Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Moj komadic kamenjara uz more

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    ana
    Guest
    Trazim na Cresu komadic kamenjara negdje blizu mora.Nije potrebna blizina civilizacije.Prednost blizina Belog.

  2. #2
    Tiho
    Guest
    O Ana tugo mojih dana, zar neznas da komadic kamenjara ne kosta nista a sto ti nemogu naplatit neces garant dobit.
    <br>
    Ne budi tuzna, malo preformuliraj pitanje i pitaj za komadic sobe, sa balkonom mozda i vrtom, vjerujem da ce se nesto vec naci.
    <br>
    Zelim ti srecu u tvojoj potragi, Tiho

  3. #3
    ana
    Guest
    Ma hocu bas svoj vlastiti kamenjar da od njega ucinim raj na zemlji.

  4. #4
    Dalmatino
    Guest
    Komadici kamanjara stoje danas mnogo, ali zato i donose mnogo uzitka i lijepih trenutaka. Mi imamo nekoliko fantasticnih terena na Korculi i par njih su &quot;kamenjar&quot; zapravo terase uz more. I reci cu ti Ana - isplati se imati tako nesto u zivotu. kad ti pukne film dodjes tamo i uzivas uz miris mora, borova i uz sve ono sto to sa sobom nosi - cisto blazenstvo.
    <br>
    <br>
    Nemamo nista na prodaju (srecom) ali ako te interesira Korcula mogli bi se raspitati...

  5. #5
    ana
    Guest
    Hvala na paznji!
    <br>
    Svakako cu pronaci svoj kamenjar ali ako se mozes neobavezno raspitati bila bih ti zahvalna.Odusevljena sam otocima i valjda u nekim godinama covjek pozeli imati svoje a to ti je i mene sada uhvatilo. Mislim da starost zelim docekati na svom kamenjaru uz more. Ne kazem da ne volim svoj Zagreb ali iz Zagreba se ne vidi more.

  6. #6
    starac i more
    Guest
    Ana ako stvarno zelis imati nesto onda imam vise od kamenjara 150 m od mora 8000 metara kvadratnih. Ako zelis stvarno se javi.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •