Stranica 3 od 13 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 307

Tema: jednom citroen- zauvek citroen!!

  1. #51
    activa
    Guest
    i osvezena xantia!! ) )

  2. #52
    Ivan C3
    Guest
    A daj Black, malo si pretjerao! Nisam ja otišao tako daleko kao što si ti u osobnim vrijeđanjima što samo dokazuje koliko si se nisko spreman spustiti!!! A u mojim riječima ima istine kad i sam kažeš da ste bili najskuplji i "prek kurca" moraš raditi sajt za njih, a istoemeno veliš da ne valjaju! Ma daj odi na ispovijed i olakšaj crnu dušu i sjeti se svih srdačnih ljudi koji rade u Citroenu; zašto su tamo kad je citroen po tvojim riječima "nakaradan" daklem "govno"?!? P.S. Hvališ se na sva vrata kako si napravio dobar site, a u isto vrijeme pljuješ na njih, tj. na sebe <br><hr>

  3. #53
    activa
    Guest
    da , sajt je vrlo dobar , jedino je problem sto je to sajt jedne tako bedaste firme kao sto je citroen!! a za to nisi ti kriv!!

  4. #54
    activa
    Guest
    posle ovog silnog izliva mrznje prema citroenu , prosto se sramim sto mi se ta auta svidjaju!!
    mora da samnom nesto nije uredu!!??
    te cu se potruditi da mi se svidjaju normalni auti / npr. wv, opel , ... /
    ipak je nemac nemac
    tj. samo nemacki auto je auto , sve ostalo se ne racuna!!??

  5. #55
    Ivan C3
    Guest
    Svako ima pravo na svoje mišljenje, a raditi za nekoga i pljuvati ga istovremeno nije u redu! Samo sam to htio reći a ne nekoga javno izvrijeđati...

  6. #56
    activa
    Guest
    i posto sam shvatio !!??
    evo jednog pravog auta!!
    kakav sklad , kakva elegancija!!
    nikad vise citroen!!??

  7. #57
    activa
    Guest
    zamislite ovaj auto mi se do skora jako svidjao!??? ccccc!..strasno

  8. #58
    activa
    Guest
    a zamislite da bora umesto betonskih blokova ima hidroogibljenje!!??

  9. #59
    activa
    Guest
    a tek lim kak je los kod ovih citroena, ko papir, istruli za cas...svaki drugi zx, bx , xm na ulici je cist trulez!!
    dok se to kod opela ne moze desiti , ne daju oni dzabe 30 godina garancije na lim!!?? <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="blue">ACTIVA</font>

  10. #60
    activa
    Guest
    ovog lepotana!!?? sam stavi kao ukras -vazu sa cvecem , ne bi li ulepsao ove sumorne stranice sa nakaznim citroenima!! <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="blue">ACTIVA</font>

  11. #61
    activa
    Guest
    sada zazmurite!!nesto sasvim grozno i odvratno!! ..bljak..fujjj!!

  12. #62
    activa
    Guest
    a tek ovaj debeli zohar!!

  13. #63
    activa
    Guest
    oh!!

  14. #64
    activa
    Guest
    lepo!!????

  15. #65
    activa
    Guest

  16. #66
    activa
    Guest

  17. #67
    activa
    Guest
    ) )

  18. #68
    activa
    Guest
    ds of the future!!?? <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="blue">ACTIVA</font>

  19. #69
    activa
    Guest
    )

  20. #70
    Black Knight_
    Guest
    "A daj Black, malo si pretjerao! Nisam ja otišao tako daleko kao što si ti u osobnim vrijeđanjima što samo dokazuje koliko si se nisko spreman spustiti!!! A u mojim riječima ima istine kad i sam kažeš da ste bili najskuplji i "prek kurca" moraš raditi sajt za njih, a istoemeno veliš da ne valjaju! Ma daj odi na ispovijed i olakšaj crnu dušu i sjeti se svih srdačnih ljudi koji rade u Citroenu; zašto su tamo kad je citroen po tvojim riječima "nakaradan" daklem "govno"?!? P.S. Hvališ se na sva vrata kako si napravio dobar site, a u isto vrijeme pljuješ na njih, tj. na sebe "

    Ajmo rasclanit moju recenicu: 'Citroen je odgovoran za najvece nakarade autoindustrije'
    Dakle Citroen je ODGOVORAN, NE nakaradan. A NEKI njegovi automobili spadaju u najvece nakarade.
    Daj si utuvi to u tu svoju glupu tikvu.

    Nadalje nigdje nisam rekao da sam radio site "prek kurca". Nigdje nisam to "sam rekao". Rekao sam nikom nismo lizali guzicu. Napravili smo posten site za postene novce, ali i da nismo firma ne bi propala, daleko od toga. Ja site nisam radio "prek kurca" vec dapace s ljubavlju. I skroz mi je nebitno jel site citroenov ili mazdin ili BMWov. Cak sam i dobio povisicu jer sam ga tak dobro napravio da vec radimo 2-3 sitea na bazi citroenovog tj. programerski kod je bio toliko upotrebljiv i cist da cemo ga eto jos koristit.

    U tvojoj glavi izgleda da postoji samo "lizanje guzice" i "prek kurca" sto osim sto ukazuje na tvoju seksualnu ugrozenost pokazuje da ti nisi cuo da neko jednostavno zeli odradit DOBRO posao za koji je placen.

    I da, ljudi u Citroenu Hrvatska s kojima sam kontaktirao su vrlo srdacni i ljubazni, dapace, najfiniji ljudi kojima smo radili website, ali to ne cini dijanu, zabu, AX i slicne nista ljepsim.

  21. #71
    activa
    Guest
    kao sto se iznad vidi zaba je strasnoooo ruzna!!??

  22. #72
    activa
    Guest
    evo jos jednog lepotana!!??

  23. #73
    Black Knight_
    Guest
    Taj cayenne je isto jedna grdobina. Izgleda ko neka velika retardirana patka. Crni turbo u sport modu izgleda kolko tolko prihvatljivo. Ali X5 mi je jos uvijek daleko ljepsi dzip u toj klasi...

    P.S. moj sef vozi cayennea i stalno ga ××××× zbog toga

  24. #74
    ZEGA
    Guest
    "citroenu sam napravio stvarno dobar site bez obzira na sve"

    E blacky daj molim te reci ko je lektorirao/izradio stari site, mislim gama vozila ono izraz je bljuv, onda onaj popup prozor c2 fakat svasta mi je padalo na pamet koliko mi je isao na zivce (necu sad ovdje o tome), i ono u IE6 teh. podatci se nikako ne posloze tekst ide jedan prek drugog, i kolicina pruzenih podataka je stvarno sramotna jebate ocu dimenzije auta tezine, prtljanike, sve sve a kad tamo trtlj...
    Ovaj novi site je osjetno bolji iako nisam ni znao da postoji novi sad cu ga malo pregeldati stari mi je popio zivaca i zivaca seljaci prokleti...
    Daj im molim te prenesi moje misljenje...
    Isto tako sam neki dan poslao mail u pioneer u vezi njihovog ××××nog poluproizvoda 5530MP3 koje ergonomska katastrofa dobro da za poglasniti ne moram u meni...
    ZEGA

  25. #75
    activa
    Guest

    treba li komentar????

Slične teme

  1. citroen ds
    By 594krešoah in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 11-10-2003, 19:52
  2. citroen cx
    By 25trd in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-06-2003, 22:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •