Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 86

Tema: Današnji auto klub

  1. #1
    456
    Guest
    Ajd mi vi koji ××××te po žabarima odgovorite:
    Kak to da je nekoliko godina stara konstrukcija ovjesa AR147JTD-140ps pomela svu konkurenciju iz Njemačke i inog svijeta
    Netreba napomenuti da je ta konkurencija skuplja.
    Napomena radi se o traktorima 2.0.
    Čudno čak je i golfV, i audi A3 ostao iza.
    Valjda zato što joj se guli ručica mjenjača??? )

  2. #2
    mytbyte
    Guest
    Gle, dušo, prvo pročitaj otkuda potječe taj usporedni test: Quatroruote (jako mi sliči na talijanski jezik). Dakle, ne možemo biti sigurni u potpunu objektivnost (pritom na moramo niti sumnjati da bi Alfa na bilo kakvom testu bila u samom vrhu).

    Drugo, test u u kojem nema kriterija pa se miješaju dizelski i benzinski modeli za mene nema nikakvu vrijednost. Ajde da je omjer bio pola-pola, još bih razumio, ali ovako...

    ...dubiozan je i zaključak u kojem se kaže da modeli opremljeni dizel motorima nisu ništa više podupravljivi od benzinaca, i priznaju da je to zasluga ESP-a koji je, naravno, kod dizelaša naštelan tako da se uključuje puno ranije (čim se pojave naznake proklizavanja, da bi se poništio efekat teškog nosa) nego kod, recimo Toyote Corolle T-sport iz čijeg naziva se može pretpostaviti da su inženjeri dopustili da u graničnom području stražnji kraj prokliže. Zaista mi nije jasno što Corolla, skupa s Mazdom 3 Sport radi među automobilima za svakodnevnu uporabu...pritom ne tvrdim da bi u srazu sa sportskim varijantama ostalih konkurenata Mazda i Toyota bile bolje, možda bi bile čak i lošije...Pa taj toyotin motor je jedan od najlakših benzinaca te snage na tržištu (ugrađje se u Lotus Elise), pa auto ima lagan nos... pa je li onda čudno da više teži preupravljanju (bilo to dobro ili loše)...a onda onaj komentar da ponašanje Corolle može uplašiti prosječnog vozača...pa zar je nešto što u nazivu ima Sport namijenjeno takvim vozačima???

    Nereferentan test kojeg bi trebalo pročitati iz zabave i ignorirati... <br><hr><font face="Impact" color="red">NE ubija brzina, već nepredviđeno zaustavljanje!!!</font>

  3. #3
    mc
    Guest
    Zbilja su napisali da ponasanje TS-a moze uplasiti prosjecnog vozaca??? Kretenluk. Pa zbog toga se i kupuje takav auto... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  4. #4
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ja stvarno ne znam što je tu vama čudno, pa dvostruka ramena, nezavisni mecpherson otraga i sportska podešenost čine svoje, al ste bedasti. Ko da su godine važne.

    147 JE COPY/PASTE 156, tako da opet to nije niš čudan rezultat.

    Istina test je iz quattroruote, niste valjda mislili da je autoklub sposoban izvesti takvo mjerenje? )

    Al quattroruote je dosta objektivan, kao i svi tal. časopisi općenito, nerijetko se hvale švabe i pljuvaju talijani bez pardona.

    Eh ta teška 147, samo šminka

  5. #5
    mytbyte
    Guest
    Da, to piše...

  6. #6
    INTERCEPTOR
    Guest
    Inače za TS još niegdje nisam čudo da ima dobar ovjes i ležanje, čak su neki pojedinci ovdje to naglasili, mislim da možda šule ili hondo, ne znam točno, al neće dugo trebati da se te riječi ponove ovdje. TS za mene nije niš posbeno taj auto bi trebao ići ko type R, al očito nejde.-


  7. #7
    INTERCEPTOR
    Guest
    Auto treba biti predvidljiv, da vidite kako type R reagira umiljato, to se zove poštelanost, postoji crno i bijelo, al između mora biti sivo, a kod corole postoji samo crno i bijelo izgleda. To je loše za sportski auto.

  8. #8
    INTERCEPTOR
    Guest
    Moram priznati da mi je baš lijepo sjeo ovaj test

    Povijest se ponavlja => alfasud 1.2 pokorila golfa 1 GTI na handling testu top geara.

    Jeste vidli kako alfa loše koči, grozota. <br><hr><font face="Courier"></font>

  9. #9
    turbo-limac
    Guest
    to je zato kaj alfa ima ovjes napravljen za jurnjavu a ne za oslobađanje prostora u gepeku... auti te klase redovito imaju stražnji ovjes rjesen kompromisno kako bi auti imali sto vise gepeka....

  10. #10
    Hondo
    Guest
    Nemam pojma o čemu pišete, al samo bi reagirao na ovo o objektivnosti.
    Talijanski časopisi su vrlo objektivni i bez pardona govore o prednostima i manama automobila bez obzira koja mu je zemlja porjekla.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  11. #11
    Girrari
    Guest
    Me ×××ך AK i njihove testove. Sve je to hrpa dreka.

    Ipak, postavljate pitanje kaj Mazda Sport i Toyota TS rade među normalnim autima? Odgovor: zato kaj to i jesu normalni auti i niš više. Bliži sportu od njih je moj Puntek! Da se mene pitalo na Japan bi letilo puno više A-bombi... Instant govna plagijatorska; jebala ih njihova PVC kultura. Fuj!!!<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  12. #12
    Brock
    Guest


    Vidim... opet te puklo... )

  13. #13
    mc
    Guest
    Ja bi prije rekao da je Enola Gay istovarila teret nad krivom zemljom... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  14. #14
    INTERCEPTOR
    Guest
    Giarrari to je quattroruote test.


  15. #15
    Girrari
    Guest
    Ne bih rekao MC, cilj je bio točan, sam kaj im je bombi usfalilo.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  16. #16
    mc
    Guest
    Imas pravo Girra. Amere je bilo strah japanske autoindustrije (s pravom).
    Talijane su pustili na miru da se mogu vaditi kako su njihovi auti ipak daleko bolji... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  17. #17
    Girrari
    Guest
    Ne, oni su ostavili ono kaj je lepo i ono kaj valja, a japanere su pokušali uništiti; no parazit ko parazit, uvijek nekak preživi.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  18. #18
    mc
    Guest
    ××××te, da su bombardirali Italiju, tamo bi se jos na kolima s magarcima vozili - vidis da niti ovako porazenog neprijatelja nisu uspjeli ugroziti u auto-industriji... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  19. #19
    Girrari
    Guest
    Japanci su sa svojim dizajnom sami sebi najveća "ugroza".<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  20. #20
    mc
    Guest
    Subjektivni dojam je obicno zadnja obrana prije kapitulacije...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  21. #21
    mytbyte
    Guest
    mc... )

    Girrari!!! TS, TS, TS (c,c,c)...
    )

  22. #22
    Girrari
    Guest
    Pa onda prestani imat dojam da si kupil auto koji je išta više od pouzdanog prevoznog sredstva. Viš kak lako možeš izbjeći kapitulaciju...

    Idem sad u teretanu da vas mogu večeras zašorat.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  23. #23
    mc
    Guest
    Dobro, ja idem vjezbati "kate", buduci da vi talijani obicno napadate u coporima brojcano slabijeg neprijatelja... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  24. #24
    mc
    Guest
    Mytbyte, jesam zasluzio poziciju "ministra obrane" u Toyota clubu? ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  25. #25
    Fresh
    Guest
    A tu se vodi fajt...

    ××××ga zakasnio sam.

    Čuj mc uz sebe ćeš sigurno imati mene i Sepru a to je preko 200 kg mase žive vage.

    A znamo kakvi su talijančeki mali, zdepasti, a uostalom znaš i sam... )

Slične teme

  1. gdje je auto klub
    By autozinex in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 27-09-2004, 09:06
  2. auto klub
    By piquet in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 31-03-2004, 16:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •