Stranica 22 od 23 PrvaPrva ... 1220212223 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 526 do 550 od 562

Tema: Novi Fiat Stilo 1.4 16v

  1. #526
    Brock
    Guest
    Koliko ja znam... između MIN/MAX je obično oko 1-1.5 litara, ajmo reć da je 1 litra.

    ... što znaći da ti auto troši minimalno 6 deci ulja na 10.000km


  2. #527
    Brock
    Guest
    mc... pa, kontrolirao sam ga nakon nekih 4000km i sve je bilo OK... budem baš danas pogledao...

    glede odgovora Fresh-u... opet slično razmišljamo...

  3. #528
    Dr. Strangelove
    Guest
    mislim da je najčešće litra između Min i Max... <br><hr>

  4. #529
    Fresh
    Guest
    I je li to onda prihvatljivo ili nije ?

  5. #530
    mc
    Guest
    Naravno da je prihvatljivo... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  6. #531
    Brock
    Guest
    Da.. to je sasvim OK...

  7. #532
    Brock
    Guest
    ... da je i duplo više.. još uvijek bi bilo OK...

    .. ako se popne na pola litre na 1000km... onda je već panika...

  8. #533
    kresimir_zd
    Guest
    Da ali je meni 1.4 motor. Da je 1.6 riječ nebi reko! Ma više mi je pun k... Ne idem nigdje. Dok vozi vozi.

  9. #534
    ART
    Guest
    Garantiram ti da je u pitanju gorivo jer meni je sa slovenskom 98 potrosnja manja za skoro 1 litru, a u HR mi je isto tocio 98 ili 95. Smradovi jedni ×××× ih Suker :smile23: .Je MC to ti je tako s tim da pri 140 u trecoj jos nisam dosao do crvenog, za drugu cu uskoro javiti koliko moze. Ide taj Stilo svaki dan mi ga je sve veci gust voziti.

  10. #535
    mc
    Guest
    Koliko ti onda pokazuje Vmax? Vjerojatno 220... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  11. #536
    ART
    Guest
    MC u petoj sam bio malo ispod 200kmh ali tad ga nisam trazio max vec sam cist onak vozio , javim ti tek kad budem kod nas ili u Italiji na auto cesti jer u Slo mi nije bas milo testirati brzinske sposobnosti auta.

  12. #537
    mc
    Guest
    Ajde probaj pa javi. Po papirima ide 178 - cisto da znamo izracunati odstupanje brzinomjera... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  13. #538
    Thajo
    Guest
    Je Art, ja sam ovaj napunil sa 98 na OMV-u u HR i nema nikakve razlike u potrosnji ili performansama!!!???
    Vracam se na 95. Mislim cak da mi na 95-ici cak i mrvicu manje trosi ali to jos nije 100 % provjereno jer jos nisam ovaj do kraja potrosil.
    Hebo ih benzin , cak mi je jedan frend sad rekel da navodno OMV kupuje 98-icu od INE,da im se kao ne isplati proizvoditi.

  14. #539
    radoznali
    Guest
    Po papirima ide 180 ako ima tri vrata.

  15. #540
    mc
    Guest
    Je razlikaaaa... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  16. #541
    Axl
    Guest
    aaa i jos kad se doda vetar u ledja to je 200

  17. #542
    kresimir_zd
    Guest
    Nego ljudi jeste li si uzimali kasko osiguranje za stilaće? Ja si baš razmišljam jer u Zadru je đungla na cesti. Samo mi treba nekih 3500 kn! Znači plus onih 1500 obaveznog osiguranja dati ću croatiji 5000 kn svake godine. Super.

  18. #543
    ART
    Guest
    Thajo mislim da se nismo kuzili ja slovensko gorivo tocim u Sloveniji u Kopru posto sam cesto tamo tako da se razlika u performansama a pogotovo POTROŠNJI osjeti! Proci ce vremena i vremena dok ovi smradovi u INI dodju u fazu takve kvalitete goriva. Bitno da su oni potrosili soldi i soldi za proslavu njihove obljetnice :smile23:

  19. #544
    radoznali
    Guest
    Meni u prometnoj piše da je max brzina 192. Pa sad koja je prava.... ) ) ) ) ) )

  20. #545
    radoznali
    Guest
    Ja sam uzeo kasko i to prvi put, uzet ću još sljedeće godine dok traje garancija i to je to. Inače po Zg vozim već više od 10 godina i nije bilo ništa ali .... Možeš uzeti kasko na 10 rata na karticu. Meni su dali i kasko i osnovno na 10 rata, nekakav popust i placam 430 kn mjesecno i to bas nije nesto

  21. #546
    Thajo
    Guest
    O.K. Art kuzimo se, to je to kaj ti velis za bengu, jedino kaj je meni srecom najbliza benzinska OMV-ova pa na njoj i am kaj je ipak bolje od INE jer INA i sama priznaje da jos nije tehnoloski spremna proizvoditi bengu po EU normama,no poznato mi je da i na OMV-u znaju mjesati nekoliko vrsta benzina samo da bi vise zaradili ali rekoh na OMV-u je ipak puno bolji benzin od INE i slazem se sa tobom da je ako je to moguce najbolje at vani!

  22. #547
    kresimir_zd
    Guest
    Blago vama kad imate OMV. Mi u Zadru možemo ati u inozemstvu jedino u BiH! hehehe

  23. #548
    kresimir_zd
    Guest
    Još uvik sam rookie. kad će više junior member.

  24. #549
    rs turbo
    Guest
    Strpi se doći će i tvoje vrijeme )

  25. #550
    Thajo
    Guest
    Inace danas sam bil u servisu sa Bravom - otiso mali kiler - zamjena 1.005 kuna - fino deru u ovlastenom servisu - Auto prikratki Vz - lik kaze imamo to kosta 700 kn + sat i pol posla a kad ono ispalo ha,ha kao i obicno "malo" vise a moral sam ici k njima jer je to orig. rez dio i eto saznal sam za Kresu u vezi sa onim cviljenjem kad se ide u rikverc sa Stilom.
    E pa iako su decki skupi moram priznati da rade odlicno i pravi su znalci u svom poslu jer su mi rijesili jos nekoliko usputnih sitnica.
    Ovako Kreso oni kazu da su se nakupile uslijed kocenja cestice izmedju i oko diskova i da to treba samo pocistit.To se ocituje najvise dok ides u rikverc zbog promjene smjera kretanja,uglavnom sitnica...

Slične teme

  1. Fiat Stilo 1.9 JTD
    By Parana in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 17-05-2004, 21:17
  2. Fiat Stilo 1.9 JTD
    By Alan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 01-09-2003, 13:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •