Prikazujem rezultate 1 do 25 od 562

Tema: Novi Fiat Stilo 1.4 16v

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    MJ
    Guest
    Vidim da ste super pa se javljam u nadi da će te mi malo pomoći.Kupio sam novi Stilo 1.4 16v i za tjedan dana ću ga dobiti.Auto mi je mrak,od opreme pa do svega ostalog.Pošto sam obiteljski čovjek kupio sam onog sa 5 vratiju....mada mi je sa 3 lijepši ali eto bit će i ovaj mislim i nadam se ok.
    Zanima me što općenito mislite o ovom autu od motora opreme i sveg što se sjetite.Unaprijed vam se zahvaljujem i šaljem tople pozdrave.

  2. #2
    MJ
    Guest
    Do sad sam još uvijek ponosni vlasnik Punta II 1.2 8v SX kojeg ću sad zamjeniti za Stilo.Sa Puntom sam jako bio zadovoljan i sve pohvale idu na njega.imam alu felge,185-60-14 gume Avon ZV1,Supersprint auspuh i K&N filter,autić je mrak .....

  3. #3
    activa
    Guest
    dobar izbor !!
    motorcic odlican , jedino je mozda malo slab za stila , ali to ces osetiti verovatno samo dok je klima ukljucena ....!!
    kao sto si rekao sa troje vrata je znatno lepsi !!??
    za novac koji si dao , tesko je naci bolji auto !!/ eventualno FIAT idea , manji , ali iznenadjujuce prostran iznutra ???/
    uzivaj !!!

    )






  4. #4
    Bmw Touring
    Guest
    MJ cestitke za novo auto
    Bilo bi nam drago da se uclanis u Fiat Klub
    www.fiat-klub.tk

  5. #5
    OS FIAT>>>
    Guest
    Nemam nikakva iskustva sa tim novim 1.4 16V, ali mislim da je taj motor prikladniji Puntu ili Idei.Za obiteljske potrebe ce ti biti dovoljan.Za Stilo se moze reci komotno da je prvi Fiat koji zavrsnom obradom nimalo ne zaostaje za konkurencijom.Plastika u unutrasnjosti je na najvisoj razini i jedna od kvalitetnijih u toj klasi.Opcenito je to jako dobar auto, ako se uzme u obzir ulozeno/dobiveno.Kada ti stigne, obavezno obavi jedan photo session i salji slike u Fiat klub.

  6. #6
    A L F
    Guest
    Ja mislim da si izabrao dobro. A zadovoljan ces biti 99.9%, vjerujem i 100% jer si i prije vozio FIAT.
    Nemam iskustva s tim 1.4 16v i ja razmisljam o njemu cestu, mislim da je stvarno omjer ulozeno/dobiveno na visokom nivou.
    Sto rece neko mozda ces osjetiti manjak snage samo uz klimu ukljucenu, a bez nje ja mislimd a ce ici super. Na papirima je prilicno uvjerljiv, 0-100 12sec i 180km/h spica. A vjerovatno znas i sam da FIAT u praksi uvijek dokaze vise od onoga na papirima.
    Posto ovi mole za fotkice, da i ja zamolim nesto. Kad ga razradisis probaj kolko moze potegnuti u prva 4 stupnja prijesnosa pa izbaci rezultate na FIAT club temi
    ××××× molba, i ××××× stvar ali vjerojte meni je ta glupost kod auta jako bitna, jha nebi uzeo auta koje u 3-oj ide manje od 130 ......da je od suhog zlata, al pritom mora imati i neko prosjecno odnosno solidno ubrazanje.

    Ima nas svakakvih )

Slične teme

  1. Fiat Stilo 1.9 JTD
    By Parana in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 17-05-2004, 21:17
  2. Fiat Stilo 1.9 JTD
    By Alan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 01-09-2003, 13:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •