Stranica 12 od 23 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 276 do 300 od 562

Tema: Novi Fiat Stilo 1.4 16v

  1. #276
    piquet
    Guest
    poslije polijevanja vodom je imala brzo sušenje.
    na povratku sam susreo bravo hgt pa smo malo probali.
    najbolji dio je bio na nadvožnjaku iznad selske. na hgtu se pale štopovi i naravno dolje murjak kod semafora pištoljari. uredno smo prošli 70km/h kraj njega i onda po gasu i kroz podvožnjak. negdje je murjacima fino zujalo!

  2. #277
    radoznali
    Guest
    Ima li netko tko vozi stilo 1.4 po Zagrebu. Kolika mu je potrošnja. Ja ne mogu ići ispod 9 litara, ali čisto gradske vožnje po mnogobrojnim semaforima u Zagrebu. Da li je netko pratio da li putni kompjutor odgovara stvarnoj potrošnji. Meni se dogodilo da je triput odgovoarala, a četvrti put nije (lijevao sam na Langovom trgu). Također mi se rezerva pali kada u rezervaru imam još 13 litara.

  3. #278
    Tajo
    Guest
    Ovak Radoznali.
    Ja ne vozim bas cesto po Zg.Otprilike 1 mjesecno vozim u pravilu do centra iz pravca Vz kroz Sesvete,Dubravu,Maksimir,Vlaska i sparkiram se na Salati (prije par mjeseci su uveli naplatu parkinga skroz do vrha Salate )i moram reci da je na tom pravcu koma kaj se tice prometa, ali je ipak donekle protocno a zadnji put kad sam isel mi je auto na tom djelu trosil prosjecno 8,2l/100 km
    E sad usporedbe radi, znam Zg i Vz se nemreju usporedjivati, i u "malom" Vz ti je koma, sad su poceli radovi kod Varteksa i koma sami zastoji i sad mi je prosjecna potrosnja skocila ovaj zadnji na 8,1 l.
    Hocu reci da je jako vazno potpuno hladan auto vozit lagano , dok se ne zagrije, mijenjati u visu brzinu vec na 2,5tis okr. a normalno kad se zagrije u gradu vozit izmedju 2 i 3 tis okr i nebi ti smjela potrosnja preci 8,5 l
    Ima jos jedna kvaka kod anja benzina , recimo ja am uvijek do vrha i na negdje 46lit. mi prekine senzor anje e i onda izvuces cijev i doas jos minimalno 4 lit i tek tad ti je rezervoar pun i kad podjelis litre benzina sa prijedjenim km sve stima kaj se putnog kompa tice-razlike su minimalne u decimalama.
    Nadam se da sam malo pomogel...

  4. #279
    Tajo
    Guest
    E a da jos velim zbog takve k...... voznje po gradu danas sam malo popizdil i otisel na autoput do Cakovca i natrag da malo auto ispusem nisam isel vise od 170 u 6 oj i 140 u 4-oj i moram primjetit da fino vuce u 4-oj od 3,5tis okr na vise...E a u kontra pravcu vidjeh novi Stilo 5v svjetlo plavi, uopce ne zgleda lose...

  5. #280
    doc
    Guest
    Tajo, ti si iz Vž?
    kakve ti je boje auto?

    ×××ך ta kopanja kod Varteksa, ja uvijek idem kroz Biškupec. Nema rampe, novi asfalt, nema gužve...

  6. #281
    Tajo
    Guest
    Pokraj Vz kod semafora sam u Turcinu
    Stilo je srebrni...

  7. #282
    Tajo
    Guest
    Isel sam i ja u petak kroz Biskupec a kad ono nemres vjerovat onaj novi asfalt su prerezali tam kak se skrece za Koku oko 2 popodne kad su iz Varteksa isli doma radnici i postavljali neke cijevi, bilo je fakat jos gore nego kod Varteksa , pa sam oko 3 popodne isel opet pa si mislim e sad je sigurno bolje ici na Kucansku rampu a kad tamo 4 ( cetiri ) vlaka smo cekali a ××××× na rampi nece dici a izmedju vlakova je bilo prazno cca 5 .
    min.
    Sad svaki put kad idem v grad a to je prosjecno dnevno 3 puta tam i natrag dobim nervozu zluca...

  8. #283
    doc
    Guest
    E ××××ga onda, nisam znao da su i tamo sjebali cestu. Ali sad je dosta OK cesta kroz Brezje, pa se moze skrenuti lijevo prije prikratkoga da izbjegnes semafor i onda kroz Biskupec. Ja na svu srecu ne idem tom cestom za vrijeme gužvi.
    Nije mi jasno koji ××××× vec dvje godine kopaju oko varteksa, nikak da to poprave i stave novi asfalt.

    Jesi vidio možda ovaj Tipo u tvojem kraju. Tip kojem sam ga prodao živi u Tomaševcu.

  9. #284
    Tajo
    Guest
    Videl sam nekaj slicno u prolazu neki dan, e a dali je bil bas tvoj , moze biti...

  10. #285
    Tajo
    Guest
    Bas sam si mislil kakav krasan Tipo, iako je stari model al se s tom ljepom bojom jos dobro drzi.

  11. #286
    doc
    Guest
    to je novi model Tipa. Da, boja je bila predivna, iako ima par takvih u gradu od elektre, ali sa 5 vrata.


  12. #287
    radoznali
    Guest
    Opet ja.
    Jučer sam malo pogledao ispod prednjih sjedala i tamo vidio neke kabele koji su loše izolirani (da li netko zna od čega su ti kabeli).
    Ti talijani stvarno moraju negdje uštediti, ne može sve biti kako treba.
    Također nije baš neka velika stvar, ja imam s tri vrata na zadnjim oblogama na vratima kao da fali koji centimater tkanine kod početka prozora (na prednjim je to uvučeno u plastiku koja služi za zaštitu prozora, a budući da na zadnjim sjedalima se prozori ne otvaraju nema ni plastične zaštite, ali nema ni dovoljnoi tkanine)

  13. #288
    radoznali
    Guest
    Inače za usporedbu, ja ujutro na posao idem 30 - 40 minuta (kako kada), a udaljenost je nešto manja od 10 km. Vraćam se uglavnom do 30 minuta.
    Moja prosječna brzina po putnom je 25 km/h a potrošnja 9,1 l, trenutno sam prošao otkad mjerim 300 km.
    Toliko o Zagrebu i vožnji u njemu.

  14. #289
    radoznali
    Guest
    Još da napomenem da u tih 300 km ima i jedno 40 km zaobilaznice i brzine od 140-150 km

  15. #290
    Tajo
    Guest
    Radoznali moje saucesce...
    Pa kak vi uopce mozete zivjet tam u tom Zabregu.
    Tebi bi na toj relaciji i dizel trosil oko 9 litri.

    Za usopredbu ja mojih gradskih 6 km prodjem za oko 12 min ujutro po guzvi

  16. #291
    ART
    Guest
    Radoznali nemoj se uzbudjivati za te zice jer to ti je od one ×××××rije koja prepoznaje kolika je tezina vozaca i prema tome aktivira airbag. Tako je i kod suvozaca a ako nitko ne sjedi airbag se ne aktivira!

  17. #292
    nj
    Guest
    Zašto se Stilo tako slabo prodaje?

  18. #293
    Tajo
    Guest
    Po mojem skromnom misljenju iz nekoliko razloga.
    1.Los image Fiata
    2.Model prije redizajna je bil preskup u odnosu na opremu i (opet) image
    3.Definitivno je dizajnerski korak nazad u odnosu na Bravo-Bravu
    4.Na Hrvatskom trzistu je i kriv generalni uvoznik Autocommerce - favorizira prodaju Punta(dodatne akcije za klimu uz standardni popust)dok je za Stilo samo klasicna akcija.
    Na Hrv. trzistu se nude za odredjene motore samo odredjeni paketi opreme(npr.uz mod. 1.4 16v samo active oprema)
    5.Jos uvijek uz sve akcije pre,preskupi dizelski motori.

  19. #294
    mytbyte
    Guest
    Ma, ukratko, preskup za jednog FIAT-a... )

  20. #295
    OS FIAT>>>
    Guest
    "3.Definitivno je dizajnerski korak nazad u odnosu na Bravo-Bravu "


    Slazem se da je Stilo 5P korak nazad za Bravu, ali Stilo 3P mi je mrak u kombinaciji sa oriđiđi 17 alu i Bravo mi jednostavno nije atraktivniji od njega.

  21. #296
    doc
    Guest
    Slažem se s Tajom.

    Mislim da je najveći problem bila cijena kad se pojavio, a i ovaj 1.2 16v nisu trebali niti uvoditi. 1.6 16v sa klimom je koštao oko 16.000 Eura, što je bilo previše.

    Sad je cijena odlična, i motor 1.4 je dobar, ali Stilo je već star 3 godine i puno novijih konkurenta je došlo. Iako mi se čini da mu prodaja ipak bolje ide nego prije. Barem kod nas.

    I da, cijene dizela su dosta visoke, a u evropi se danas prodaje više dizelaša nego benzinaca.

  22. #297
    nj
    Guest
    Da li netko ima podatke kako se u ove tri godine ponašao Stilo, da li je imao neke karakteristične kvarove? Da li ovaj novi motor 1.4 ima nekakve probleme ili se još ne zna? Recimo kod Brave 1.4 je bio loš zatezač zupčastoog remena, pa je remen znao preskočiti kod onoga tko je čekao 120000 da ga promijeni.

  23. #298
    Girrari
    Guest
    Stilo se sada sasvim solidno prodaje.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  24. #299
    Brock
    Guest
    Imaš kakvu informaciju kak stoji Idea?

    Jel još bulazne sa cijenama ili im je došlo iz dupeta u glavu?

  25. #300
    mc
    Guest
    Ja nijednu nisam vidio na cesti...

    Stilo je ok auto, cak mi se i cijena cini fer, ali mu je po meni image najveci neprijatelj. Mislim da ljudi jedino jeftinije Fiatove modele dozivljavaju kao dobru kupovinu, dok u skupljim klasama biraju druge marke...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

Slične teme

  1. Fiat Stilo 1.9 JTD
    By Parana in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 17-05-2004, 21:17
  2. Fiat Stilo 1.9 JTD
    By Alan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 01-09-2003, 13:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •