Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: Streetrace Brtonigla

  1. #1
    Hondo
    Guest
    Kolko ja znam, spomenuta manifestacija bi se trebala održati sutra, no nitko o tome ni riječi ne spominje ni ovdje na forumu ni inače u medijima. Ima ko kakvu informaciju više?<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  2. #2
    Dom-Dom
    Guest
    A gdi je to uopće????

  3. #3
    Hondo
    Guest
    Istra. Mislim kod Pule. Trebalo bi se voziti po dijelu još zatvorenog istarskog ipsilona.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  4. #4
    ŠULE
    Guest
    Nemojte ni pomišljati vas dvojica.

  5. #5
    Hondo
    Guest
    Nas mogu metnuti zajedno sa tam nekima AMG-ima ili M3-ima, a protiv njih realno ipak nemamo šanse.
    Tak, da ne pomišljamo. <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  6. #6
    ŠULE
    Guest
    Ali sigurno ima i disciplina "koji je najljepši". )

  7. #7
    Brock
    Guest
    Uskršnji street race u gradu vina - Brtonigla 2004 - 8. travanj 2004

    Povodom jedanaeste godišnjice kluba AMK "Skok racing" iz Brtonigle organizira se utrka ubrzanja na 400 m koja će se održati 10. travnja 2004. godine na dijelu istarskog "Y" koji je zatvoren za promet. Zainteresiranima nudimo
    prijavnicu i pravilnik po kojem se utrka održava (www.crotuning.com).
    Uz streetrace publika će moći uživati i u razgledavanju automobila koji će se natjecati na streetstylu.
    U razgovoru s organizatorom saznajemo da su za pobjednike (prva tri) u svakoj klasi osigurane i nagrade: novčane (ovisno o broju posjetitelja), pokali, vrhunska ulja i vino.
    Ulaznica za priredbu stoji simboličnih 10 kn.
    Priredba počinje oko 10:00 h a svi natjecatelji prijaviti se mogu već od 7:00 sati.




  8. #8
    Bmw Touring
    Guest
    steta sto prodah Audija )

  9. #9
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    ja bome idem.

  10. #10
    djumbir
    Guest
    copy paste :
    KAKO NAJLAKŠE DOĆI U BRTONIGLU ???

    Najlakše je doći cestom Tunel Učka - Buzet - Buje - Umag. U centru Buja skrene se na semaforu lijevo (nema oznake) prema Umagu, Brtonigla je nakon nekoliko kilometara, a putokazi će navoditi prema mjestu gdje je utrka


  11. #11
    Girrari
    Guest
    Aj Pocket buš javil na kaj je to ličilo. Meni se ××××no ne da ići, a brijem i da bu vreme za×××××.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  12. #12
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Nema frke, iako ne idemo ni mi ako će biti ovaksvo vrijeme.

  13. #13
    Turbo Paljo
    Guest
    Za dodatne info. ×××/368863 Edi Milokanović. BTW ja nejdem zbog nepovoljnog turbo koeficjenta 1.7

  14. #14
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Paljo, ja neću ići, završavam auto sutra, inače Paljo, u pravu si bio što se love tiče.

    Čujemo se sutra!


  15. #15
    Kas
    Guest
    Paljo, Mirafiori je letjelica ) , a uno livada.

  16. #16
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    To mu i ja govorim!

  17. #17
    Kas
    Guest
    Kao neki hipik.
    Dete cveća.

  18. #18
    Girrari
    Guest
    ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  19. #19
    Hondo
    Guest
    I?
    Iz ter eni informješn?
    <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  20. #20
    djumbir
    Guest
    jel bilo sta od toga? na sluzbenom siteu ima i strana gdje "će te rezultate i slike tokom utrke moći pratiti na ovoj stranici". sada je 7 minuta do 20h pa nema nis. obzirom da je to sve skupa trebalo bit gotovo u 19h,tolko o tome

  21. #21
    Girrari
    Guest
    Valjda je kiša razjebala koncepciju.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  22. #22
    djumbir
    Guest
    pa stignes u 7 sati stavit nesto na net ak si najavio da oces

  23. #23
    Hondo
    Guest
    I još nitko ništa?
    Pa nisu se valjda svi napili onog istrijanskog vina, pa još spavaju???<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  24. #24
    r 23
    Guest
    Evo :URL=http://www.vip.hr/sp/d_show?idc=2707390&idnews=4622196:link:/URL:<br><hr><font color="blue">Createur d Automobiles</font>

  25. #25
    HaHaHa
    Guest
    I forumaši,jel bio tko od vas u Brtonigli(kraj Pule).hahahaha
    Zagreb kraj Đakova.....
    Suzuki swift sa dva motora dobio sve,čak i rx7.

Slične teme

  1. Streetrace fotke
    By _Stevo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 09-06-2003, 12:10
  2. Streetrace 402
    By Buki in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 25-06-2002, 14:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •