Stranica 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 151 do 175 od 209

Tema: Lanterna II - Palagruža

  1. #151
    divji cvit
    Guest
    Hmm.. hmmm.. pa nešto mislim kako ipak neki vrag i znam, za oktavu kažeš, pa moglo bi, onda bi to dobilo jedan polet k'o kad Jugo podivlja... Bili bi to valovi, veeeelikiii što udaraju o moju Rivu...

  2. #152
    DAVID.B.ST.
    Guest
    Nastala je u Tetrapaku u Kineskom zidu, 70 i neke...bija san tad još "mali od kužine", ali su mi usvojili sugestiju o oktavi više. Je, baš ka jugo...tamo na Matejuški. Tako san i ja tad pomislija.
    Ali, da nebi opet se nervirala "jer te neko farba, a ti sve kužiš", onda neću dalje.
    Pritisni C,E,G (moooooooore), pa onda F,A,C (mo-o-o-re), paš vidit da je dur.
    Ili ga pitaj...sigurno je to svira koji put!
    Ae! )

  3. #153
    divji cvit
    Guest

    Ala da, dobro san to protumačila... valjda jer glazbu tako duboko osjećam !!!
    A oni početak while guitar weeps, i oni mali vali što primištaju žalo... prekrasno..

    Da njega pitat !? Donedavno san još i mogla, ali otkako san mu pokazala "znanje" nema šanse !

    A u Tetrapaku je očito nastalo puno lipih stvari, i to u vrime dok san ja još bila na bočici.. ma već san pivala i imala vlastite koncerte .
    Jadni odrasli, nisu mi mogli uzest mikrofon iz ruke )
    A ni danas me ne mogu utišat

  4. #154
    DAVID.B.ST.
    Guest
    Je, sičan se priče sa trajekta...vengo ti fali između gitare i zavijanja ona Harisonova: đentli...
    Štaš, kad smo mi odrasli se tad palili na bube iz Liverpoola i sl. insekte (recimo, Cvrčke!).
    Ae!

  5. #155
    DAVID.B.ST.
    Guest
    Ups, zaboravija san ubacit poneko slovo kod Georga pokojnega (Saru mu njegovu!), ali te nisan tija farbat i tome sl. )

  6. #156
    divji cvit
    Guest
    ) e, a ono mi je ozbiljno uništilo "karijeru" ) i nabilo kompleks da ne znan pivat !!
    E da san onda znala da san bila više dosadila, morebit bi bilo što od mene..

    Nego, nemoj, pusti, ovo je Palagruža, vi'š kako je mirno.. Inače san već jučer obavila "retuširanje" (of roks kose) glede&unatoč sutrašnjega dana
    Vaja se maskirat
    Je đentli, dooobra

  7. #157
    divji cvit
    Guest
    Kako mo'š reć za gitaru "zavijat"?
    Sram te bilo

  8. #158
    DAVID.B.ST.
    Guest
    Zato, Cvita gušćerice plačna, šta Reckenbaicker na Woxu zavija, a ne bičuje...I nemoj se plašit. Palagruža če uvik ostat Diomedov otok, sa svim krhotinama (ostrakhos-ima)...ja ču ionako skoro na put, tamo di mi nisi virovala....
    Ae Cvita, jedna mi je jutros ulila viru u ženski rod. Za nju san sinoć svira Bolero.
    Tako je vridna tega...a Nin?
    Praznina!
    Neću ti se više javljat. Bog!
    )

  9. #159
    divji cvit
    Guest
    A ne znan Davide, meni je gl. weep = jecati, ječati.. Zato prevodim "Dok moja gitara nježno ječi".
    A počela san s Morem.
    Tebi sve najbolje !Ala, Bog !




  10. #160
    DAVID.B.ST.
    Guest
    Verb: jecati, ječati...na književnom engl.
    Pokušaj na mom maternjem (ups., opet te nerviram!?).
    Imam dvije majke...nisam ti nikad pričao o tom!
    Opet ups!
    Cvita, ne bodi se s rogatim...ispari, zajedno s tzv.Pitagorom, Larisom, Zagorom, posranim datumom....dok ti je na vrijeme...itd., ili si ××××× ko tava!?
    p.s.
    I nauči engleskim jezik!!!!!!!!!!!!
    Ae!
    p.s.s.
    Znaš da sam karakter, pa nikad ne minjan nickove!!!!

  11. #161
    DAVID.B.ST.
    Guest
    Apendix: samo se "vraćam" i "odlazim", kao onaj put kad si me natjerala SMS-icom da se vratim (usred predavanja!) i da Anti svašta izgovorim, jer si pobjegla u sigurnost mira "Splita i okolice", glumeći, tj, GLUMEĆI , vješticu na lomaći. Gdje je završio rasplet svega toga????
    U Glavnom gradu?
    A da pitam Antu i njegove ICQ????
    Cvita, getlostiraj, više ti ovdi nije misto....imaš svoju Palagružu i ....čekaj, čekaj, .....čekaj. Možda se rodi koji idiiot!!!!
    Ae!

  12. #162
    Tihana
    Guest
    "Čovjek putuje po svijetu da bi našao što želi i vraća se kući da to nađe..."
    (T. Moore)

    O, MORE
    T. Margaretić

    Tijelo ti svoje predajem
    da me nosi na pučinu
    i njiše na valovima,
    misli ti svoje povjeravam
    da ih u svoje dubine usadiš,
    da ih vjetrić što mreška površinu
    osluškuje i nosi u prostranstva.
    Srce ti dajem
    da otkucaji prenose
    svu moju toplinu
    u život tvoj
    O, MORE
    sva ti se predajem
    kao ljubavniku.
    Moji uzdasi prenose se tobom
    kao lahor,
    moja pjesma
    uspavljuje tvoju zlu ćud,
    moje oči koje te gledaju
    s ljubavlju
    bacaju iskre u tvoje dubine
    O, MORE
    O, AMORE...

    Sretan ti rođendan!!!
    Želim ti sreću.
    I mir na tvojoj Palagruži.


    Tihana

  13. #163
    Dangubica
    Guest
    ......I kada se vrati kuci i nadje ono sto je trazio po svijetu, razocara se, jer ni ono kod kuce nije vise kao kada ga je ostavio....... pa kaze


    Opet si nocas krenula
    Prasnjavim putem srca mog
    I opet si sve promijenila
    Sa losega na gore


    I cudni su tvoji razlozi
    Razlozi zasto vise nisi tu
    I cudni su puti ljubavi
    Da uzbrdo ides prema dnu


    Kreni, kreni, mogu ja bez tebe
    Isto k'o sto i ti mozes bez mene
    Kreni, kreni, i nek me modre zore
    Sa drugom zenom probude



    Sad cekaj malo da se kostimiram u zensko. Poznas li me?

  14. #164
    Tihana
    Guest
    Vjerojatno je to tako...puno toga se promini. Ma isto, uvik sam za povratak.
    Dangubica )

    Cvita di si?
    Ovo je tvoj dan!

    Tihana

  15. #165
    Friend
    Guest
    Cviiiitaaaaa, Cvita , Cviteee, mooooj sritan ti rdjendan.....

  16. #166
    ja sam
    Guest
    "...Ti nemas razloga za strah..."

    zelin ti sricu!

  17. #167
    kanjac
    Guest
    Evo me opet,jos sam ziv i naravno nisam vas zaboravio.Kanjac se vratio na stare seke,vratio se iz dubina,primakao sam se u kraj,more se lagano pocelo grijat i tako i u plavetnilu se osjeca proljece.Nisam zavrsio kao obrok mada sam par puta jedva izvukao zivu glavu.Malo sam izbljedio,boje vise nisu intenzivne,a to nema veze sa suncem vec s hranom.Zimi se slabo hranim,a nema ni kozica,gambora i jastozica malih pa se boja izgubi.Ali nista zato sad cu to nadoknadit.
    Vidim da ste tu i da forum zivi sto mi je drago,a i fino mi je opet ovako nesto napisat.
    Cvite sretan ti rodjendan s malim zakasnjenjem!Pozdrav Tihani,Flashu i ostalima!!

  18. #168
    divji cvit
    Guest
    Dragi prijatelji,

    OD SRCA VAM HVALA što ste me se sjetili. Kada sam dirnuta obično ostanem bez riječi pa se bojim da neću napisati ništa pametno. Ipak..

    Tihana, hvala na ovoj prekrasnoj pjesmi, hvala što si prijatelj, što nosiš moje tajne kao dragocjenosti.

    Mislim da sam uspjela poznati svakog od Vas, Danguba, tebe prelako , ma sladak si u svakoj odjeći.

    Friend, tebe volim jer daješ sve, i uvijek više od toga ! Hvala ti što si prijatelj!

    "Ja sam" - znam... ja nemam razloga za strah... I kada pomislim da imam, to nije istina... Tvoja riva na mom je desktopu. Još malo i vidit ćeš je.. I što reći sad kad znam koliko rođendana zapravo ne pamtiš... da sam sretna u prijateljima... beskrajno...

    Kanjac, često se zapitam di si. Čak smo te neki dan Tihana i ja spominjale. Volim tvoje rukopise. Budi tu !


    6. travanj bio je dan koji mi je pokazao koliko prijatelja imam. Koliko misli upućenih, lijepih želja... Osjećala sam se privilegiranom, bogatom, sretnom. Neki zaboravljeni ljudi iznenadili su me, neki rasplakali jer ni sad ne znam što je to što sam darovala da bi mi se tako lijepim vratilo... Uvijek sam bila - samo ja..

    Hvala SVIM mojim prijateljima koji su mi darovali neprocjenjivo blago, SVOJE POSTOJANJE !!!


    P. S. Nismo puno pili sinoć

  19. #169
    divji cvit
    Guest
    Davide, Boga ti, ostavi me više na miru, ako ti je do svađe nađi nekog drugog!

    Uostalom rekao si da mi se nećeš javljat pa tako i učini.
    Sve ti najbolje želim i dalje.
    Adio.

  20. #170
    Tihana
    Guest
    " I čvrsto se ufam da ličnost toliko bogatija biva, koliko više prima da bi vratila dalje..."
    (Tin)

    Ovo za prijateljstvo vrijedi obostrano.

    Tu sam. I čekam nastavak eseja pisanog "tintom od snova".


    Kanjac, lijepo je da si opet s nama.

    Tihana

  21. #171
    divji cvit
    Guest

    Zanimljivo je kako je to Tin sročio. I istina je. Hvala ti !

    Tinta od snova…Zapamtila si… Zastala sam, zastala jer dogodio se neočekivan i prekrasan obrat za koji trebam vremenski odmak da bi papir ponovno počeo upijati… Trenutno je previše lijepih emocija koje treba živjeti. Potom slijedi nastavak.

  22. #172
    Moreplov
    Guest

    Cvite sa zakašnjenjem želim ti SRETAN ROĐENDAN!
    Neko vrijeme sam bio prezauzet, ali me evo. Danas sam tako surfajući pročitao ovu pjesmu na Tihaninoj stranici.
    Tebi je darujem ovdje na MORU jer si kao Dalmacija, i vatra i kamen.
    Hvala ti.

    Demoni i divote
    Vjetrovi i oseke...
    Daleko već povuklo se more
    A ti
    Kao alga blago milovana vjetrom
    U živom pijesku postelje ne miruješ sanjajući
    Demone i divote
    Vjetrove i oseke...
    Da, daleko povuklo se more
    Dok su u tvojim poluotvorenim očima
    Zaostala dva mala vala.
    Demoni i divote
    Vjetrovi i oseke...

    Dva vala mala da me potope.










  23. #173
    kanjac
    Guest
    Zasto je tu tako pusto?Cvite di si?
    Pozdrav svima!!

  24. #174
    divji cvit
    Guest

    Hvala Moreplove za čestitku i pjesmu. Krasna je, hvala ti !

    Kanjac.. pa di si tek ti ? Da, sve me manje ima tu, i More me obalom traži...

    Puštam Jugu neka prospe me njemu...
    Je li San ili kraj, ne znam.
    Ali znam da mi je drago imati i sretati Vas !!

    Vaša Cvita





  25. #175
    kanjac
    Guest
    Ma koji je to kanjac sad,neki novi,neki "kanjac gost" se koristi mojim nickom,ccccc!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •