Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Rolls Royce za 99000kn

  1. #1
    AR
    Guest
    Vjerovali vi ili ne, ali ovo čudo se prodaje za te novce ovdje u Puli.Prije je cijena bila 150000kn, ali sada valjda je vlasniku dosadilo cekati prodaje za 99000kn! -gotovo sitnica
    Silver Shadow 72 god. metalik svjetlo siv, Nije udaren, malo mu fali sjaja na farbi (pogotovo na krovu), ali ostalo izgleda sasvim ok.
    Naravno Veri British -volan sadesne strane, ali dobro ko ga kupi vjerojatno neče previše pretjecati, inace nije shvatio poantu vožnje Rolsom.
    "Motorčič" klasika 6,75ccm!
    Ima zainteresiranih? ) <br><hr>

  2. #2
    Cezy
    Guest
    Da imam lovu uzo bi ga.Restauroirao po malo,i kondenziro,da ceka moje penzionerske dane,a onda laganini!! )

  3. #3
    Aero
    Guest
    Bijela kožica unutra...

  4. #4
    activa
    Guest
    ovde kod nas je bio jedan beli , i vozio ga je jedan cuveni falsifikator !! ups!! pardon slikar hiper realista, ali nazalost vlasnik je umro pre godinu dana u policijskoj stanici od srcanog udara..
    obratite paznju pre kupovine da vas ne strefi kap / mozda ima veze sa autom!!??/

  5. #5
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    E da mi je novaca...

    Kupio bih ga isti tren...
    Ajmo forumaši, vi koji ste puni ko' titanik...
    Ima vas...
    Kupite ovaj rijetki, rijetki klasik...

  6. #6
    AR
    Guest
    Jadan Rolsić čekju ga loši dani, tamo truli na kiši a niko nema srca da kupi takvu legendu .
    Nema mi druge prodat ču Hyundaia založit bubreg i moj je . Nema druge ) Ima li ko informaciju koliko to čudo troši?
    p.s. crna kožica unutra

Slične teme

  1. Rolls-Royce
    By Mazdohist in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 44
    Posljednji post: 19-01-2003, 03:18
  2. Rolls-Royce
    By VR6 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 01-09-2002, 17:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •