Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 65

Tema: Bullock

  1. #26
    Aero
    Guest
    Alarm je smeće, satelitsko praćenje(i SMS dojava) su preskupi.

    Najbolje bi bilo uzeti Mul-T-Lock.

  2. #27
    mc
    Guest
    Prica se nasiroko da su te mehanicke blokade, kod automobila niske rizicnosti vise nego dovoljne za sprijecavanje karadje...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  3. #28
    alfa099
    Guest
    ...ne bih se složio, dragi Aero! Na kojim to činjenicama baziraš svoju tvrdnju?
    Alarm je smeće ako ga kupuješ u Metrou i onda prek vikenda montiraš na auto...
    ...a to da je nekaj preskupo, pa kaj nisu auti preko 20 somova eura preskupi? Pa i za 10 idu dobro?
    KASKO je najbolje rješenje... i Cliford alarm...

  4. #29
    Aero
    Guest
    1. U slučaju Satelite-Locka ne samo da trebaš kupiti uređaj, nego se onda plaća i pretplata.
    2. Imam u Omegi alarm, pa mi baš ne pruža neki osjećaj sigurnosti.
    3. Ja sam omegu 2001. platio gotovo 50 000 EUR(nekih 100 000 DEM) sa svom opremom. Zbog cijene siguran sam da stalite lock neću nikad vidjeti u autu.

    U vezi KASKA, nekako sam sumnjičav, ovi naši osiguravatelji....

    Mislim da bi bila najbolja kombinacija alarma i mehaničke blokade.

  5. #30
    alfa099
    Guest
    ...ja u autu od 30 somova ojra nemam ništa! Imam kasko i naljepnicu alarma!
    Najbolja je kombinacija: Kasko, alarm s dojavom i mehanička zaštita PLUS doberman na zadnjem sicu, VU tablice, zastavica Tigrova, STOP tablica, zelena mamba ispod sica i kamera za praćenje...
    I onda ti na parkingu odvale retrovizor!!!

  6. #31
    Aero
    Guest
    Ili izgrebu lak...

  7. #32
    Dom-Dom
    Guest
    Alfa , ako je nešto skupo ne znači i da je super dobro.Ja Bullock imam 5 godina i nikakvih problema nisam imao.Njega kad kupiš imaš popust na kasku , znači da nešto i vrijedi.Multilock je dobar , ali mislim da je precijenjen i previše deru na njemu.Zbilja mi nije jasno zašto ljudi su tolko skeptični glede tog Bullocka.

    Alarm mi se ne ugrađuje , jer to nije nikakva zaštita.Alfu sam osigurao full kasko , a Bullock mi je samo još dodatna sigurnost.

  8. #33
    mc
    Guest
    Tko je skeptican prema bullocku - da ga bacimo u skepticku jamu... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  9. #34
    Aero
    Guest
    jama za skeptičare )

  10. #35
    alfa099
    Guest
    ...ja ti volim izać iz auta ko u američkim filmovima, a ne petljat po pedalama i po nekim tam štangama...

  11. #36
    mc
    Guest
    Da, u tvom kurtonu je malo teze namontirati Bullock... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  12. #37
    alfa099
    Guest
    ...da, baš!

  13. #38
    Dom-Dom
    Guest
    Kad se naučiš nije uopće problem petljat po pedalama.Alfa ti si ko moj stari.Jedmaput je Bullock skoro letio u P.M., jer nije mogel pedale pogodit.

    mc , kak možeš reči da je GTV-ejka kurton??? Srami se , u kut!

  14. #39
    ŠULE
    Guest
    Grozno.
    Ako već Bullock, onda jedino Sandra i to prek sica. )

  15. #40
    Hondo
    Guest
    ŠULE

    Ma dečki, pa di ste čuli da kradu talijane?
    Ma neće smeče talijansko niko uzet!
    <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  16. #41
    Aero
    Guest
    ) ) )

  17. #42
    Dom-Dom
    Guest
    Stavil bum naljepnicu da puno troši!!

  18. #43
    Hondo
    Guest
    Da, da...
    I ono da zadnji desni kotač nije 100%<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  19. #44
    Dom-Dom
    Guest
    Šule , jel postoji neka stvar na nekom mom autu kaj ja stavim a da se tebi sviđa????

  20. #45
    Pocket Rocket Turbo
    Guest

  21. #46
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Redovno te "zapali na guranje"...

  22. #47
    ŠULE
    Guest

    Stavi na haubu mog sporta par-sto eura i to bu mi se svidjelo.

  23. #48
    Pocket Rocket Turbo
    Guest


    LUDILOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

  24. #49
    alfa099
    Guest
    ...ma nek vređaju GTV, baš me briga! <br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

  25. #50
    mc
    Guest
    Ma nisam ja vrijedjao GTV-jku - aludirao sam na njenu sportsku skucenost.

    Iskreno, mislim da na ovom forumu nitko nema auto koji je na top 10 lopova. Moderatori, obrisite ovu temu - nepotrebno... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •