Stranica 1 od 23 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 562

Tema: Novi Fiat Stilo 1.4 16v

  1. #1
    MJ
    Guest
    Vidim da ste super pa se javljam u nadi da će te mi malo pomoći.Kupio sam novi Stilo 1.4 16v i za tjedan dana ću ga dobiti.Auto mi je mrak,od opreme pa do svega ostalog.Pošto sam obiteljski čovjek kupio sam onog sa 5 vratiju....mada mi je sa 3 lijepši ali eto bit će i ovaj mislim i nadam se ok.
    Zanima me što općenito mislite o ovom autu od motora opreme i sveg što se sjetite.Unaprijed vam se zahvaljujem i šaljem tople pozdrave.

  2. #2
    MJ
    Guest
    Do sad sam još uvijek ponosni vlasnik Punta II 1.2 8v SX kojeg ću sad zamjeniti za Stilo.Sa Puntom sam jako bio zadovoljan i sve pohvale idu na njega.imam alu felge,185-60-14 gume Avon ZV1,Supersprint auspuh i K&N filter,autić je mrak .....

  3. #3
    activa
    Guest
    dobar izbor !!
    motorcic odlican , jedino je mozda malo slab za stila , ali to ces osetiti verovatno samo dok je klima ukljucena ....!!
    kao sto si rekao sa troje vrata je znatno lepsi !!??
    za novac koji si dao , tesko je naci bolji auto !!/ eventualno FIAT idea , manji , ali iznenadjujuce prostran iznutra ???/
    uzivaj !!!

    )






  4. #4
    Bmw Touring
    Guest
    MJ cestitke za novo auto
    Bilo bi nam drago da se uclanis u Fiat Klub
    www.fiat-klub.tk

  5. #5
    OS FIAT>>>
    Guest
    Nemam nikakva iskustva sa tim novim 1.4 16V, ali mislim da je taj motor prikladniji Puntu ili Idei.Za obiteljske potrebe ce ti biti dovoljan.Za Stilo se moze reci komotno da je prvi Fiat koji zavrsnom obradom nimalo ne zaostaje za konkurencijom.Plastika u unutrasnjosti je na najvisoj razini i jedna od kvalitetnijih u toj klasi.Opcenito je to jako dobar auto, ako se uzme u obzir ulozeno/dobiveno.Kada ti stigne, obavezno obavi jedan photo session i salji slike u Fiat klub.

  6. #6
    A L F
    Guest
    Ja mislim da si izabrao dobro. A zadovoljan ces biti 99.9%, vjerujem i 100% jer si i prije vozio FIAT.
    Nemam iskustva s tim 1.4 16v i ja razmisljam o njemu cestu, mislim da je stvarno omjer ulozeno/dobiveno na visokom nivou.
    Sto rece neko mozda ces osjetiti manjak snage samo uz klimu ukljucenu, a bez nje ja mislimd a ce ici super. Na papirima je prilicno uvjerljiv, 0-100 12sec i 180km/h spica. A vjerovatno znas i sam da FIAT u praksi uvijek dokaze vise od onoga na papirima.
    Posto ovi mole za fotkice, da i ja zamolim nesto. Kad ga razradisis probaj kolko moze potegnuti u prva 4 stupnja prijesnosa pa izbaci rezultate na FIAT club temi
    ××××× molba, i ××××× stvar ali vjerojte meni je ta glupost kod auta jako bitna, jha nebi uzeo auta koje u 3-oj ide manje od 130 ......da je od suhog zlata, al pritom mora imati i neko prosjecno odnosno solidno ubrazanje.

    Ima nas svakakvih )

  7. #7
    A L F
    Guest
    Puno srece, i sretnih kilometara u novom FIATu. U ime svih FIATovaca hvala sto si ostao vjeran FIATu. Pusa

  8. #8
    MONSTER
    Guest
    ja samo znam da u puntu taj 1.4 po gradu trosi cca 9-10litara i ide dosta dobro u puntu.....a zapravo bas i ne, nema neki shus vec je napravljen dosta civilno....vise mi se svidja 1.2 16v u putnu ali mislim da je ok za obiteljskog covjeka upakiran u stilo!


  9. #9
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Ma taj 1.2 16V se više vrti u prazno, nek' kaj ide...

  10. #10
    MONSTER
    Guest
    da ali ga je veci gust voziti......meni je sporting s tim motorom presavrsen auto....i ona kratka 6gang getriba je ko iz snova...po meni najbolji gradski autic!

  11. #11
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Vjerujem.
    Iako sam uvijek mrzio aute koji izgledaju kao da idu, a ne idu...

  12. #12
    simo
    Guest
    taj ti je auto mlitav i trom ka mrtav konj.

  13. #13
    ART
    Guest
    Il 1.4 Fire 16V è veloce e silenzioso. E’ davvero sorprendente pensare come un propulsore di cilindrata così ridotta possa portare a spasso, con così tanta verve, cotanta mole.
    Fluido e privo di incertezze, il piccolo 16V torinese ha prò bisogno di una condotta di guida allegra per dare il meglio di sé, perché i 95 CV ci sono tutti, ma sono concentrati un po’ in alto: 5.800 giri.
    Ottima la velocità massima dichiarata, 180 km/h circa, così come l’accelerazione: la sensazione al volante conferma pienamente il dato dichiarato, che è di 12 secondi per il classico passaggio 0-100 km/h.
    A fine prova, il computer di bordo segnala un consumo medio di 7.2 litri di verde per 100 km. Considerando la “generosità” del nostro piede destro nell’affondare il pedale dell’acceleratore, possiamo considerarlo come un dato ottimo ed assolutamente allineato con quanto dichiarato da Fiat, 6.5 litri/100 km, nel ciclo misto.

    Ovo ti je dio testa za Stilo 1.4 s tim motorom, pa ako ne kapis pitaj ja cu ti prevesti!

  14. #14
    crazy 1
    Guest
    Bravo MJ. Čestitke na izboru. Ja vozim 1.6 i isto sam kao i ti radi obitelji morao uzeti 5 vrata,ali sad mi uopće nije žao. Auto je mrak i mislim da je i 1,4 motor ok, a nudi daleko najviše za uloženu lovu. Sretno

  15. #15
    Zeljac
    Guest
    Svaka cast ! I ja bih na tvom mjestu odabrao isti auto kad bih kupovao novi, jer u ovom trenutku to predstavlja "best buy" na tržištu. Jedino bi me malo bio strah sve te silne opreme. Znaš kada toga jako puno ima održavanje je skuplje, a kada se nesto pokvari i kosta. Moras samo imati sreće da ne dobiješ neko vozilo s greskom. Ne mislim da se vozila s greskom događaju samo FIAT-u nego i ostalima. Ja sam ponosni vlasnik Punta 1.2 SX 5 vrata i mogu ti reći da je izvrstan auto. Najbolji od onih koje sam dosad vozio. Imam ga već 4 godine i zasad nikakvog većeg kvara (samo pregorjele žaruljice). Tako želim i tebi i puno sretnih kilometara u novom Stilu.

  16. #16
    ART
    Guest
    Nije bas toliko puno opreme,
    imas klima uredjaj, abs, elektricni
    paket i muziku u active paketu.U odnosu na neke koje sam gledao po slicoj
    cijeni je to dosta opreme, ali kad pogledas dynamic paket... Ja sam na svom jos narucio jos za 40 eura imitaciju aluminija na instrument ploci, a
    autokuca me casti s krovnim spojlerom )

  17. #17
    Girrari
    Guest
    Čestitam.


    Viva FIAT! <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  18. #18
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pocket mislim a kako bi trebao ići auto od 80 ks, istina trom je na uzbrdicama, al auto za 80 ks kad si sam unutra ide prebolesno, još kad mu skineš kutiju filtera auto je ludnica. Jedino što bi bilo ljepše je da snagu razvija na 6000 rpm kao stari sporting od 85 ks. Ovako mu je moment na 4, a snaga na 5, nije mi to baš optimalno.


    Inače preko 5500rpm se stvarno vrti u prazno.

    A što se tiče tog mjenjača, ne znam meni ne leži više baš najbolje, vjerujem da je među boljima, al niej savršen bar nakon 30000km više nije. Ručka je duga pa imaš osjećaj da je hod dug, zapne na središnjem položaju, al osjećaj rukovanja je za 5 tvrdo, točno po kanalima H shenme ni lijevo ni desno, nema struganja, precizan jako u svim smjerovima.


  19. #19
    A L F
    Guest
    Kod novogo punta 1.2 16v active, 5 brzina mozes trecom razguliti do 140km/h tako da to bas i nije vrtiti se u prazno, recimo , dobro je kod pretjecanja jer auto uvijek ubrzava, istina poslije 120 malo sporije al ××××ga ubrzava a osjecaj je prdobar vrtiti ti ga do limita. Neznam jel tako i kod sportinga starog, jer on je 6 speed.
    Ali budite malo i realni ipak je to gradki autic a ne stroj za utrke

  20. #20
    A L F
    Guest
    Meni licno se taj 1.2 16v previse svida, bas super motor. Potrosnja je stvarno OK u gradu a auto ide odlicno, neznam sta bi vi htjeli od 1200ccm3, pogledajte malo konkurenciju.....koja uz brdo moze samo u drugoj, rjetko kad u trecoj

  21. #21
    INTERCEPTOR
    Guest
    ALF koliko ide drugom punto 5 brzina ako znaš možda? Čitao sam da ide 110, al nisam uspio provjeriti. Sporting 6 brzina ide u drugoj nekih 80-85.


  22. #22
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    "Auto kad si sam unutra ide prebolesno".

    ××××te, INTCP, imali smo taj auto, napravio sam bez kutije s njim gro kilometara.

    Najebali mi se matere raznorazni Mickaći Lanceri sa nekih 80-ak konja, Honde 1.3 sa frgom i slični.Sve što je navedeno su kante iz 90-ih.

    Wow.

  23. #23
    A L F
    Guest
    Neznam do 90-95 probano. Al ja mislim da bi mozda mogao dotaknuti 110. 100 moze 99.9%

  24. #24
    A L F
    Guest
    E znao sam da su ipak skraceni omjeri kod sportinga.
    To je vjerovatno i kod stila 1.4 16v zato on ide do 100 za 12sec. , ma nevolim ja to kad drugom ide samo do 80 ja se uzivim tek kad druga dode na 80 treca na 120 ili 4 na 160.
    Izgleda da je to neki poremecaj kod mene sta li je, al ja kad sjednem u auto koji ima dobro ubrzanje i onda ga razvalim u drugoj do 120 ja svrsavam bog te
    Najvece ruglo mi je bilo kad sam jednom sjeo u POLSKI FIAT 126 -peglica, a patnje ja onaj mjenjac rolam, saltam satra se a auto ni kurca ne ide, okretni moment kao da ne postoji, vrati u manju, drz nedaj, zamalo mnjenaj mi ostao u ruci. nebi drugom preko 45 da ×××× rak raka, al ipak dva klipa poguraju do 110 more jos al treba imati i dva "klipa" medju nogama

  25. #25
    MJ
    Guest
    Bok...
    Nisam se mogao javiti i zahvaliti na svim ovim Vašim pisanjima jer sam bio odsutan par dana poslovno...pa Vam se sad svima skupa lijepo zahvaljujem i ispunit ću Vam sve želje koje ste gore naveli.Auto stiže za par dana,eto danas su me zvali....Napisat ću Vam sve pojedinosti oko njega i nadam se da ću Vam poslati par fotki dok stignem!!!
    Hvala i pozdrav svima koji su se javili i uzeli par trenutaka vremena da mi odgovore.
    Bok

Slične teme

  1. Fiat Stilo 1.9 JTD
    By Parana in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 17-05-2004, 21:17
  2. Fiat Stilo 1.9 JTD
    By Alan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 01-09-2003, 13:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •