Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: STREET RACE (problem)

  1. #1
    Organizator KT
    Guest
    Ovako imamo problem , mi ovdje u Kutini želimo organizirati Street Race , pa nas zanima , ak ovaj forum posjećuje i ekipa koja je već bila organizirala Street Race , zanima nas ,koje sve dozvole trebaju , koliko to dugo treba izganjati , mi smo našli dio ceste u ind. zoni koji bi zatvorili , a za taj dio ima zaobilazni dio ,pa me zanima jel bilo problema s policijom? Ako netko zna bilo šta nek javi jer mi stvarno htjeli da nam to uspije ak ikako može! Ak mi to uspijemo organizirat , svi ste pozvani da se utrkujete a i da dođete gledati!

  2. #2
    pack0575_
    Guest
    Pajdo, ovdje ti se samo samo raspravlja da li su bolji Japanci ili Njemci a vlasnici Alfi tvrde da su njihove najbolje.

    Na takva konkretna pitanja ti nitko ovdje nezna odgovor.

  3. #3
    Fresh
    Guest
    Da probamo pomoći.

    Da bi dobio dozvolu za održavanje auto utrka na javnoj cesti moraš zatražiti dozvolu od MUP-a, grada, i industrijskog centra ako je to njihova cesta.

    S druge strane moraš osigurati sigurnost natjecatelja, sigurnost gledatelja, hitnu medecinsku pomoć, vatrogasce, sanitarne čvorove.

    A to sve košta. Mislim da cijelu organizaciju ne može provesti ekipa koju ste vi skupili nego pravna osoba (tvrtka) koja je registrirana za takve poslove.

    Jednom rječju, skup sport.

    Ne znam da li bi bilo jednostavnije utrku održati na nečijem privatnom vlasništvu, jer ovako za održavanje utrka na javnoj cesti, bez barem podrške grada mislim da će te to teško realizirati.

    Najviše informacija će te dobiti od grada, prvo njih kontaktirajte, oni sigurno imaju iskustva u organiziranju priredbi na javnim površinama.


    <br><hr>

  4. #4
    Type R
    Guest
    Najbolje vam je da to obavljatu u ilegali.

  5. #5
    alien5
    Guest
    Živila ilegala!

  6. #6
    Koshpa
    Guest
    Org KT. Ajd daj mi reci ime i prezime pa ti se ja i moja ekipa mozemo pridruzit ili na bilo koji nacin pomoc u organizaciji. Sta bi zatvorili ono kod Petrokemije?

  7. #7
    A L F
    Guest
    Ma ilegala je zakon.
    NO RISIK, NO FUN )

  8. #8
    Organizator KT
    Guest
    Da sad polako vidimo i mi da je to jako teško izvedivo , najviše zbog financija , ma još se raspitujemo u gradu... a kad bi našli dovoljno jaku firmu koja bi htjela bit sponzor , a da joj to ne bude problem!
    Mislim da ove godine mi to nebumo mogli org. ili ipak ilegala ,sam ne na tom djelu ceste , znam jednu dobru dionicu ,jedini bad što je manje od 100 m zračne linije zgradi prometne policije , pa bi nas skužili odmah!
    Ilegala je zakon , sam se moramo brzo razbježati ak bude ×××××× i ne smije bit blizu murje! nismo si baš tak dobrim, sudim se s njima zbog prespore vožnje , a kad hvataju sa pokvarenim laserima!

  9. #9
    Organizator KT
    Guest
    Kospha , šta si ti iz KT ili okolice , prijatelji i ja šta smo to planirali org, mi smo dečki iz Kt , jedini bad je u tome šta nam treba sponzor i baš nemamo vremena, faks i te stvari!
    A za illegalu ,nemam pojma , di bi to , negdje van grada i da nije naseljeno!

Slične teme

  1. STREET RACE 402
    By CLIO SPORT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 29-12-2010, 20:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •