Stranica 2 od 23 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 562

Tema: Novi Fiat Stilo 1.4 16v

  1. #26
    INTERCEPTOR
    Guest
    POCKET DAJ MI RECI KOJI AUTO TE SNAGE DANAS IDE TAKO? Odogovor - niti jedan, niti jedan jedini gal ne ide tako te snage, O DRUGIMA NE ŽELIM NI TROŠITI RIJEČI JER IDU JOŠ GORE.


  2. #27
    TA
    Guest
    Evo, danas sam naručio Fiat Stilo 1.4 16v nakon dugotrajne potrage za autima. Cijena je 13.000 eura i dobiva se puno opreme. Imam familiju i uzeo sam ga sa pet vratiju. Nadam se da će dobro da me služi. Htio sam golfa ali on uz istu opremu dolazi skuplji 20.000 kuna i uz motor od 75 KS. Pozdrav.

  3. #28
    A L F
    Guest
    Ma kakvog Golfa (gluho bilo) da si uzeo tog Golfa pozelio bih da propanete obojica u zemlju!
    Taj bravo je za Golfa 1.6 stroj a kamoli za 1.4
    Odlicno si izabrao, javi se nakon voznje da cujemo kakvi su dojmovi, ne budu li pozitivni ja cu 100x na forumu napisati da sam konj )

  4. #29
    A L F
    Guest
    Pardon, *Stilo

  5. #30
    MJ
    Guest
    Bok svima.....Evo javljam se nakon prvih 200km sa Stilom. Mislim da nemam riječi za sve to......jednostavno sve NAJ,NAJ,NAJ....
    Auto je mrak,od motora,šaltanja,muzike,sve što ima želim da tako radi do beskraja....
    Budući kupci nemate što misliti!!!!!!

  6. #31
    Brock
    Guest
    Sretno!!!

  7. #32
    mc
    Guest
    Zelim ti puno srece s novim prometalom... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  8. #33
    A L F
    Guest
    Znaci 1.4 16v u stilu je super.
    Pa fiat je fiat jebat ga svaki ide )
    Nek je sa srecom, milion i 200km da napravis
    De jos malo dojmova, kakvo je ubrazanje kakav je na gasu, vrti li dobro de nam malo znas koje su fiatove vrline , pa opisi nam malo

  9. #34
    mc
    Guest
    Da Alf, sigurno ga vec vrti do blokade... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  10. #35
    Mihael
    Guest
    Jel fiat još uvjek u štrajku ??

  11. #36
    ART
    Guest
    Svaka cast za auto, moj Stilo stize tek za 40 dana tako da ti samo mogu zaviditi. Potraznja je strahovito velika tako da ih jedva stignu stancati. Jos jednom sretno i uzivaj!!!

  12. #37
    TA
    Guest
    Drago mi je ćuti da je Stilo OK. Ja idem sutra po njega i nadam se da ću imati iste dojmove. Javljam se.....

  13. #38
    Girrari
    Guest
    Samo se vi dečki množite, što više Stilača na cesti, ja sretniji. I ne zaboravite :URL=http://www.fiat-klub.tk:www.fiat-klub.tk:/URL:.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  14. #39
    mc
    Guest
    ART, ne lezi li mozda problem nestasice u necem drugom? <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  15. #40
    Girrari
    Guest
    Mislim da Stilo nije bio pogođen štrajkom.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  16. #41
    veco
    Guest
    girari kako da ti posaljem slike,dali bi se to moglo poslat slike sta sam slikao sa mobitelom,samo neznam kako??? inače i nije neki auto, radi se o fiat tipo TD 94god.

  17. #42
    Tajo
    Guest
    Ja cekam svoj Stilo 1.4 16v 5v biserno srebrne boje jos od 28.04 a trebal bi ga dobiti u 6 mjesecu i nemrem se nacekati. Inace, slazem se da je Fiat auto kvalitetan i pouzdan jer i sam sam vlasnik jos uvijek fiat brave 1.4 12 v ( ozloglasene masine ) koja kod mene radi ko vurica i jos nisam nikad dolijal niti kap Selenia gold ulja koje koristim od pocetka, vec 116tkm i naravno Bravu nebum prodal ostala bu u obitelji - doma.Tek poruka ostalim kupcima Fiata: samo naprijed!!!

  18. #43
    Girrari
    Guest
    Ne znam ni ja kak se šalje jer moj mob nema to, pa se nisam ni trudil naučit. Probaj prebacit na komp, pa pošalji iako znam da se može i direktno s moba na mail samo ne znam kak. Koji god FIAT da je, uvije je dobrodošel.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  19. #44
    mytbyte
    Guest
    Mislim da moras biti pretplacen na GPRS da bi slao MMS poruke (slika, zvuk etc)...

  20. #45
    ART
    Guest
    Proizvodnja Stila nema nikakve veze

    sa strajkom koji je bio, auto kada se
    naruci jednostavno mora u proizvodnju
    na ime kupca i dok ga dopreme do kupca

    traje nekih 60 dana. Prema nekim informacijama akcija za Stila ce se
    produziti sve do kolovoza. Inace bez obzira na strajk koji je trajao 3 tjedan Fiat prema trzisnim podacima biljezi daljnji rast na svim trzistima.

  21. #46
    Axl
    Guest
    Polako ali sigurno se oporavlja

  22. #47
    fiat_zg
    Guest
    i ja volim svog puntija, al vi niste objektivni.To sve nis ne ide.Frend ima 206 110 ks,e to je recimo brz auto.Moras u tako malom autu imat bar 100 ks da se ista osjeti.te price mi je pricao i moj kolega s puntom sportingom, i kad me provozao isto nis ne ide.kao recimo moj 1.2 kad se vozim sam, a eto kod njega smo bili dvojica.Za malo brzu voznju s nevelikom potrosnjom mozda clio 1.4 16v 95 ks, ili 206 110ks.od novih to je to.
    od starih nema dileme,swift GTI ,106 GTI,saxo VTS i gotova priča.bilo koji od njih

  23. #48
    A L F
    Guest
    Pa decko nije ti Punto 1.2 gradski sportas
    A isto tako ako pise sporting to ne znaci da su performanse brutalne to je malo brzi i zivlji gradkis auto.
    Ako hoces perofmanse tu je HGT.
    Po tvojoj prici ispada da je i clio sport ili 206RC prosjecno brz gradski auto

  24. #49
    fiat_zg
    Guest
    ja to nisam rekao.Ali nemozes usporedjivat rc-a, ili rs-a sa HGT-om.HGT mozda sa S16, ali kolko sam ja cuo, s16 je najbolji GTI (HGT,corsa gsi,polo gti,lupo gti) ???????

    rc i rs nisu s ovog svjeta )

  25. #50
    Tajo
    Guest
    Di ste!!
    Nigdje nikoga a tak je dobra tema i tak je dobra spika.
    Htel bi cuti jos jos i jos o Stilu. )

Slične teme

  1. Fiat Stilo 1.9 JTD
    By Parana in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 17-05-2004, 21:17
  2. Fiat Stilo 1.9 JTD
    By Alan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 01-09-2003, 13:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •