 01-09-2003, 13:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •