Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Moj komadic kamenjara uz more

  1. #1
    ana
    Guest
    Trazim na Cresu komadic kamenjara negdje blizu mora.Nije potrebna blizina civilizacije.Prednost blizina Belog.

  2. #2
    Tiho
    Guest
    O Ana tugo mojih dana, zar neznas da komadic kamenjara ne kosta nista a sto ti nemogu naplatit neces garant dobit.
    <br>
    Ne budi tuzna, malo preformuliraj pitanje i pitaj za komadic sobe, sa balkonom mozda i vrtom, vjerujem da ce se nesto vec naci.
    <br>
    Zelim ti srecu u tvojoj potragi, Tiho

  3. #3
    ana
    Guest
    Ma hocu bas svoj vlastiti kamenjar da od njega ucinim raj na zemlji.

  4. #4
    Dalmatino
    Guest
    Komadici kamanjara stoje danas mnogo, ali zato i donose mnogo uzitka i lijepih trenutaka. Mi imamo nekoliko fantasticnih terena na Korculi i par njih su &quot;kamenjar&quot; zapravo terase uz more. I reci cu ti Ana - isplati se imati tako nesto u zivotu. kad ti pukne film dodjes tamo i uzivas uz miris mora, borova i uz sve ono sto to sa sobom nosi - cisto blazenstvo.
    <br>
    <br>
    Nemamo nista na prodaju (srecom) ali ako te interesira Korcula mogli bi se raspitati...

  5. #5
    ana
    Guest
    Hvala na paznji!
    <br>
    Svakako cu pronaci svoj kamenjar ali ako se mozes neobavezno raspitati bila bih ti zahvalna.Odusevljena sam otocima i valjda u nekim godinama covjek pozeli imati svoje a to ti je i mene sada uhvatilo. Mislim da starost zelim docekati na svom kamenjaru uz more. Ne kazem da ne volim svoj Zagreb ali iz Zagreba se ne vidi more.

  6. #6
    starac i more
    Guest
    Ana ako stvarno zelis imati nesto onda imam vise od kamenjara 150 m od mora 8000 metara kvadratnih. Ako zelis stvarno se javi.

  7. #7
    Ana
    Guest
    Bok Hemingway!
    <br>
    Erneste, drago mi je sto imas toliko zemlje uz more i nadam se da ce tvoj camac naci mirnu luku koju ja imam.Zelim ti dobar vjetar i nadam se da ti zvona nece jos jako ,jako dugo zvoniti.Ja se zaista nadam pronaci svoj komadic kamenjara i uzivati u pogledu na more. Ana.

  8. #8
    Ana
    Guest
    Erneste!
    <br>
    Da li prodajes komadic te carolije?
    <br>
    Ana

  9. #9
    starac i more
    Guest
    Ana, ako bi se pogodili za cijenu spremna sam nesto i prodati.

  10. #10
    Ana
    Guest
    Bok Ernestina!
    <br>
    Zaista sam spremna kupiti malo raja od tebe i bila bih ti zahvalna ako mi na neki nacin mozes iznijeti svoje ponude.
    <br>
    O kojem otoku se radi i da li je zaista kamenjar. Cak nije potrebno ni da je gradjevinsko zemljist jer ne namjeravam graditi vilu s liftom nego cu samo razapeti mali sator i posaditi u kamenjaru rajski vrt.Mislim da ni jedan gradjevinski inspektor ne bi mogao imati nista protiv toga.Zelim doci na svoj komadic kamenjara kad god se sjetim i provesti starost gledajuci ljepotu koja je tebi svaki dan dostupna.
    <br>
    Mozda postanemo i prijateljice jer sigurno imamo o cemu pricati.Ti s mora a ja iz Zagreba.I ovdje se mogu naci zemljista ali ne vidi se more.
    <br>
    Pozdrav Ana

  11. #11
    starac i more
    Guest
    Draga Ana, mojom stamparskom popgreskom si stekla dojam da sam Ernestina, ja sam Ernst.
    <br>
    Dogovorom mozemo sve postici. ja sam na lijepom velikom srednjedalmatinskom otoku, na kojem su zivjeli Satyri (nazor: Pastir Loda) a kojeg je hvalio rimski pjesnik Ovidije: Capris laudata Brachia.
    <br>
    teren je 150 metara od mora pogled okrtenut prema Omisu. Uz poneku staru maslinu obrastao borovima. Pozdrav

  12. #12
    Ana
    Guest
    BokErnest!
    <br>
    Interesiraju me mnogi detalji kao i cjena kvadrata.Znam tocno gdje se teren nalazi.Zanima me i koliko kvadrata mozes prodati te ti zato saljem moju adresu. Shvatila sam da si ili dobro skolovan ili veliki samouk,u svakom slucaju mislim da bi mogli biti prijatelji ako zaboravimo na spol.
    <br>
    Anamary

  13. #13
    Ana
    Guest
    Ernest!

  14. #14
    Ana
    Guest
    Ernest!
    <br>
    Izgleda da adresu nisi primio i zato cu je upisati javno.
    <br>
    maxana7@hotmail,com
    <br>
    Bok, Ana

  15. #15
    *d*
    Guest
    Draga Ana!
    <br>
    <br>
    Što to tebe tjera u osame dalmatinskih otoka.Zao mi jes sto je tvoj izbor pao na Cres.Ponudio bi ti vlastiti otočić u Kornmatskom arhipelagu.I ja sanjam da jednoga dana odem iz Zagreba i ostatak zivota provedem u prirodi i ribolovu.Tvoje ime Mažana i sretan boj 7 kazuju mnogo toga.Sreća.Tvoje mazno ime podsjeća me na jednu moju nesretnu i neostvarenu ljubav.Budi mi sretna moja Maz Ana.

  16. #16
    Ana
    Guest
    Dragi *Đ* !
    <br>
    Ocito nisi procitao moje pravo ime koje mozes naci na istom mjestu na kojem si i procitao sto trazim. Ideja o vlastitom otocicu i nije toliko losa samo se pitam od kud znas da lovim ribe iako sam zensko. Vi se muski obicno nama ribaricama ili ribolovkama smijete ali ti mora da si nesto pogodio ili se bavis Kabalom pa prakticiras numerologiju koja i meni nije strana.Kako se ono majstorski kaze:
    <br>
    i prije svega bijase broj...Bolje je da o tome ne diskutiramo da ne bi bili anatemizirani iz odredjene ustanove...
    <br>
    Zaista trazim svoj komadic kamenjara uz more i ako nesto cujes bila bih ti zahvalna na obavjesti.Ima i boljih nacina potrage ali ja sam tek pocela pa se nadam da cu nesto i pronaci.Nisam rekla da to mora biti Cres ali on mi je dosta blizu.ANA

  17. #17
    starac i more
    Guest
    Ana, oprosti pregorio mi modem, ako si zainteresirana javi mi se.
    <br>
    Bog

  18. #18
    ana
    Guest
    Erneste!
    <br>
    Naravno da sam zainteresirana.Dala sam ti moju e-mail adresu pa mi na nju daj svoju tako da te mogu upitati za detalje. Ana

  19. #19
    AH SNOVI ... ILI
    Guest
    Čuj Ana već i zbog imena ali i tvoje želje da ostvariš svoje idilične snove ja sam svim srcem uz tebe i želim ti da svoje snove što prije ostvariš . Ja ti neću ništa nuditi na prodaju (a bavim se prometom nekretnina) ali maštam o kupnji broda i znam kako su snovi lijepi . A možda ti jednom mahnem ploveći pored tvog rajskog kamenjara (ja sam ti onaj sa psom na pramcu).

  20. #20
    skiper
    Guest
    Ana, još uvijek tražiš komadić kamenjara uz more - prelažem jedrenje oko Cresa,Lošinja,Unija, Suska - pa ti biraj !

  21. #21
    Šipan
    Guest
    Da mi ovog kraja nima,
    ovog mora
    ovih stina.
    Svega bi mi duša
    željna bila.
    Di bi mi se odmorila ?
    Da mi nima maslina
    i vina
    smokve,
    drače,
    ružmarina
    Di bi duša odmorila,
    kad bi se po cvitu
    umorila ?
    Da mi ovog kraja nima,
    uvik bi mi bilo zima.

  22. #22
    meri
    Guest
    trazim kucu na korculi,ili zemljiste,porijeklom sam sa korcule ali se nALAzim i zivim u Bosni,daleko od mora i ljepote ali za njim patim,e ozbiljno ako imate kakvih informacija javi te

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •