Stranica 1 od 13 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 307

Tema: jednom citroen- zauvek citroen!!

  1. #1
    activa
    Guest
    znam , znam , reci ce te da ima vec dosta tema na ovom forumu o citroenima...
    ali mene zanima zasto citroen ljudima tako udje pod kozu
    jednostavno i pored svih problema sa citroenovim autima vecina ljudi se opet vraca citroenu!!
    zasto??
    odgovor je prilicno tesko dati... ima i lepsih i brzih i kvalitetnijih auta, ali citroen je po necemu samo njemu svojstvenom jedinstven...
    ima tu i racionalnih objasnjenja , tipa , najudobniji, najbolje lezi na drumu, originalan dizajn...... ali to nije sve!!!
    znaci iznesite svoje stavove za i protiv citroena..i plovite drumovima <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="blue">ACTIVA</font>

  2. #2
    activa
    Guest
    citroen 2cv<br><hr><font face="Courier" size="+1" color="blue">ACTIVA</font>

  3. #3
    activa
    Guest
    ami 6

  4. #4
    activa
    Guest
    ami 8<br><hr><font face="Courier" size="+1" color="blue">ACTIVA</font>

  5. #5
    activa
    Guest
    ds 19

  6. #6
    activa
    Guest
    ds 21

  7. #7
    activa
    Guest
    sm

  8. #8
    activa
    Guest
    mehari

  9. #9
    activa
    Guest
    diana

  10. #10
    activa
    Guest
    gs<br><hr><font face="Courier" size="+1" color="blue">ACTIVA</font>

  11. #11
    activa
    Guest
    gsa

  12. #12
    Black Knight_
    Guest
    Citroen je odgovoran za najvece nakarade u povijesti autoindustrije. Ali C2 mi je guba. Ostalo sve odreda je zalosno...


    btw, ja sam im radio site www.citroen.hr

  13. #13
    Ivan C3
    Guest
    pa onda si i ti nakaradan! ne vrijeđaj samo tako; to je kao da nekom zabiješ nož u leđa, a svaki dan mu ližeš guzicu i imaš od njega velike koristi!

  14. #14
    Fresh
    Guest
    ''mene zanima zasto citroen ljudima tako udje pod kozu''

    Kolega s posla proklinje dan kad je kupio Xsaru i zaklinje sa da više nikad neće kupiti Citroena.

    S autom je prošao 60.000
    Motor mu je zakuhao, ali signalna lampica se nije upalila da se motor pregrijava, promijenio cijeli kuplung, stražnji sic nikako ne uspjeva učvrstiti itd.

    Nije baš du mu svi ostaju vjerni.

  15. #15
    drugmirko
    Guest

    eh Blackie, sad bi se mogli tu poćet kategorički svađat, ko recimo kod Alfe ili Honde ...ali to je Citroen i citroenovci nismo takvi. Citroen je neke vrste filozofija ) ) onak easy&floaty, ko hidraulika .

    na ono "sve ostalo.." mogu ti samo reć, Citroen je dosljedan u totalu. Ili je auto extravagantan i ispred vremena (DS, MS, CX, XM, Traction Avant...) ili ultra šupa (2CV, Diana, Ami, Mehari, HY...). a kad je šupa ili šator na kotačima, takav je i po filozofiji upotri××××. od vanjskog izgleda, unutrašnjosti pa do profila ljudi koji ih kupuju. )

  16. #16
    activa
    Guest
    oooooo!!??
    pocelo je pljuvanje po citroenu

  17. #17
    drugmirko
    Guest

    eh je** ga, Ivek mi sruši teoriju dok je ja uspijem napisat...

  18. #18
    activa
    Guest
    bravo drugmirko !!!!
    ko bi rekao da vozis audi!!??
    sjajna odbrana citroena , vidi se da si dobro zarazen...hahahaha!! )

  19. #19
    drugmirko
    Guest

    khmm, hvala Activa... sad mi je neugodno )

  20. #20
    Ivan C3
    Guest
    Citroen je sada zbilja nešto drugo i hvala bogu da ima tako bogatu prošlost Ja sam sa svojim citračem full zadovoljan i nikada nisam ni slutio da ću baš tu marku kupiti. BTW board kompjuter kaže prosječna potrošnja 6.8 litara i ne zaboravi na 80KW/110KS

  21. #21
    activa
    Guest
    da nastavim sa galerijom ovih ""ruznih "" auta
    gde smo ono stali?? a da gsa!!

    sledeca je visa 1<br><hr><font face="Courier" size="+1" color="blue">ACTIVA</font>

  22. #22
    Black Knight_
    Guest
    "pa onda si i ti nakaradan! ne vrijeđaj samo tako; to je kao da nekom zabiješ nož u leđa, a svaki dan mu ližeš guzicu i imaš od njega velike koristi! "


    koga sam ja tocno uvrijedio? ako si se ti identificirao sa citroenovim automobilima to je tvoj problem.

    citroenu sam napravio stvarno dobar site bez obzira na sve(evo izaslo danas u novinama) to a sto se tice lizanja guzice, citroen ima jednako koristi od nas koliko i mi od njih, to se zove poslovna suradnja. daklem napravili su natjecaj, mi smo imali daleko najvecu cijenu, ali smo zbog kvalitete i puno opsirnije ponude dobili posao, potpisali ugovor, a novci koji smo dobili za taj site cine mozda 2-3% godisnjih prihoda firme u kojoj radim.

    dakle firma nema neke znacajne koristi, definitivno ne dovoljno da bi mi nekom lizali guzicu, a ja tek nemam koristi jer radim za placu a ne postotak.

    a posto si ti sav pametan sa mojih komentara automobila(dakle nezivih stvari) presao na osobne uvrede i ja cu:

    svoje fetishe o lizanju guzice i primitivno vidjenje poslovne suradnje zadrzi za sebe nedorasli maloumnice.

  23. #23
    activa
    Guest
    visa 2

  24. #24
    activa
    Guest
    ?? zaboravih kako se ova citroen varijanta peugeota 104 zove ??!!

  25. #25
    drugmirko
    Guest

    nemoj tako BlackK. IvanC3 je sasvim friški citroenovac. pokreće ga malđahni entuzijazam za novoomiljenu marku (za koju nije mislio, da će je imat i koja će ga, nadam se, izvrstno služit ) ). mišljenje starijih citrofanova nije tak radikalno . u ostalom, već sam ga i napisao. a, i I*C3 će se vrijemenom već izmodelirat po autu (ak ostane na Citroenu).

    čestitke za sajt.<br><hr>

Slične teme

  1. citroen ds
    By 594krešoah in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 11-10-2003, 19:52
  2. citroen cx
    By 25trd in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-06-2003, 22:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •