Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: zakaj

  1. #1
    biciklist- no login
    Guest
    mi se nevide slike avatari i tak to.
    bio sam nekidan obrisao cookiese pa je bilo ok ali kad sam se sljedeći put spojio nišata. opet brišem cookiese ali ništa i tak već tjedan dana ajde help ak netko zna kaj je to ?=?

  2. #2
    POLOVNJAČAodlog.
    Guest
    biciklist , a jel se možeš logirat , jer ja evo 20 dana nikako , a proba je i frend sa mog kompa , pa ni on ne može ....

  3. #3
    drugmirko
    Guest
    ja mogu bez problema. i sve mi se vidi.
    Pole, čestitike za novi autek ali ipak mislim, da si morala uzet Pluriela ) ) . onak, samo zbog ljeta, mora i čari ženstvenih.... .<br><hr>

  4. #4
    Biciklist
    Guest
    mogu se logirati evo bez problema a na drugim forumima mi je isto tako (slike se nevide i avatari) mislim da je do kompa ak netko zna kaj bi moglo bit ?<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  5. #5
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Zar je bitno?

  6. #6
    Biciklist
    Guest
    progledao sam sve opet vidim ali se bojim kaj će biti sutra<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  7. #7
    alien5
    Guest
    Ako su ti windowsi 2000 oni znaju zezat!
    I mene je zezalo za avatar pa sam otišao na drugi PC gdje je 98-ica i sa njega ubacio avatar - pa ga sad normalno vidim i sa svoga na kome je 2000.

  8. #8
    POLOVNJAČAodlog.
    Guest
    LOOOOOOGIIIIIN ....

    AJME MAJKO ŠTA JE OVO !!!

    alien , ajde , ti si trun pametniji , zašto mi ne radi , najžalim zbog Lamba

  9. #9
    Biciklist
    Guest
    opet ništa nevidim samo text kad idem pisati moram nabadati tipku

    imam xp pro<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  10. #10
    Bmw Touring
    Guest
    ja imam Xp pro i nemam nikakvih problema

  11. #11
    alien5
    Guest
    Je, riknulo je jučer na koju uru (oko 11 ujutro), to sam i ja primjetia: logira bi se ali dolje ne bi bilo mog prozorčića za odgovore-to je nešto do servera bilo.

Slične teme

  1. zakaj??
    By opaakaa!!! in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 28-02-2009, 12:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •