Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 65

Tema: Bullock

  1. #1
    Dom-Dom
    Guest
    <font size="+1">Da li netko zna gdje se može kupiti Bullock u Zagrebu? Ulica ili broj telefona.Prije je bila firma Dinosaur u Kranjčevičevoj , ali toga tamo više nema. Hvala!</font><br><hr>

  2. #2
    Brock
    Guest
    Ja sam svoj bio kupio u Mercatoneu za neku smiješnu lovu (ispod 200kn)...

  3. #3
    mc
    Guest
    Nema ih tamo jedno 2-3 godine. Nestalo ih je taman kada sam si ga ja htio kupiti i poslije ih vise nikad nisam vidio. Ovi u Dinosauru su toliko racunali da bi ispalo isplativije kupiti Multilock...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  4. #4
    Brock
    Guest
    Evo ti mail i telefon (iz poslovnog imenika), pa ih zovni...

    dinosaur@zg.tel.hr

    ×××/ 23 26 77

  5. #5
    mc
    Guest
    Ako sto saznas, javi...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  6. #6
    Dom-Dom
    Guest
    Hvala Brock.Budem pital kolko košta , jerbo je multilock 3200kn u Ilici u Kolnoi.

  7. #7
    piquet
    Guest
    dom pa nisi kupio golf v da ga moraš lockati.

  8. #8
    Brock
    Guest
    Vidim da su na net-u oko 80 eura...

  9. #9
    Dom-Dom
    Guest
    Da to je ta cijena, bili si oko 500 kuna.

  10. #10
    mc
    Guest
    Jel se moze naruciti? Daj neku adresu. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  11. #11
    mc
    Guest
    Mene su pred 3 godine trazili preko 700 kn u Dinosauru... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  12. #12
    Brock
    Guest
    Bullock je krasno sredstvo protiv krađe, relativno prihvatljive cijene, a može poslužit i kao odgojno-obrazovna palica.

  13. #13
    mc
    Guest
    Ili kao alatka za stajling auta koji te je zatvorio na parkingu... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  14. #14
    Dom-Dom
    Guest
    Evo dečki.
    ADresa Remetinečka 7 ,firma (mislim) Desauto i košta 700kuna.Radno vrijeme od 8 do 16 sati.

    Hvala, tema is over!!

  15. #15
    Brock
    Guest
    :URL=http://www.bullock.it/sel_mod.asp?lScroll=1&tipo=Premium:TU:/URL: si pogledaš oznaku modela koji ti treba.,

    Razlikuju se po dužini i razmaku za pedale...

    A :URL=http://www.efo.it/outlet.asp?Outlet=87&prov=Bullock:na ovoj stranici:/URL: se može naručiti.

  16. #16
    Brock
    Guest
    Imaju i novi model koji se stavlja na volan, a naziv mu je baseball... )




  17. #17
    Dom-Dom
    Guest
    Meni je problem kaj ova moja ima metalne papučice na pedalama , pa mi ne paše od obične 147.Ali rekao je frajer da to nema problema, nek dođem s autom i da budemo isprobali par modela i da nema frke.Ecco!

  18. #18
    mc
    Guest
    Zlato mamino... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  19. #19
    Brock
    Guest
    Eto... problem je riješen za 20-ak minuta...

    I tko onda kaže da ovaj forum nije koristan... )

  20. #20
    Dom-Dom
    Guest
    Do nekih 8 navečer je forum OK , a onda pojedinci popizde i svemu je kraj.

  21. #21
    mc
    Guest
    Daj smiri pesimizam... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  22. #22
    Dom-Dom
    Guest
    To vam je kod onih novih zgrada blizu Drydena.

  23. #23
    Aero
    Guest
    Potpuno se slažem. Usput da se nadovežem na temu, koji bi sistem zaštite bio najbolji?

  24. #24
    mc
    Guest
    Kasko... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  25. #25
    alfa099
    Guest
    ...Dom-Dom, ne kužim...istovariš se za auto opaku cifru, felge već čekaju, Remus si ubo... a štediš na zaštiti!!!!
    Pa trebao bi stavit najskuplji alarm i najbolji Mul-T-Lock, satelitsko praćenje, SMS dojavu...
    ...nije mi logično da sad na tome štediš!!!! <br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •