Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: da li vam je ikad pukla guma u vožnji?

  1. #1
    Đolica
    Guest
    te što je bio uzrok te jeste li znali je zamjeniti?

  2. #2
    OS FIAT>>>
    Guest
    Meni je prije 9 godina pukla guma na auto putu kod Nove Gradiske na Yugu 60 pri 140 Km/h!
    Sva sreca pa je bila zadnja.Guma je bila od sad vec propale austrijske firme Semperit.Ovo drugo pitanje je suvisno.

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Mislim da nije... ako i je, to su bile neke kilave brzine pa sam valjda tek kasnije skužio. Općenito mi je guma kihnula samo dvaput.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  4. #4
    vw_os
    Guest
    Meni su pukle prošle godine, išao iz Makarske kroz BIH, uletio u rupu (rupčagu) na cesti pri 80 km/h pukle su prednja i zadnja desna, felge se smotale i bez večih problema sam stao. Jedino što je bilo bed osim uništenih guma i felgi je nači drugu felgu i gumu u 3 ujutro u BIH. )

  5. #5
    T-IE
    Guest
    Na 110km/h zadnja Michelin Pilot. Raspala se po rubu.

  6. #6
    OS FIAT>>>
    Guest
    VW ti si iz OS-a?

  7. #7
    INTERCEPTOR
    Guest
    da, kad sam se zabio u zid , nažalost morao sam kupiti drugu gumu <br><hr><font face="Courier"></font>

  8. #8
    guma
    Guest
    e moj je tetak ostao bez čitavog točka!!! pri 120km/h nikom ništa

  9. #9
    turbo-limac
    Guest
    140 km/h iza sibenika, na ravnici... osim zvuka eksplozije prakticki nisam skuzio...

  10. #10
    Type R
    Guest
    Pri 170 ZG - KA, ništa osim eksplozije i volan se malo zatresel.

  11. #11
    ŠULE
    Guest
    Davno na "Dajcu".
    Dečkima iza je bilo neugodno.

  12. #12
    Fresh
    Guest
    Da li se itko od vas našao pored kamiona u vožnji kojem je pukla guma, to je doživljaj.

    Eksplozija kakva se ne može opisati, mislio sam da mu je ispao teret na moj auto. Zaustavim se ja, stane on iza mene. Gledam auto, gledam gume, sve ispravno, tip izađe iz kamiona, a guma na polurikolici se lagano spušta.

    Inače, do sad mi nije pukla u vožnji, nego je ispustila na gradskoj relaciji. Parkirao sam auto, obavio posao, vratio se, a guma prazna.

  13. #13
    Cezy
    Guest
    Na autu nikad!!

  14. #14
    Dr. Strangelove
    Guest
    Fresh ja sam doživio da kamionu 30-40 metara ispred mene pukne guma na obilaznici... fakat ga rokne i zadimi da smo se svi strzali u autu...

  15. #15
    Brock
    Guest
    Meni nije, al' mom frendu je...

    ... pri 140 na auto putu i to tak da mu je razvalila cijeli branik sa unutrašnje strane...

  16. #16
    DrIver
    Guest
    pri nekih 60kmh, naleteo posle leve krivne na neki ostar kamen (prednja desna guma). sreca Michelin, tubeles, iscepala se ali uspeo sam da se zaustavim i zamenim je.

  17. #17
    Koko
    Guest
    Zagreb-Karlovac kod Jaske pri 140 zadnja desna. Auto se treso i plesao ko blesav no na sreću uspio sam se zaustaviti bez posljedica. Gumu sam mijenjao 2,5 sati jer mi je neka ×××××× kojoj sam posudio ključ razvalila isti pa sam nakon priručnih pokušaja sa čekičem sjekiriom i sli... morao stopirati i tražiti ključ od drugih ljudi. Nakon tri koja nisu pasala konačno je upalilo.
    Razlog puknuča - marka gume Maragnoni. Preparirano ×××××× staro godinu dana sa 10.000 km. Stvorio se mjehur s unutarnje boćne strane gume. I druga koja nije pukla bila je pred puknučem... Talijanski idioti i lopovi. Takve gume bi trebalo strogo zabraniti zakonom

  18. #18
    piquet
    Guest
    zašto si se uopće vozio na tome?

  19. #19
    anakin
    Guest
    nikad nisam to iskusio, a sto se tice pucanja guma, najprije su na udaru zimske gume u ljetnim mjesecima, naime neki se furaju na zimskim gumama tokom cijele godine i kad pukne pitaju se zašto.

  20. #20
    ZEGA
    Guest
    Mani na unicu je ispustila prednja lijeva u voznji na cca 50kmh, auto je poceo vuci na jednu stranu sve jace dok nisam skuzio da je guma u banani i stao sastrane...
    Kasnije smo je samo napumpali i bila je ok, cini se da je bila malo prazna a ja sam opteretio auto i zavoj popustio rub i pufffff...
    Nego selio sam frendicu i stvari je bilo do krova u autu, a guma na dnu, e to je bilo veselje izbaciti pola stvari iz auta da bi ja dosao do rezerve...
    ZEGA

  21. #21
    OS FIAT>>>
    Guest
    "Razlog puknuča - marka gume Maragnoni."


    Nisam nikada cuo da se netko vozi na tim gumama. ) ) )
    Na gumama i kocnicama se nikada ne stedi.

  22. #22
    Koko
    Guest
    Zašto sam se vozio na tom smeću? Gume sam dobio s autom kad sam ga kupio...Zašto nisam promijenio? Mlad, neiskusan, guma vizaualno izgleda za pet. Što sam prije 10 godina znao o gumama? Tada sam još mislio da je Michelin Classic vrh svijeta.

  23. #23
    Girrari
    Guest
    Sve mi je jasno... i ja sam mislio da je Energy dobra guma... do prve kiše.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  24. #24
    alien5
    Guest
    Reklama za Michelinke

  25. #25
    Girrari
    Guest
    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

Slične teme

  1. kome je sve pukla glava na bmw 325?
    By 325 i dr. in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 23-02-2003, 17:48
  2. Toyote:Dali su tvrde poput VW u vožnji
    By pele in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 12-08-2002, 14:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •