Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: HELP!Šta je to stimulator?

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    tehnika narodu
    Guest
    bok, molim help, frendica mi ima alfu 146, prvo joj je otišao varijator , a sad joj vele da je otišao i stimulator, ona se ništ ne kuži u tehniku ,ja nikad nisam s tim imao problema na svojim autima, a niti itko od ljudi koje znam, pa u njeno ime molim help o čemu se tu radi.u servisu su joj objasnili sve tako \"jasno\" da ona ništa više ne kuži

  2. #2
    q
    Guest
    ili je postala frigidna, ili je TI ne uzbuđuješ dovoljno.Prestanite ××××ti, ispast če vam oči.

  3. #3
    alien5
    Guest
    To ti je tako kad je kupila Alfu!
    Za to vozit i kupit fakat ti treba stimulator!! )
    Sad sam naj!!! kad krenu Alfisti!

  4. #4
    ZEGA
    Guest
    A nista "ozenili su je" u servisu eto to je sve...
    ZEGA

  5. #5
    tehnika narodu
    Guest
    e oženili su je...sad znam ko i prije...

  6. #6
    ZEGA
    Guest
    OK kako bi ja mogao znati sto je to, tj koju su joj foru prodali nisu fore univerzalne, mogli su joj zmisliti da je crkla mahalica, preklapac i drndavac bem mu pa kaj je sad pak to?!?
    Ne znam ni sam zmislio sam...
    Eto zasto nemozes znati vise jer su je preveslali...
    Ajd da je rekao da je mjenjana bregasta, ili postelavao ventile (ako nisu hidraulicni samostelajuci) ili sto ja znam mjenjao poluosovine, klipove i karike, diskove, kocione plocice, kocione obloge, ulje, filter zraka, filter ulja....to sve ima smisla, a kako znati sto je frajer zmislio?
    Nek ti frendica kaze zasto je prije svega uopce isla u servis, tj koje simptome je osjetila na autu, a onda bi mogli probati pogoditi sto je bilo zapravo...
    ZEGA

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •