Kupio sam polovnog 307 HDI 90KS. Čuo sam dosta da su imali problema s elektronikom. Naime jedan dan auto je totalno poludio. Kad sam ga upalio javila mi se prvo kontrolna lampica za ABS. Malo sam se provozao i lampica je tijekom vožnje svijetlila. Sparkao sam auto i nakon nekih pola sata ponovno otišao se provozati. Sad se uključila lampica za Airbag. Tijeko vožnje i ona je bila nonstop uključena s povremenim uključenjem indikatora da su vozačeva vrata otvorena (naravno uz taj pokazatelj uključivalo se i unutarnje svijetlo kao da su vrata stvarno otvorena što nije bio slučaj).
Zatim prvo nije radilo daljinsko zaključavanje dok si auto mogao uredno otključati. Nakon nekog vremena proradilo je daljinsko zaključavanje ali već pogađate auto nisam mogao daljinski zaključati. Sve se to odigravalo u jednom danu. Tada je padala i kiša što je možda nekima smiješno ali dan kasnije kad je bilo sunčano sve se vratilo u normalu. Od tada je prošlo tjedan dana i više se ništa sličnoga nije javljalo.

Vidio sam na forumu da se raspravljalo koji su Peugeot servisi najkavlitetniji ali bi vas sve jedno molio ako je netko imao sličnih problema je li ih uspio riješti i ako da kod koga,kako i naravno koliko muzike.

Znam da sam vas zadavio s ovim postom ali ...