Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 43

Tema: Auto Alarmi

  1. #1
    Dr. Strangelove
    Guest
    Štovani forumovci! Pošto u slijedećih par tjedana namjeravam ugraditi alarmni uređaj u auto, zanimaju me vaša iskustva sa dotičnim... Gemini, Cobra, Viper, Audiovox... Navodno ultrazvučna zaštita kabine polako odlazi u povijest zbog nepreciznosti i neželjenog aktiviranja... dolaze neke nove generacije senzora...zna neko nešto o tome? danas se za cca. 2000 Kn može nabavit mrak alarm s ugradnjom...<br><hr>

  2. #2
    Fresh
    Guest
    Mehanička zaštita prijatelju, samo tome vjerujem.

    Multi-Lock koliko god koštao, mislim da se isplati. Dom-Dom je neki dan tražio isto nekakvu mehaničku zaštitu, navodno puno jeftiniju, zaboravio sam o čemu se radi.

  3. #3
    Dr. Strangelove
    Guest
    najbolje bi bilo oboje... ali mene više bedira nagli porast provala u aute... kod mene u Gorici su drpili par kazića usred bijela dana iz auta sparkanih na frekventnim mjestima...

  4. #4
    Brock
    Guest
    Ja imam Gemini star godinu i pol sa ultrazvukom. Još mi glumi i upravljačku jedinicu za centralno iza sad je sve OK.

    Meni je to frend ugrađivao u A.S. Cebalo, pa me ispalo 1200kn.

    Nikad se nije uključio bez razloga...

  5. #5
    Brock
    Guest
    Inaće... svaki, ali SVAKI put vadim pločicu od CD playera, makar je već star i pohaban.

    Frend je ostal bez bočne šajbe zbog CD playera od 700kn, a pločica je bila u pretincu!

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Ko bu ti FIAT-a ukral? ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  7. #7
    piquet
    Guest
    i moj stari je na škodi vadio pločicu pa se sjebao displej.<br><hr>

  8. #8
    Bmw Touring
    Guest
    ja imam na oba Bmw-a Cobru centralno sa alarmom koje sam ugradio u Splitu za 1700 kuna sa ugradnjom.Razmisli i o tome

  9. #9
    Mario Haas
    Guest
    Jesi možda razmišljao o gladnom krvoločnom dobermanu koji bi živio u autu? )

  10. #10
    Type R
    Guest
    najbolje ti je da uzmeš neku mehaničku zaštitu ( Mult lock ). a ako baš hoćeš alarm onda najbolje uzmi Cobru.

  11. #11
    ART
    Guest
    Vec 4. godine imam ugradjenog VIPERA i mogu ti reci da je super. U 4. godine niti jednom se nije upalio bez razloga, imas zastitu od kljucarenja koja upozori kad se netko priblizi autu i masu drugih dodataka koje mozes staviti (daljinsko paljenje, zatvaranje prozora). Ja taj alarm nisam stavio zbog straha od kradje jer imam Punta,a i da ga zeli netko ukrasti ukrasti ce ga pa makar ti imao i sve moguce zastite u autu (osim gore navedenog dobermana) ali zbog balavaca koji ce ti razbiti staklo zbog CD a od 1500 kn ili suncanih naocala ipak pomogne.

  12. #12
    netko
    Guest
    kad bi ja stavljao alarm ,kod mene u auto bi mogli ici samo dva alarma- prestige i viper. po mom osobnom misljenju to su dva najbolja alarma. a sto se tice mehanicke zastite smatram da je mul t lock precjenjen.to je moje osobno misljenje ...

  13. #13
    ZEGA
    Guest
    Multlock te ne spasava kradje imovine iz auta a ja ne racunam na to da ce netko moju ragu tudjiti em je nepopularna i ne krade se tako da mi to nikak ne lezi a jos mi se i neda tako trtljati sa tim djidjama po autu to je za VW-ovce...
    Dobar alarm sa blokadom motora i mogucnoscu centralnog otkljucavnja je moj izbor...
    I naravno sam ga stavljam nutra moram ne mogu da mi to drugi mecu...
    ZEGA

  14. #14
    Brock
    Guest
    ZEGA... si ti vec stavljal alarm u auto?

    Ako nisi... ne upuštaj se u taj posao...

  15. #15
    Dr. Strangelove
    Guest
    Brock i meni ovi iz As Cebalo djeluju ful ok...imaju jako povoljne Gemini alarme i još rade subotom.... samo zakaj su Viperi tolko skuplji? brijem da je neka caka u tehnologiji...
    jel zna neko ko prodaje Prestige?

  16. #16
    Mario Haas
    Guest
    Čuo sam da su Viperi jako dobri.

  17. #17
    mc
    Guest
    Dr., daj pukni koju cijenu na forum.
    Ja ne znam da li mi ima uopce smisla ista stavljati na Corollu - nije od marki koje se kradu, a muzika je integrirana u plocu pa se ne da ukrasti (i nema je smisla krasti). Sto mislite o tome?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  18. #18
    piquet
    Guest
    da li ćeš imati kasko na toyoti?

  19. #19
    ZEGA
    Guest
    Brock ja sam htio dizajnirati sam svoj alarm (ti su najzajebaniji za lopine), dosad sam dizajnirao od nule (znaci ne radio po semi vec osmislio shemu i sve verzije dorade) auto pojacalo sa pretvaracem napona prije cca 7-8godina cak, vece projekte koji nisu vezani uz auto netrebam spominjati...
    Poznajem elektroniku odlicno i mislim da oko postavljanja gotovog alarmnog uredjaja ne bi trebao imati problema...
    ZEGA

  20. #20
    Dr. Strangelove
    Guest
    As Cebalo nudi Gemini alarme već od 1200 Kn, za 2000 Kn se već dobije mrak uređaj s ugradnjom.... oni sa vlastitim napajanjem i GSM dojavom kreću od blizu 3000 Kn... KBZ ima za 2000 Kn Vipera sa slabijim mogućnostima od Geminija za istu cijenu...ali frajer mi tvrdi da imaju moderniji sistem od ultrazvučne zaštite kakva je kod Geminija... morat ću to malo podrobnije istražit... ZEGA ti si maher za to... pomozi!

    :URL=http://www.ascebalo.com:http://www.ascebalo.com:/URL:

    :URL=http://www.kbz-electronic.hr/alarmi/:http://www.kbz-electronic.hr/alarmi/:/URL:

  21. #21
    E-type
    Guest
    Multilock se vrlo jednostavno rjesava tako da tip sjedne u auto, stisne kvacilo i nakon toga auto se jednostavno odslepa ili odgura.
    One zastite koje se zakljucavaju na volan se rjesavanju tako se se prereze volan.
    Za sve mehanicke zastite vrijedi da ne stite kabinu i svatko moze uci u auto i raditi sto hoce.
    Osobno mislim da je najbolja zastita kombinacija elektronske i mehanicke zastiste (ovo je obavezno kod rizicnih auta).
    Kod elektronske zastite obavezno ultrazvucna zastita kabine plus rotacioni kod i eventualno senzor pomaka protiv pauka.
    Osim toga, auti se kradu organizirano, jako tesko je ukrasti auto kojeg prvi puta vidis i o kojem nemas pojma (kakva zastita, koji alarm). Zbog toga daljinski od alarma nikada davati servisima, praonicama itd.
    Vecina nasih kradljivaca je jos uvijek na mehanickim provalnim alatima tako da kada vide auto sa alarmom jednostavno na istom parkingu pronadju isti takav bez alarma.
    I na kraju uvijek treba razmisliti o nekim skrivenim dodatnim prekidacima kucne radinosti.
    Mc, ja bih u Corollu stavio neki ultrazvucni alaram.

  22. #22
    mc
    Guest
    Piquet, jos razmisljam da li i koji kasko mi se isplati. Stignem to jos detaljno precesljati.
    Tnx E-Type.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  23. #23
    Dr. Strangelove
    Guest
    mc pridruži se... )

  24. #24
    Dr. Strangelove
    Guest
    ...ja čim mi sjedna neka lova ugrađujem Geminija za 1800 Kn (za keš) u Cebalu... ima ultrazvučnu zaštitu i sve ×××××rije...

  25. #25
    Brock
    Guest
    )

Slične teme

  1. Auto CAD
    By TiNy in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-11-2004, 15:43
  2. Auto mi je u k......
    By INTCP in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 21-01-2003, 21:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •