Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 129

Tema: Gume-ljetne

  1. #1
    Ing
    Guest
    Forumaši!
    Dali netko ima iskustva sa gumama Dunlop sp sport maxx, Godyear hydra grip ili negdje na netu zna za testove tih guma?????<br><hr>

  2. #2
    Dr. Strangelove
    Guest
    ako se ne varam to su najnovije generacije guma.. tek nedavno predstavljene... morat ćeš se još malo strpit za testove...

  3. #3
    Ing
    Guest
    da tak je doktore...situacija je takva da jedan i drugi model mogu dobiti pod povoljnim uvjetima...pa se dvoumim

  4. #4
    mc
    Guest
    Ing, jel imaju 195/60-15?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  5. #5
    Dr. Strangelove
    Guest
    Mislim da nemreš puno fulat... makar me nekako vuče prema Goodyearu... njihove gume su sve fakat mrak.... Ja sam dobio Bravo sa Goodyear Ventura i odlične su....zimske UltraGrip 6 na službenom autu, fenomenalne... za F1 netrebam trošit riječi.... moj glas za Gudjir !<br><hr>

  6. #6
    Rossonero
    Guest
    Ing, trazim 205x55 R16. Javi mi se na nino_cro@yahoo.com s detaljima, ako ti nije bad. 4 komada su mi hica.

    :URL=http://www.vipnet.hr/cw/d_show?idc=2340208&idnews=4550230&page=unlop1:/URL:

    :URL=http://www.dunloptyres.co.uk/site/tyres/car/searchResults/patterns/SPSportMaxxunlop 2:/URL:

    Nebres fulat bilo koju da uzmes.

  7. #7
    Girrari
    Guest
    I moj.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  8. #8
    doc
    Guest
    A nisu mozda ove good year neka kisna varijanta ?
    ing, to je za ibizu, koje dimenziju stavljas?

  9. #9
    perica i njegov turb
    Guest
    U kojim dimenzijama imaju ove dunlopove

  10. #10
    123
    Guest
    Goodyear osim F1 GSD3 sve ostalo je drek!!!!

  11. #11
    Girrari
    Guest
    Ne bih se složio. Imal sam Venturu na Alfi i bile su sasvim OK.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  12. #12
    Ing
    Guest
    E ovak!
    mc, radi se o 205/55x16.
    Rosso ova druga ti je na akciji, ali to nije guma klase F1GSD3(zato je ina akciji)-950kn-22% Gumi-Centar d.o.o. Vz
    Dunlop sp sport maax-1.200-22%.
    F1GSD3-Z index brzine 1.173-22%
    doc, za Alfu su gume, prvi komplet je u autu.
    razočaral sam se u "bojleru",(ne u njemu nego u šefu servisa) najvjerojatnije ga bum prodal.

  13. #13
    mc
    Guest
    Ma pitao sam da li od tih modela postoji dimenzija 195/60-15 jer cu vjerojatno mijenjati gume koje dobijem s Corollom.
    Dakle, u potrazi sam za dobrom ljetnom gumom u toj dimenziji, pa sam se toj potrazi pridruzio tebi na ovoj temi. Piquet mi je vec predlozio Conti Premium Contact, Brock Savu Intensa, a znam da je i GY F1 odlicna. Jel zna tko sto o Toyo R610? Neka druga sugestija?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  14. #14
    Brock
    Guest
    Ing -

    Kaj se dogodilo?

  15. #15
    piquet
    Guest
    frend ima toyo 330 i jako je nezadovoljan.

  16. #16
    mc
    Guest
    Ja sam imao Toyo Vario na Twingu i bio prezadovoljan s njom. I s Proxes T1S su ljudi (i Sepra) jako zadovoljni.
    To nam opet nista ne govori o R610... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  17. #17
    Rossonero
    Guest
    Kakva je guma Michelin pilot hx? S cim je to uopce u rangu?

    Thnx Ing. Trazim nekaj za 166. F1 nije prioritet jer ne vozim ja taj auto.

  18. #18
    Ing
    Guest
    Brock, niš se nije dogodilo ) samo mi neda šraufati po autu dok je pod garancijom
    Rosso, pa onda bi ti možda bila u redu hyda grip, cijena ti je više nek prihvatljiva.
    Pogledaj malo na www.reifen-direkt.de ili www.1010tires.com za Michelin, cijene su fakat da se zmrzneš, ja sam pital svog vulkanizera za pilot sport cijena je 1.700kn ) <br><hr>

  19. #19
    Mario Haas
    Guest
    Citat: "....ljudi (i Sepra) su jako zadovoljni"



    MC, direktore svemira!

  20. #20
    mc
    Guest
    Moj naklon Mario... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  21. #21
    Rossonero
    Guest
    Ing., ma pitam za ove pilotke jer je Doc na njih naletel kod Gajgera. Par je 1700 Kuna (PDV uracunat) s montazom u dimenziji 205x55 R16. Pa se pitam jel to uopce kaj valja posto mi se cijena cini povoljna?!

    Hydra grip je 950 Kn? To mi se cini bolja varijanta od pilotki.

  22. #22
    piquet
    Guest
    imali smo ih na mazdi u firmi 195/55/15 i ne mogu reći da sam oduševljen. jednom mi je nos pobjegao skroz u suprotnu traku. malo me je adrenalin prao neko vrijeme.
    ne bi ih preporučio.

  23. #23
    mc
    Guest
    Koje?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  24. #24
    Rossonero
    Guest
    Piquet, to pricas za ove pilotke hx? U Molydonu su snizene s 1400 na 950 Kuna po komadu.

  25. #25
    piquet
    Guest
    da pilot hx.

Slične teme

  1. Koje ljetne 165/65 R14?
    By Clio in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 24-03-2004, 08:47
  2. ljetne ili zimske gume
    By trap in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 30-10-2002, 00:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •