Dragi forumaši, lijep pozdrav i evo da vam pokušam ukratko izložiti svoj problem te vas usrdno zamoliti za pomoć.

Naša mala obitelj koju čine moj suprug, naša beba od 6 mjeseci i moja malenkost, treba već jednom nabaviti auto.

Na žalost, nemamo love za novi auto i iz čarape bi mogli izdvojiti najviše 5000-6000 Eura za koje trebamo kupiti
"nešto" sa četvero vrata (zbog lakšeg hendlanja bebacha, autosjedalice i tak)

Rekli su nam da bi za te nofce mogli dobiti recimo, Opel Astru ili Hyundai-a ali stvar je u tome kaj ja doduše imam vozačku ali znam samo voziti i niš drugo oko auta pa bi mi svatko mogao prodati mačka u vreći...

A moj dragi nema ni vozačku, tak da ni od njega nema koristi

Ma, da mi to kupujemo samo za sebe još bi se ja i odvažila sama to obaviti, ali imamo malo dijete i zbog njene sigurnosti se jednostavno ne usudim preuzeti odgovornost, pa da kupim nešto prividno dobroizgledajuće kaj će mi crknuti u najgorem mogućem trenutku, pa da mi još dijete strada ili da održavanje vražje stvari košta više od jednogodišnje zalihe pelena )
Ufffff, ovdje vjerujem ima i roditelja, pa razumijete moju brigu...

I zato vas pitam, ima li među vama dobra duša iz Zagreba s malo volje i slobodnog vremena,koja bi mi, uz primjerenu novčanu naknadu, ofkors pomogla kupiti pristojan autić za jednostavne i nezahtjevne obiteljske potrebe?

Moj mail je:
khabek@yahoo.com

pa vas lijepo molim da nam se javite kako bi dogovorili detalje...

Puno hvala! <br><hr>